Strona 713 z 1202
Pokaż wyniki od 7,121 do 7,130 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Chyba sie udalo... jeszcxe nie skacze z radosci tylko sie cala trzese i plakac mi sie chce a moj maz jeszcze spi...
    Bardzo slabiutka ledwo dostrzegalna druga kreska!!! Lece dzis na bete.
    Ktos wie jaka czulosc ma pikn test strumieniowy z rossmana? Nie moglam znalezc informacji w ulotce...
    O mamusiu nie wierze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Chyba 25. Cichutkie gratulacje

Burzujka brawo gratulacje kochana

Burzujka gratuluje. Kreska to kreska. U mnie przy pierwszej becie 14 na teście był widoczny tylko cień cienia cienia, nasikalam tylko z ciekawości, żeby zobaczyć co wyjdzie i gdybym nie robiła bety to nawet bym tej drugiej kreski nie zauważyła..

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Wow burzujka wielkie gratulacje jest kreska przed terminem @ , więc jest dobrze ale się cieszę, jakbym sama była w ciąży Wam , tym dlugo starajacym się i po przejściach, ciąża się należy jak nikomu innemu teraz trzymamy kciuki,.żeby wszystko było dobrze. Nie może być inaczej!

Będziesz miała jeszcze dziś wynik bety czy dopiero w poniedziałek?
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 03-12-16 o 08:34

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Tez uważam ze słaba kreska to kreska i znikąd sie nie bierze leć na betę powtórz po dwóch dniach i bedzie szczęście pełna parą!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Burzujka wielkie gratki :* ale się ciesze, w końcu się udało w końcu zachodzimy w ciąże po kolei mam nadzieję, ze nikt tego łańcuszka nie przerwie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Powiem Wam dziewczyny, ze z jednej strony się mega cieszę ze Wam się udało i mam nadzieje ze w końcu Nam wszystkim też się uda a z drugiej szkoda i smutno, ze nas opuscicie nie będzie już tylu dziewczyn tutaj i nie będzie tylu porad i wsparcia.. Ale tak czy siak CIESZĘ SIĘ!!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Ja myślę, że burzujka jest na tyle zżyta z grupą,.ze nas nie opuści przynajmniej na razie zresztą wiele dziewczyn, którym się udało, nadal nas czytają i czasem coś napiszą

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    BURZUJKAAA GRATULACJE!! u mnie tez byl cien cienia az mezowi pokazalam bo myslalam ze omamy mam. Normalnie w szoku jestem ze tak nam sie udaje po kolei teraz reszta dziewczyn i wszystkie bedziemy lada chwila sierpniowki!
    Ja dzisiaj wstalam i suuuucho w buzi masakra! a teraz brzuch pobolewa oczywiscie nospa forte duphaston bez tego ani rusz a w poniedzialek do lekarza po recepte na dupka i musi byc dobrze!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów