Strona 711 z 1197
Pokaż wyniki od 7,101 do 7,110 z 11966

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Dziewczyny moja beta w 10 dniu po owulacji 15,9 . Nie wiem czy mam sie cieszyć w poniedziałek idę powtórzyć mam nadzieje ze już wykorzystałam limit tych złych wiadomości i teraz bedą tylko dobre !!
    Gratulacje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja mało nie zwariuje. Boje sie cieszyć po tych przejściach. Nie chce narazie nikomu mowić wie tylko maż moja przyjaciółka i wy. Ciagle mam sucho i jak poczuje coś mokrego jakby tak wypływało to od razu do łazienki i sprawdzam czy to nie krew. Chociaż najbardziej boje sie pozamacicznej bo już nie mam jednego jajowodu. Jejciu przepraszam ze wam tutaj tak lamentuje powinnam sie cieszyć i czasami sie cieszę a wtedy od razu myśl.. " ejj to dopiero początek " a mój organizm spłata mi figle. Dobra idę biorę sie za obiad trochę posprzątam i spać chyba i prześpie cały weekend !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sysia bardzo dobrze Cię rozumiem. Tez bym panikowala. Jak ktoś przeżył juz stratę to potem trudno mu wyzbyć się obaw. Staraj się myśleć pozytywnie albo chociaż myśleć o czymś innym. Chociaz wiem ze to bardzo trudne. Trzymam kciuki
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 02-12-16 o 15:27
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Jak na 10dpo to bardzo ładna beta Powtórz w poniedziałek dla pewności.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-18 zobacz kalendarz
    Hej
    Dotarłam z małą do domu, jem obiad i już wiem, że raczej dzisiaj nic w domu nie zrobie nie mam siły, wstałam o 4 rano a do tego cały czas boli mnie to podbrzusze. Ja niestety caly weekend w pracy jestem więc sobie nie odpocznę.
    sysia1290 Beta bardzo ładna a w ponedziałek na pewno będzie wyższa to będzesz spokojniejsza

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    A u mnie w końcu pozytywny test owu. Dziś 17dc. Więc mamy cały weekend do 16:00 w niedzielę na staranka. Wprost idealnie!

Sysia, gratuluję! Trzymam kciuki za poniedziałkową betę!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Extra, nie musisz wstawać o piątej. No to owocnych działań kochana!
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-18 zobacz kalendarz
    cosima88 to trzymam kciuk
    Dobrze że ja miałam owulke w zeszły weekend bo teraz rozkłada mnie chyba jakieś przeziębienie i nie dałabym rady

No to jak to się ostatnio tutaj rzekło ,, flaga na twarz i za Anglie" dzialajcie

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ni to powodzenia dziewczyny, oby za dwa tygodnie byl kolejny wysyp dobrych wiadomosci

Udalo mi sie nie zapomniec i kupic test wiec jutro rano ogarne temat.
    Boje sie jak cholera. Boje sie tego zawodu kolejnego.. ostatnio gorzej to znosze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów