Strona 710 z 1202
Pokaż wyniki od 7,091 do 7,100 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    A i tak w ogóle to gratuluję dziewczyny dwóch kreseczek. Oby ten grudzień okazał się szczęśliwy również dla pozostałych...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Kasiu, tu właśnie jesteśmy "gorsze" od mężczyzn, bo u nas emocje bardzo biorą górę, instynkt, ja też bym nie czekała, gdyby nie mój mąż, który dały czas mi tłumaczył, że lepiej poczekać i nie mieć potem sobie nic do zarzucenia.. Ale wiadomo, że to przecież nie musi być reguła, może akurat wszystko będzie w porządku, jednak jeśli nie udało wam się teraz zająć w ciąże to proszę cię poczekaj - nie jest to tragicznie długo, a będziesz spokojniejsza, uwierz mi też było trudno.

Kurde muszę czekać na wizytę do 17 grudnia, myślicie że powinnam cisnąć o wcześniejszy termin?

Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Kasiu, tu właśnie jesteśmy "gorsze" od mężczyzn, bo u nas emocje bardzo biorą górę, instynkt, ja też bym nie czekała, gdyby nie mój mąż, który dały czas mi tłumaczył, że lepiej poczekać i nie mieć potem sobie nic do zarzucenia.. Ale wiadomo, że to przecież nie musi być reguła, może akurat wszystko będzie w porządku, jednak jeśli nie udało wam się teraz zająć w ciąże to proszę cię poczekaj - nie jest to tragicznie długo, a będziesz spokojniejsza, uwierz mi też było trudno.

Kurde muszę czekać na wizytę do 17 grudnia, myślicie że powinnam cisnąć o wcześniejszy termin?
    Panna-nienormalna moim zdaniem jak będzie się działo nic podejrzanego możesz poczekać, ja w gorącej wodzie kąpana byłam u gina i wczoraj i pewnym sensie można powiedzieć, że mnie zbył, że jeszcze zbyt wcześnie i kazał przyjść za dwa tyg, a że 15.12 godziny mi nie pasowały zapisałam się na 13.12, wg moich obliczeń to będzie 26 dpo. Zrobiłam dwa razy bete i progestreon, beta ładnie przyrosła, progestreon w normie, to jestem dobrej myśli, bo jak ma być jak nie dobrze. Nie ma innej opcji

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny ja juz nie mogę wytrzymać z bólu.. tak mnie boli podbrzusze chyba to przez inofem. Gorzej niż na okres tragedia Mam nadzieje ze ten cały ból przyniesie jakieś pozytywne skutki na koniec cyklu. Myślicie że to przez ten inofem? Czy to ma znaczenie czy go pije przed śniadaniem czy tuz po? Zawsze pije zaraz jak się obudze jeszcze przed śniadaniem.

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Dziewczyny ja juz nie mogę wytrzymać z bólu.. tak mnie boli podbrzusze chyba to przez inofem. Gorzej niż na okres tragedia Mam nadzieje ze ten cały ból przyniesie jakieś pozytywne skutki na koniec cyklu. Myślicie że to przez ten inofem? Czy to ma znaczenie czy go pije przed śniadaniem czy tuz po? Zawsze pije zaraz jak się obudze jeszcze przed śniadaniem.
    znam to w pierwszym miesiacu jak zaczełam pić inofolic to miałam taki ból ze chodzenie po schodach siadanie wstawanie wszystko mnie bolało czułam całą macice w środku nawet mąż się smiał ze siadam bardziej delikatnie niż po porodzie jak mnie krocze bolało ale ja czułam całą macice i nie mogłam funkcjonować. okazało się ze to na owu. w tym miesiącu było już lepiej.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    znam to w pierwszym miesiacu jak zaczełam pić inofolic to miałam taki ból ze chodzenie po schodach siadanie wstawanie wszystko mnie bolało czułam całą macice w środku nawet mąż się smiał ze siadam bardziej delikatnie niż po porodzie jak mnie krocze bolało ale ja czułam całą macice i nie mogłam funkcjonować. okazało się ze to na owu. w tym miesiącu było już lepiej.
    Oo mamakai dajesz mi nadzieje na szybka owulke

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Okrąglinka gratulacje

Kasia to wcale nie jest głupie tak jak Dziewczyny piszą :*

mam urwanie głowy bo mąż mi przywiózł pracę do domu i każdą wolną chwilę na to poświęcam więc chyba przez chwilę się mniej będę udzielać, ale czytać pewnie będę. Czekam na betę Sysia i całą resztę pozytywnych wiadomości

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Okrąglinka gratuluję Chłopaki są super, mówi Ci to mama chłopaka

Kamila ja inofen biorę już drugi cykl.
    Dzięki Kochana
    A jak Ty się czujesz?
    Co u Ciebie?
    Jakieś badania? Coś wiadomo czemu tak się wydarzyło?

Może pisałaś ale nie czytam na bieżąco tylko co jakiś czas śledzę kilka stron.

Ciągle chodzę do pracy. Wiec czasu nie tyle ile bym chciała mieć dla siebie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny moja beta w 10 dniu po owulacji 15,9 . Nie wiem czy mam sie cieszyć w poniedziałek idę powtórzyć mam nadzieje ze już wykorzystałam limit tych złych wiadomości i teraz bedą tylko dobre !!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Myślę że po woli możesz się cieszyć. Wiadomo jak w pon będzie dużo większa to wtedy będziesz juz spokojna.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów