Strona 71 z 1202
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczęta mające już dzieci- Nie opuszczajcie nas! Dajecie nam nadzieję, że w końcu pojawi się tą wymarzoną ciąża!

A ja owy powinnam mieć na początku przyszłego tygodnia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cytat Zamieszczone przez ejna Zobacz posta
    Moje dni płodne będą chyba za tydzień a że nie jedziemy jednak do teściów na długi weekend (pojedziemy w późniejszy terminie bo mamy też tam na początku czerwca ślub i wesele kolegi męża) to można te dni wykorzystać w jedyny właściwy sposób
    Oj, to będzie szaleństwo oby zaprocentowało w same pozytywy

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    ja juz jestem mamą ale równiez tak jak Wy pragnę rodzeństwa dla córeczki i każde niepowodzenie przeżywam równie mocno tak jak Wy ale nie mam zamiaru się poddać :-) wiec dziewczyny głową do góry

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Patrycja, cosima do dzieła

Nie zanosi się na to, byśmy stąd uciekły, tak że spokojnie. No, chyba że po drodze jakiś pozytyw się pokaże, ale i tak będziemy tu zaglądać. To się tyczy wszystkich - mam po raz pierwszy również!

Dobrze, że jesteście Dziewczyny!

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Patrycja, dokładnie. Najgorsze, to poddać się bez walki.
    W najbliższej rodzinie miałam taki przypadek, ze malzenstwo staralo sie o ciaze przez 5 lat- w koncu sie udalo.Urodzil sie im synek, po 3 latach zaszli w kolejna. Wszystko bylo dobrze, a w 17 tyg. okazalo sie ze plod martwy. Szpital, tabletki na poronienie,w koncu lyzeczkowanie. Lekarz kazal im sie wstrzymac rok. Po 3 miesiacach okazalo sie ze jest znow w ciazy. Tym razem szczesliwie donoszonej. A po paru latach zupelnie przypadkowo kolejny bobas sie pojawil.
    Tak wiec maja 3 zdrowych dzieciakow a po drodze wiele niepowodzen, strachu i płaczu.
    Jak to mówią- co nas nie zabije, to nas wzmocni.
    Nigdy nie trzeba się poddawać, choćby sytuacja była nie wiem jak beznadziejna.

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    dokładnie :-) mój brat z żoną starają się już 6 lat ale również się nie poddają :-) cały czas się wspieramy mimo że dzieli nas ponad 1000 km :-) Martulka podziwiam takich ludzi, którzy tyle przeszli a nadal mają iskre w oku i są szczęśliwi

Też znam taką parę co się kilka lat starała o dzieci, w między czasie kilka poronien mieli, ale koniec końców maja dwóch zdrowych synow. Ale co przeżyli to ich... ważne by się nie poddawać i wspierać. także tu na forum

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Fajnie ze macie ładna pogodę bo u nas na Bawarii leje i nawet nie mogę iść na zakupy wiec nie wiem co dzis na obiad zrobię -.-
    Co do tematu dzieci to powiem tylko tyle ze zgadzam sie z dziewczynami ze tak samo pragnie sie drugiego dziecka jak pierwszego. My mamy dodatkowo utrudnione zadanie bo w łożku moze być tylko cos jak dziecko juz śpi. A nie raz idzie spać mega późno i juz nie mamy siły. U was tez tak jest ? Czasem mnie to dołuje.
    Mam gorszy dzien. Mały nie spał pol nocy bo przyśnił mu sie koszmar wiec jestem wykończona. Nie mam siły nawet mieszkania posprzątać. Przekładam tylko z kata w kat bo sie skupić nie mogę.

No my też tylko jak mała śpi. a chodzi spać przed 23 więc często się po prostu nie chce już nic poza też tym by iść spać po całym dniu.... względnie w weekend w trakcie drzemki z ciągu dnia możemy.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    mnie tez z tydzien nie bylo,ale zalatana bylam.przynajmniej czas do dni plodnych zlecial migiem wiec dzialamy
    co do tematu dzieci pierwszeg i etego to tez uwazam ze ktore by nie bylo to pragnie sie tak samo
    my tez dzialamy jak maly spi,ale chodzi spac ok 20 odkad zrezygnowal z drzemek,wiec mamy pore idealna na harce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów