Strona 708 z 1202
Pokaż wyniki od 7,071 do 7,080 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Wariatkowo to idealne okreslenie tego miejsca

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, gratuluję! I witam nowe staraczki!
    Burzujka, trzymam za Ciebie kciuki!

Ja czekam do 5 rano na powrót mojego z pracy i działamy. Dzisiaj 16dc.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Dziewczyny ja mam pytanie z innej beczki, macie kota?? Ja mam, kota nie wychodzącego śpiącego ze mną w łożku. Byłam dzisiaj u weta dowiedzieć się jak zbadać kota na obecność toksoplazmozy, czy trzeba kota przywieźć czy wystarczy "kupka". Wiem tyle, ze test na tokso z kału 50, ale trzeba powtórzyć, żeby mieć pewność, a z krwi 80 i wystarczy raz. Zanim gin da skierowanie na przeciwciała minie 2 tyg i zastanawiam się czy tak profilaktycznie badać kota czy dać sobie spokój. Odkąd wiem o ciąży, kot sam wyprowadził się do "babci", teściowie mieszkają piętro niżej i mój kot tak kursuje i jest gdzie mu się podoba, jak idę do pracy kot czeka pod drzwiami i do babci, wracam to zachodzę i on też wraca. Ostatnio pozwalam mu na "nocleg u babci". No i nie wiem co robić??
    Daj sobie spokój. Będziesz miała sama zaraz badanie na toksoplazmozę, ale obstawiam, że skoro już masz kota, to masz bardzo dużo przeciwciał i jesteś "bezpieczna". Ja przechodziłam ciążę z kotem i to tylko głupie zabobony, że kot= toksoplazmoza.

Dzięki. Uspokoilam się i zaproszę kota do Nas z powrotem... O ile zechce przyjść ☺dobranoc

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Powiem Wam dziewczyny ze ja to na prawdę jestem mega głupia i chyba jestem masochistka... dziś jak kochałam się z mężem (zazwyczaj używamy gumek żeby nie zajść bo czekamy na wizytę a dziś akurat nie mielismy) pomyślałam sobie ze może jednak mógłby skończyć w środku... ze fajnie było by znowu, choć przez chwilę być w ciąży... Przeciez i tak pewnie nic z tego by nie było, że ciąża by się nie utrzymała a zaraz dni płodne (o ile już nie są). Głupia jestem... wiem jak by się to skończyło. Przed tą ostatnią ciążą tez miałam takie myśli i się spełniły. Przez chwilę byłam w ciąży i czułam znowu to mega ogromne szczęście... głupia jestem...
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 01-12-16 o 23:11
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Kasiu nie wydaje mi się że to głupie
    Po prostu to cudowne uczucie być w ciąży... a Ty marzysz o tym by móc w końcu doczekać do końca 40 tygodna ciąży i moc przytulić swoje Maleństwo nie ma w tym nic dziwnego!te 2 miesiące zleca Ci nawet nie wiadomo kiedy. A ja (pewnie reszta Dziewczyn też) będziemy mocno trzymały kciuki za powodzenie misji "ciąża".
    Tule Cię mocno!!!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Kasiu nie jesteś głupia...

U mnie spadek tempki. Chyba nie ma na co liczyć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    No ale głupie jest to ze świadomie chciałam się znowu narazie na porażkę i cierpienie...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Będziemy mieć Synka - waży całe 365g
    Wszystko dobrze
    Jestem Szczęśliwa i to Bardzo
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Gratulacje Okraglinka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów