Strona 703 z 1202
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,030 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna-nienormalna - moj gin tez jest mlody i przystojny i tez lubie do niego chodzic
    Moj maz zartuje sobie ze powinien byc zazdrosny ale co poradzic on jest mega czarujacy i potrafi czlowieka uspokoic.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Sysia to ja już nieśmiało gratuluję i zazdroszczę no i trzymam kciuki żeby tym razem wszystko się udało. No i masz rację jak masz w domu dupka to go bierz lepiej zapobiegać niż leczyć.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    Hej Można do Was dołączyć?
    Też staramy się o dzidziusia i mamy nadzieję że niebawem się uda Mamy już córkę (ma dwa lata). Przy tamtej ciąży udało się za pierwszym razem. W tym roku przez kilka msc brałam tabletki anty i po odstawieniu trochę mi się cykl rozregulował. Na szczęście już teraz drugi cykl idzie normalnie. Byłam w szoku, że przez branie tabletek tylko przez 5 msc aż tak może się organizm rozregulować. Owulacje miałam 28.11, sex był dzień wcześniej, bo później mąż musiał wyjechać w ostatnim cyklu się nie udało, ale też jakoś nie czułam że się udało, za to teraz mam dużą nadzieję. Oczywiście czuje pełno objawów, które nawet jeśli się udało, raczej sobie wmawiam
    W pierwszej ciąży też pisałam z dziewczynami z tego forum i było to bardzo pomocne

Pozdrawiam

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Dziewczyny ja jeszcze nie dowierzam ! Czuje ze noc nie przespana jutro dzień będzie stresujący bo będę robiła krew ! Jest mi od dwóch dni zimno a powinno być gorąco ! A ja zimne stopy i ręce. A i od 2 dni strasznie Hmm jakby tu powiedzieć ładnie prukam ale śmierdząco ze do sklepu to wchodzić nie chce ze akurat mi sie zachce. A dzisiaj brzuch mnie kłuje i jakby w krzyżu tępe uczucie . Nie wiem sama taka jestem trochę do tego wszystkiego dziwnie nastawiona ...

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Daj nam jutro od razu znać co wyszło z bety. Trzymam kciuki i po cichu gratuluję

Agag witaj w naszym wariatkowie

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Daj nam jutro od razu znać co wyszło z bety. Trzymam kciuki i po cichu gratuluję

Agag witaj w naszym wariatkowie
    Mira, dobrze to ujęłas w wariatkowie typowo. Uwielbiam Was
    Agag witaj

Senior Member Awatar agag
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży, termin 16-10-2017
    sysia1290 życzę aby wszystko było dobrze
    Ja w pierwszej ciąży też miałam problem z gazami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny mój pierwszy test owu z dzisiaj http://www.fotosik.pl/zdjecie/fcf4ccccf671cb11 światło nie takie, ale chyba coś tam zobaczycie :P

jaka jest szansa, ze owu zawita na weekend? (ewentualnie poniedziałek wczesny ranek) Kurcze bo jak pomysle, ze mam jechac taki kawał drogi na 15 min na przytulasy to mi sie odechciewa..

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Każdy organizm jest inny, więc ciężko zawyrokować, u mnie na weekend/poniedziałek nie byłoby żadnych szans.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Kamila u mnie taka kreska była 3 dni przed owu bo ja zaczęłam w 8 dc i były cień cienia w 12 już była taka a w 15 była owu tylko u mni wszystko dzieje sie nagle cykle mam co 24 dni i nawet jak byłam na monitoringu to lekarz do 14 dc mówił ze owulacji nie będzie bo pecherzyki małe nie ma dominującego nawet jeśli to był ale tam gdzie nie mam jajowodu a u śluzówka baaaaardZo mała a w 17 dc psikus nie to ze te na prawym jajniku przestały rosnąć to na lewym gdzie nic nie było pokazał sie pęcherzyk 21 mm cud ?? Nie wiem ale po tym dziwnym cyklu powiedziałam STOP! Nie ma monitoringów latania do lekarza a i bromergon sama odstawiłam bo jakoś zapomnalam o nim i mowię jeszcze owu w prawym jajniku a tam nie ma szans... Wiec mowię ze rożnie to bywa może być w niedziele a może być i w tygodniu. Nie zaszkodzi działać może akurat owu będzie nawet jak nie w weekend to w poniedziałek i plemniki wytrwają )) trzymam kciuki !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów