Strona 702 z 1202
Pokaż wyniki od 7,011 do 7,020 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny ja sie tak odzywam czasami ale ciagle was czytam. dzisiaj mam 9 dzień po owu a jeden dzień przed @ jutro powinna być jak w zegarku ... Zrobiłam test i widziałam kreskę ledwo ale widziałam. Myślałam ze mi w oczach coś nie teges ... Wiec mężowi pokazałam i on tez mówi ze widzi ale mi mówi zeby jeszcze az rak sie nie cieszyć bo u mnie rożnie bywa cp, poronienia x2 ciąża obumarła ... A w dodatku miałam owu z jajnika tam gdzie nie mam jajowodu ... !! Bo tam czułam ogromny ból pokrywający sie z testami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    sysia staraliście się jak owu nie z tej strony?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Haha mój to też jak kumpel, w ogóle okazało się że pochodzi z moich stron i chodziliśmy do tego samego liceum tyle że on 10 lat przede mną. Nawet za Usg mi dodatkowo nie kasuje, jest przystojny co też sprawia że miło się go odwiedza
    No i naprawdę zawsze będę pamiętać z jakim wyczuciem mnie potraktował gdy mi powiedział, że ciąża obumarla. Potem na zabieg przyjął mnie na swój oddział na Polnej. A na kontroli po powiedział, że ma nadzieję że niedługo znów poprowadzi mi ciąże będę go zawsze polecać. Dobry lekarz to połowa sukcesu
    To Ty z Poznania jestes? Podaj mi nazwisko tego gina, moze poprowadze u niego drugą ciąże mam cichą nadzieje, ze już wkrótce

Jak tak czytam o tych lekarzach, to rzeczywiście mam szczęście. Jak poszłam do obecnego gina to byłam w szoku, że na zwykłej wizycie zrobił mi usg, ba że miał sprzęt w gabinecie. Bo do tej pory też nie płaciłam za usg, gin kierował do szpitala i tam się robiło, ale termin za miesiąc, jak się nic działo i chodziłam tylko na przeglądy to mi to było ok. U teraźniejszego gina tylko irytuje mnie fakt, że czasem ma poślizg. Teoretycznie ma pacjentki co 10 min, a jak trafi się ciężarna lub kilka to z 10 minut robi się więcej i trzeba czekać, ale z jednej strony to akurat o nim dobrze świadczy, a ja zapisuje się po prostu jako pierwsza lub jedna z pierwszych i trzymam kciuki, zeby ciężasrnym nie chciało się rano zwlekąc z łóźka

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Asia my już powoli odpuściliśmy i jak miałam owu jednego dnia bol prawgo jajnika tam gdzie nie ma owu a drugiego lewy a ze u mnie maż uwielbia sex a ja jak mam owu tez bardzo lubię to robiliśmy to a ze i tak wiedziałam ze w ciąże nie zajdę bo to nie ten jajnik i to nie możliwe to będę wyczekiwała miesiączki a wczoraj i dzisiaj źle spałam a ze miałam test to " tak dla jaj " zrobiłam i szok ... Jak to !? Może była owu z dwóch ... Słyszałam przypadki ze można zajść bo drugi jajowod przechwyca jajeczko ale ile z tego prawdy... My ogólnie już sie nie staraliśmy a testy robiłam zeby być pewna ze te bóle to na pewno owu bo co miesiąc miałam tylko raz 13 dc a raz 18 dc a cykle mam jak w zegarku co 24 dni ..

Cytat Zamieszczone przez sysia1290 Zobacz posta
    Asia my już powoli odpuściliśmy i jak miałam owu jednego dnia bol prawgo jajnika tam gdzie nie ma owu a drugiego lewy a ze u mnie maż uwielbia sex a ja jak mam owu tez bardzo lubię to robiliśmy to a ze i tak wiedziałam ze w ciąże nie zajdę bo to nie ten jajnik i to nie możliwe to będę wyczekiwała miesiączki a wczoraj i dzisiaj źle spałam a ze miałam test to " tak dla jaj " zrobiłam i szok ... Jak to !? Może była owu z dwóch ... Słyszałam przypadki ze można zajść bo drugi jajowod przechwyca jajeczko ale ile z tego prawdy... My ogólnie już sie nie staraliśmy a testy robiłam zeby być pewna ze te bóle to na pewno owu bo co miesiąc miałam tylko raz 13 dc a raz 18 dc a cykle mam jak w zegarku co 24 dni ..
    Tak to często bywa, człowiek odpuszcza i "masz babo placek". Pozostaje trzymać kciuki

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    tak jest, trzymamy kiedy powtarzasz test?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki

Lola - ogromne gratulacje
    Sysia - Trzymam kciuki

U mnie dziś 23dc.
    Przy moich 27 dniowych cyklach postanowiłam,że zatestuję w poniedziałek ,.
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Hormony ;] tylko czy to PMS czy to drugie, to se możesz ze szklanej kuli powróżyć
    Nienawidze wrozenia :/
    Ale madra ja zapomnialam dzis w sklepie kupic test zeby jutro rano zatestowac...
    Jak nie zapomne, to kupie jutro i zatestuje w sobote rano.

Sysia, moje gratulacje! Zazdraszam

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jutro rano odwiozę małego do przedszkola i lecę na betę ! Bo ja nie ufam testom i mimo to ze wyszedł pozytywny jako tako to wole mieć na papierze mimo to ze to tez nie daje gwarancji no ale w poniedziałek powtórzę i już biorę duphaston bo zostało mi 6 tabletek i nospe bo jakoś mnie kłuje a ze już jestem po rożnych atrakcjach życiowych to wole na zaś zapobiegać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów