Strona 701 z 1202
Pokaż wyniki od 7,001 do 7,010 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Jak masz ok lekarza to tak. Ja w życiu na NFZ nie pójdę właśnie że względu na takie podejście lekarza. Jak idę do niego to ma się mną należycie zająć a nie olać. Usg wszystko chce kompleksowo dlatego chodzę tylko i wyłącznie prywatnie. Ma być miło przyjemnie i fachowo a nie olewa na NFZ i nawet usg Ci jaśnie Pan nie zrobi bo mu się nie chce

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    To wszystko zależy od lekarza. Ginekolog do którego chodzę od kilkunastu lat pracuje w najzwyklejszej przychodni, terminy nie są jakieś odległe (góra 2-3 tygodnie, bo zapisują tylko na dany miesiąc), ma w gabinecie USG, które robi jak tylko jest potrzeba, sam sprawdza kiedy była ostatnia cytologia i czy już czas na następną, skierowania na badania wypisuje bez mrugnięcia okiem. Także jak wszędzie, to nie system a człowiek jest problemem. O lekarzach z kliniki niepłodności nie ma co mówić, bo oni to wiadomo, że są och-ach ale też kasują za to grubą forsę.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Jak masz ok lekarza to tak. Ja w życiu na NFZ nie pójdę właśnie że względu na takie podejście lekarza. Jak idę do niego to ma się mną należycie zająć a nie olać. Usg wszystko chce kompleksowo dlatego chodzę tylko i wyłącznie prywatnie. Ma być miło przyjemnie i fachowo a nie olewa na NFZ i nawet usg Ci jaśnie Pan nie zrobi bo mu się nie chce
    Lekarz ma specyficzny charakter, ale jak dotąd na każdej wizycie robił usg, nawet monitoring mi zrobił, także złego słowa nie mogę powiedzieć od strony medycznej, nie jest ciepły i wylewny, ale mi nie o to chodzi. Jako specjalista jest w porządku, a przyjaciela nie szukam

No fakt. Ja byłam raz u konowala. Dziękuję więcej nie pójdę. Potraktował mnie tak jakby mnie musiał za karę przyjąć. dlatego ja się zrazilam. A tak płace i mogę sobie marudzić pytac i wymagać a on mnie uprzejmie obsługuje. u mojego obecnego giną to się czuje jak u koleżanki na kawie a może nawet bardziej swobodnie

No fakt. Ja byłam raz u konowala. Dziękuję więcej nie pójdę. Potraktował mnie tak jakby mnie musiał za karę przyjąć. dlatego ja się zrazilam. A tak płace i mogę sobie marudzić pytac i wymagać a on mnie uprzejmie obsługuje. u mojego obecnego giną to się czuje jak u koleżanki na kawie a może nawet bardziej swobodnie
    Rozumie Twoje podejście Ja tylko raz się sparzyłam co do ginekologa,w sumie Pani ginekolog, jak z 10 lat temu poszłam do przypadkowego lekarza po Postinor, Pani potraktowała mnie jak "****", ale widziałam ją tylko raz na szczęście.

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Oj też mi się zdarzyło. Mój był na urlopie, więc zapisałam się do innego lekarza (lokalnej sławy zresztą) tylko po receptę na tabletki. Byłam bardzo młoda a ten <pip> nawrzeszczał na mnie, że mam dzieci rodzić a nie chemią się truć. Potraktował mnie okrutnie z buta, wyszłam i się popłakałam i do dziś jak go widzę to mam ciarki. Receptę koniec końców z łaską wypisał.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ale cham...
    Jakbym miala taki latwy dostep do w miare dobrego gina na nfz jak Ty Lolcia to tez bym korzystala i to bardzo chetnie. Przed staraniami chodzilam na nfz do fajnej babki tylko tam jak sie chcialo zrobic usg to u tak trzeba bylo placic 100zl...:/ a na wizyte ciezko sie wbic bo ona przyjmuje ci dwa tygodnie i kto pierwszy sie na jakis termin zapisze tym lepszy. Jak nie bedzie wolnych miejsc to za kolejne dwa tygodnie.. masakra :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Janod wczoraj mam takiego wku**a ze az cala chodze. Dzis to wszystkich w pracy roznosze... az sie dziwie ze mnie tak nosi.
    Takze badzcie dla mnie mile bo pozalujecie

Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Hormony ;] tylko czy to PMS czy to drugie, to se możesz ze szklanej kuli powróżyć

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Haha mój to też jak kumpel, w ogóle okazało się że pochodzi z moich stron i chodziliśmy do tego samego liceum tyle że on 10 lat przede mną. Nawet za Usg mi dodatkowo nie kasuje, jest przystojny co też sprawia że miło się go odwiedza
    No i naprawdę zawsze będę pamiętać z jakim wyczuciem mnie potraktował gdy mi powiedział, że ciąża obumarla. Potem na zabieg przyjął mnie na swój oddział na Polnej. A na kontroli po powiedział, że ma nadzieję że niedługo znów poprowadzi mi ciąże będę go zawsze polecać. Dobry lekarz to połowa sukcesu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów