Strona 700 z 1202
Pokaż wyniki od 6,991 do 7,000 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    No bo ja czuje, że Nic z tego, brzuch mnie pobolewa, ale zrobię skoro tak mówcie :P jutro rano. Dzięki!

2. dzieckozakupy.pl
    Dziś byłam na pierwszym monicie w 11cd pęcherzyków dużo ale żaden nie dominuje albo jeszcze nie dominuje albo z owu w tym cyklu nici faktycznie lekarka wyśmiała branie luteiny przez cały cykl i mam brać 15-26 cd. Kazała dorobić parę badań. We wtorek idę na kolejny monit mam nadzieję, że Mikołaj przyniesie mi prezent w postaci owulki Ogólnie to po tej wizycie czuję się zdołowana jakby mi ktoś skrzydła podciął, oczywiście już zdąrzyłam zacząć plamić Taki mam okropny humor

Kamila ja testuję od jutra ale trochę przez te wizytę straciłam całą radość i takie dobre oczekiwanie na efekty U nas seks to kwestia 5, 10 max 15 minut chyba, że mamy niezłe smaki i jedziemy na dwa razy :P :P :P

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hipp nie przejmuj się. Pod koniec sierpnia byłam na usg, gdzie usłyszałam to samo a w połowie września miałam pozytywny test. Co prawda ostatecznie skończyło się nie fajnie, ale jednak te pęcherzyki potrafią dojrzeć w trakcie paru dni.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Nie martw się. W poprzednim cyklu ja w ogóle nie miałam szans na owu jak to gin stwierdził w 14 dc poleciałam do apteki kupiłam inofolic dwie saszetki dziennie i pozytyw w 30 dc miałam

Miejmy nadzieję, że jakoś to będzie zastanawiam się nad tym preparatem inofolic. Jak na razie mam ochotę przykryć się kocem włączyć tv i poczuć odmóżdżenie żeby już nie myśleć o tym co może być.

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Miejmy nadzieję, że jakoś to będzie zastanawiam się nad tym preparatem inofolic. Jak na razie mam ochotę przykryć się kocem włączyć tv i poczuć odmóżdżenie żeby już nie myśleć o tym co może być.

Hipp no tani nie jest ale ja myślę, że mnie pomaga ja teraz tkwię w przekonaniu, że sie uda w tym cyklu. tempka poszła do góry jeszcze dzisiaj więc ja się w tym miesiacu spodziewam pozytywnych skutków inofolicu

Możesz sprawdzić jak to cenowo wyglada inofolic, inofem i ovarin. Ja w każdym bądź razie lepiej się czuje z myślą, że to pije

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    jak nam się z 2 cykle nie uda to może też pomyślę o tym inofemie, co on właćiwie daje?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Niby wspomaga pracę jajników.

Myślę, że zobaczę jak się to rozwinie i jak ta luteina na to wszystko wpłynie. Najwyżej w następnym cyklu w coś zainwestuję

Cześć Dziewczyny. Ja w tym cyklu też zaczęłam pić inofem ( 2*1), ale nie od pierwszego dnia, tylko trzeciego, bo czekałam aż przyjdzie przesyłka. Wyszło moje skąpstwo i nie chciałam przepłacać w stacjonarnej aptece :P . Nie wiem ile zasług w becie ma inofem, ale jak widać nie zaszkodził. i wydaje mi się, że czułam, że coś się po nim dzieje.
    Byłam dziś u gina, chciałam go podpytać o parę rzeczy. Pokazałam wyniki bety i progesteron, ale stwierdził tylko tyle, że można powiedzieć, że miesiączka jeszcze się nie zatrzymała i kazał przyjść za dwa tyg. Wizyta ekspres 3 minuty, w sumie to można powiedzieć, że mnie pogonił ale kulturalnie i może wziął za nawiedzoną i w gorącej wodzie kąpaną Pewnie jakbym poszła prywatnie, to by było inaczej, ale póki co zamierzam chodzić na nfz, bo nie ma problemu z dostaniem się i nawet z dnia na dzień czasami można się umówić, a prywatnie do tego samego doktora na te ważne usg. Może i źle myślę, ale uważam, że przysięga Hipokratesa obowiązuję i prywatnie i na nfz Koleżanka prowadziła u niego na NFZ drugą ciąże z trudnymi początkami i jest zadowolona, a zawsze to parę złotych w kieszeni.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów