Strona 699 z 1202
Pokaż wyniki od 6,981 do 6,990 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez karolinabrn Zobacz posta
    Okej spróbuje tego chociaż do tej wizyty i zobaczymy co endo zaproponuje. Znów mam ciagle zły humor i jest mi zle z tego powodu ze nie mogę być w upragnionej ciąży. Nie wiem co mam juz ze sobą zrobić. może pomyślicie ze sie użalam nad sobą ale 1,5 roku nic
    Nie użalasz się, wszystkie tak mamy...

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Hipp, ja jednak od dziś testuje. Dziś mam 10dc i jako ze zaczynam przygodę z testami owu to wolę wcześniej zrobić żeby czegos nie przeoczyć. Dziś rano miałam bóle podbrzusza jak na okres nie wiem czy to przez inofem czy coś mi się poprzestawialo i może za chwile będzie owulka. Wiec wole dziś zrobić dla pewności mam nadzieje tylko ze owu przyjdzie na weekend żebym nie musiała do poznania jechac w srode na 15 minut :P haha a właśnie dziewczyny co do seksu to ile to u was trwa? Ja nie wiem czy mam się cieszyć czy nie ale u nas to max 20 minut i po sprawie szczerze to teraz w staraniach mi to odpowiada jak najbardziej

Dla mnie max czas tolerancji to 5 minut. Z resztą od samego początku marudze ,, no pośpiesz się" ale ja jestem inna

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Ja też mam takie bóle podbrzusza jak na okres, dzisiaj 8dc i też się zastanawiam czy to nie przypadkiem Inofem...
    No być może.. może coś tam nam zaczął w koncu regulować i stad ten ból. Ile już go pijesz? Ja zaczęłam od 1dc czyli dziś 10 dni tak szybko zacząłby działac?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Dla mnie max czas tolerancji to 5 minut. Z resztą od samego początku marudze ,, no pośpiesz się" ale ja jestem inna
    Haha a ja się pytam po 10 minutach "no ile jeszcze?" nie jesteś sama haha

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy to możliwe żeby tak mi się @ spóźniał? Już 9 dni, test robiłam w sobotę i negatyw, powtórzyć?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez panna-nienormalna Zobacz posta
    Dziewczyny, czy to możliwe żeby tak mi się @ spóźniał? Już 9 dni, test robiłam w sobotę i negatyw, powtórzyć?
    Koniecznie, nie wiem na co Ty czekasz

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Koniecznie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    No jasne, że powtórzyć

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Panna nienormalna, trzymamy kciuki!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    panna nienormalna oczywiście, ale lepiej rano, więc najlepiej jutro rano działaj bo jak to początek teraz może nadal nic nie wyjść

ale Wam zazdroszczę, że już planujecie testowanko... jak mnie bolały jajniki ostatnio i okres nie przyszedł to 2 razy zaszaleliśmy z mężem bo myślałam, że już po, a tu ni widu ni słychu, mam nadzieję że nic nie zmajstrowaliśmy bo do tej miesiączki chciałam jeszcze się wstrzymać. No, ale nic dziś lub jutro zamawiam testy owu i ciążowe i obym za wiele nie musiała ich zużyć.

my się seksimy różnie czasem mąż jest tak podjarany, że wytrzymuje rzeczywiście z 10 minut, a czasem się cieszymy chwilą i trwa to dłużej, ale chyba max 30 minut, ile można to już lepiej częściej a krócej wg mnie, no ale ja lubię konkrety

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów