Strona 69 z 1202
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Martulka nikt tak nie napisał. I fajnie ze jestescie z nami. Po ostatnich postach dziewczyn ja wywnioskowalam tylko to ze dziewczynom które jeszcze nie mają dzieci jest trudniej znieść sytuacje starań. Wy macie już dzieci i jakby się nie udało kolejny raz to i tak jesteście na wygranej pozycji bo macie swoje małe szczęścia. Co nie zmienia faktu i co dobrze rozumiemy ze chcecie mieć kolejne szczęście. Dlatego jesteście tu z nami. Każda z Was jest tu mile widziana.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Jesli moge sie wypowiedziec... Wedlug mnie normalne jest ze dziewczyny, ktore maja juz dzieci czasem "zejda" na tematy z tym zwiazane zwlaszcza jesli dzieciaki sa w podobnym wieku a przeciez nasze pociechy sa czescia naszego zycia wiec ciezjo udawac i unikac tematu... A jak was czytam to te wzmianki sa na tyle subtelne ze zle tego sie nie odbiera...
    Rozumiem tez ze dziewczyny, ktore czekaja na pierwsze wymarzone szczescie moga czuc sie nieswojo.. Za troche zaczna sie pojawiac pozytywne testy i tym samym tematy ciazowe-taka kolej rzeczy...a ciezko ograniczac sie tylko do tematu testowania bo kazda predzej czy pozniej by oszalala...
    Pozdrawiam serdecznie-mam nadzieje ze wybaczycie dlugie wywody i ze nikogo nie urazilam
    [*]Gabrysia 16tc

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Jeśli chodzi o mnie to absolutnie to nie miało tak zabrzmieć. Przykro mi Martulka, że odebrałaś to w ten sposób że mamy które mają dzieci nie są tu mile widziane.
    U mnie to był po prostu taki dzień, taka sytuacja, że zwyczajnie było mi smutno po krótkiej rozmowie z koleżanką i tyle. Zwyczajnie jej zazdrościłam...
    Nie dopisujmy filozofii.

pozdrawiam

O mnie
    Jedna i druga dobrze napisała. Ja nie mam za złe tego ze czasami wspominacie o swoich dzieciaczkach. To normalne. I robicie to na prawdę delikatnie. Ja nie mam tego za złe. Nie odzywam się w danym momencie bo po prostu nie mam doświadczenia. Ale nie mam tego za złe. Tak jak Nati napisała nie dorabiajmy filozofii. Każda z nas, podkreślam KAŻDA, ma swój lepszy czy gorszy dzień. Ma swoje przemyślenia. Wtedy może napisać coś co inne może urazić ale nie powinno. To tak jakbyśmy sobie wypominaly to ze jedna ma nokie 3310 druga zwykłego smartfona a inna iphona. Jesteśmy tu w jednym celu. Wspierać się w staraniu o dziecko. Nie ważne czy pierwsze drugie czy piąte. Mamy się wspierać. Bez filozofowania nad tym co napisała inna. Chyba ze dotyczy to np. Wyniku bety
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    A mnie ostatnio naszła taka refleksja, że kupiłam testy owulacyjne.... znowu pomimo że z poprzednimi nie mam dobrych wspomnień ale dam im drugą szanse
    A co do reszty to mimo że mam już jedno dziecko, pragnienie drugiego jest tak samo duże jakby tego pierwszego nie było wiec kazda z nas czuje tu to samo.
    Dodatkowo podpisuje się czterema łapami pod tym co napisała karolcia i Kasia.
    Miłej i owocnej nocy
    Ostatnio edytowane przez aguska696 ; 18-05-16 o 21:21

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Pewno macie racje... też mnie nastroje poniosły... @ się zbliża, więc może dlatego tak nerwowo zareagowałam wybaczcie...

O mnie
    Tak jak pisałam. Każda ma gorszy i lepszy dzień. Tylko nas nie zostawiaj.

U mnie @ jakoś się nie chce pojawić. Dziś boli mnie cały dzień mocno brzuch. Juz się zabezpieczylam bo byłam pewna że to już. A tu dupa. Troszkę krwi na wkladce i tyle. No wkurzyć się można. Czemu nawet normalnego okresu nieoge dostać. Nic mi w życiu nie wychodzi...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Kasia a może to plamienie implantacyjne?

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kasia nawet gdybyście chciały się mnie pozbyć na siłę, to i tak bym Was podczytywała"z ukrycia"

A co do @ - bierzesz coś na wywołanie?

O mnie
    Aguska ale Ty masz marzenia. Żadne implantacyjne. Owu miałam już dawno. Cykl juz dawno stracony. Wiatropylna nie jestem więc cud to musiałby być. Zresztą dla świętego spokoju dziś rano zrobiłam test.

Martulka ale nie tylko czytaj ale się też udzielaj nic nie biorę. Drugi cykl mam taki dziwny. Będę musiała w końcu iść do gina żeby mi to uregulowal bo szału można dostać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów