Strona 688 z 1202
Pokaż wyniki od 6,871 do 6,880 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez kiedys bralam anty. Przes jakies 2 lata. Bylo to mega wygodne i pewnie po dzieciach do nich wroce.
    A przestala brac bo kiedys bylam zmuszona pojsc do lekarza pierwszego kontaku po recepte. Mojej lekarki nie bylo wiec musialam pojsc doinnej, ktorej nie znalam. Pani odmowila mi wypisania recepty bo powiedziala ze dla niej jest to niezgodne z przysiega hipokratesa. Opowiedziala mi historie o jej pracy na pogotowiu ratunkowym. Miala kilka przypadkow mlodych kobiet, jedna z nich zmarla, jedna ledwo sie udalo uratowac a inne wychodzily ze szpitala z roznymi powiklaniami. Gdzie nie wiadomo bylo co im jest-w pelni zdrowe osoby z dziwnymi objawami (miedzy innymi po prostu zatrzymanie akcji serca), w przeswietleniu glowy dziwna struktura przysadki (na przysadke wplywaja antyki wlasnie) i w wywiadzie branie tabletek anty.
    Ona nie mowila ze to na pewno wina antykow ale mowi ze to byl jedyny patogen u tych kobiet... i ze ona nie chce mnie zabijac. Pamietam, ze wrylo mnie strasznie i od tego czasu a mysle ze to bedzie juz z 4 lata, nie dotykam tabletek.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez kiedys bralam anty. Przes jakies 2 lata. Bylo to mega wygodne i pewnie po dzieciach do nich wroce.
    A przestala brac bo kiedys bylam zmuszona pojsc do lekarza pierwszego kontaku po recepte. Mojej lekarki nie bylo wiec musialam pojsc doinnej, ktorej nie znalam. Pani odmowila mi wypisania recepty bo powiedziala ze dla niej jest to niezgodne z przysiega hipokratesa. Opowiedziala mi historie o jej pracy na pogotowiu ratunkowym. Miala kilka przypadkow mlodych kobiet, jedna z nich zmarla, jedna ledwo sie udalo uratowac a inne wychodzily ze szpitala z roznymi powiklaniami. Gdzie nie wiadomo bylo co im jest-w pelni zdrowe osoby z dziwnymi objawami (miedzy innymi po prostu zatrzymanie akcji serca), w przeswietleniu glowy dziwna struktura przysadki (na przysadke wplywaja antyki wlasnie) i w wywiadzie branie tabletek anty.
    Ona nie mowila ze to na pewno wina antykow ale mowi ze to byl jedyny patogen u tych kobiet... i ze ona nie chce mnie zabijac. Pamietam, ze wrylo mnie strasznie i od tego czasu a mysle ze to bedzie juz z 4 lata, nie dotykam tabletek.

W moim przypadku organizm ekspresowo wrocil do siebie i byl od zawsze regularny

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Wtedy było wszystko ok... Na usg również. Byłam na wizycie chwilę przed owulacja i było ładnie widać pecherzyk... lecz to było 3 lata temu.... mam nadzieję że to nie jest pcos

Witajcie dziewczyny. jestem nowa i od trzech miesiecy staramy sie z mężem o dzidziusia jednak nigdy nie mozemy trafic w dni płodne. mąż jest zawodowym kierowcą i zazwyczaj nie bywa w domu na czas. mamy straszne parcie choc ostatnio staram sie wyluzować. i dzięki temu zaczelam obserwowac troche moj organizm/. Okres miałam od 13 do 18.11 dni płodne według kalendarzyka wypadają od 25.11 a owulacja 30.11. Jednak już 23.11 zauwazylam u siebie śluz przeźroczysty i rozciągliwy jak białko. czy to możliwe ze dni płodne przyszły jednak szybciej troche? mąż był akurat w domu od 23.11 więc działalismy codziennie. od tych dni czuje delikatne kłócie w podbrzuszu i jajniki jak na okres też. Jakie mam szanse na ciąże?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    z tego co wiem to się ma od urodzenia także jak nie miałaś to raczej nie masz

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Ja do tej pory bralam tabsy 2x2 miesiace wiec wiele tego nie bylo, ale zwyczajnie tak sobie sie po nich czulam. Do tego zwiekszone ryzyko zakrzepicy. Moze zle dobrane, moze organizm musi sie przyzwyczaic, ale jakos zrezygnowalam. Teraz jedziemy na kalendarzyku, bo z moimi zrostami i polipami to i tak niewielkie szanse sa na zajscie.

Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    z tego co wiem to się ma od urodzenia także jak nie miałaś to raczej nie masz
    jak nie masz nic konkretnego ani mądrego do powiedzenia to sie nie udzielaj. nawet nie wiesz jak ludzie pragnąc miec dziecko a takie wypowiedzi jak twoje to są poniżej poziomu inteligencji 0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka ja też słyszałam o różnych przykrych skutkach brania tabletek anty. One przyczyniają się też do zakrzepicy czy zatorowosci płucnej jeśli ktoś ma skłonności. Poza tym ginekolodzy z reguły przepisuja tabletki bez przeprowadzenia wcześniejszych badań i nie pouczaja kobiet, że co roku powinny robić badania typu próby watrobowe, morfologie z rozmazem, badanie na krzepliwosc krwi itp. Ja sama święta nie jestem i też brałam tabletki, ale od 5 lat ich nie tykam i nie mam zamiaru

Starajka Asia1988 odpowiedziała Evlin na temat pcos, a nie na Twój post. Ktoś tu pisze do Asi o poziomie inteligencji, a sam się nią nie wykazuje. Dobre Dobre
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 28-11-16 o 13:52

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Starajko dlaczego się tak oburzylas? Asia odpowiedziala na mój post odnosnie pcos.... między Twoim a Asi postem jest minuta różnicy. A wcześniejszy to mój post. Więc nie złość się. Nie nakrecaj sie choć może i masz szansę na ciążę w tym cyklu czego bardzo Ci życzę.
    Asiu dziękuję za odpowiedź. Obawialam sie ze przez tabletki anty można mieć pcos... troszkę mnie uspokoilas :-) dziękuję

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Dziewczyny u Was też taka zima? U nas sporo śniegu nasypalo, byłyśmy z Mają na sankach, miała mnóstwo radości, a ja razem z nią uśmiech mi zmalał jak trzeba było samochód odśnieżyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów