Strona 687 z 1202
Pokaż wyniki od 6,861 do 6,870 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    u mnie jest 3 cykl teraz 28 dc kiedy okres bedzie nie wiem, pierwszy cykl chyba 33 czy 32 dni juz nie pamietam ale cykl był bez owu drugi też się tak zapowiadał ale w 14 dc kupiłam inofolic i w 30 dc miałam pozytyw na teście i potworny ból brzucha ale nie udało się a teraz nic zero bólu i negatywy
    a to tabletki anty moga takl długo oddziaływać na owulacje? Chyba wątpliwe... choc lekarzem nie jestem. Wybierz się za wczasu do gina, rozwiejesz wszystkie wątpliwości.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Jak przestałam brać tabletki to mój organizm kpi sobie chyba ze mnie.... cykle co raz dłuższe.... ostatnia @miałam 17 października :/ a do lekarza umowilam się dopiero za dwa tygodnie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    U mnie 13dc, od 3 dni robię testy owu, póki co kreska testowa coraz ciemniejsza, ale jeszcze jaśniejsza od kontrolnej. Zobaczymy dzisiaj i zaczynamy poranne przytulanka...

Któraś testuje w najbliższych dniach?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    U mnie 13dc, od 3 dni robię testy owu, póki co kreska testowa coraz ciemniejsza, ale jeszcze jaśniejsza od kontrolnej. Zobaczymy dzisiaj i zaczynamy poranne przytulanka...

Któraś testuje w najbliższych dniach?
    Ale fajnie macie to już pół metek i staranka <3 ja jeszcze tydzień do przytulaskow :P a testuje dopiero przed świętami 20 grudzień spodziewana @... jak patrze na kalendarz ile to jeszcze czasu to az mi się odechciewa

O mnie
    Cosima, a jak ich ty testów owu używasz? bo ja użyje ich pierwszy raz w życiu w tym cyklu i kompletnie nic nie wiem. Powodzenia w przytulaskach

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Bo grudniowe ludzie to fajne sa

Mamakai przykra sprawa z mezem Twoim.. chociaz nie wiem czy nie wolalabym w te strone. Moj ma podejscie na luzie i mam wrazenie ze nie rozumie mojej spiny. Niby cos tam do niego dotarlo ostatnio ze to moze byc jego wina i sie przejal ale nie wiem... nie przejmuje sie zbytnio jak dostaje okres.
    Cosima sciskam kciuki za owulke
    Ja powinnam miec okres 5 grudnia w poniedzialek ale znajac mnie pewnie szybciej zatestuje :P

Wiecie to ja się powinnam przejmować a on powinien być obojętny. A tymczasem jest zupełnie odwrotnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila ja na wrzesień też raczej nie liczę... październik czy listopad to i tak byłoby dla mnie zaskakująco szybko wg mnie pół roku starań to takie normalne nawet przy obojgu zdrowych ludziach

evlin, pytałaś o miesiączkę po odstawieniu tabletek... dla mnie tabletki to samo zło. Brałam od 17 roku życia (bo miałam stasznie nieregularne cykle, potrafiły być i co 2 tygodnie i 2 miesiące) do 24? jakoś tak. W poprzednim związku bo wiedzieliśmy, że nie chcemy mieć dzieci. Po rozstaniu od razu odstawiłam. Nie miałam okresu pól roku... Poszłam do gin, jak to usłyszał to z lekkim uśmieszkiem robimy usg, chociaż ja wiedziałam że nie jestem w ciąży. No i nie byłam, dostałam skierowanie na badania hormonalne do szpitala. Okazało się, że mam pcos, to tabletki zagłuszyły bo miałam wiadomo regularne krwawienia z odstawienia, ale nieźle dodatkowo przez to jeszcze "zamuliłam" moje jajniki... mój mąż jest przeciwnikiem tabsów i ja już też. Każdemu odradzam bo wg mnie rozstarają nasz organizm, niepotrzebnie jeśli ktoś chce mieć kiedyś jeszcze dziecko oczywiście.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Asiu ja tez mialam bardzo nieregularnie okres i dlatego bralam tabletki.. jakies 3 lata temu mój ówczesny ginekolog skierował mnie na badania. Wszystkie wyniki dobre łącznie z tarczyca. Myślę że teraz znów czekają mnie badania. Najgorsze jest to że muszę czekać do 15.12 na wizytę.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Evlin a zbadali Cię pod kątem pcos? Chyba diagnozują na podstawie badań hormonalnych + usg. Dostawałam do brania estrofem i dołączałam ostatnie chyba 10 dni cyklu duphaston,żeby pobudzić jajniki. Ale dokładnie nie pamiętam. W pewnym momencie przestałam wszystko brać, miesiączkę miałam nadal nieregularnie, ale była, co 2 miesiące mniej więcej i udało się spłodzić Oliwierka

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów