Strona 686 z 1202
Pokaż wyniki od 6,851 do 6,860 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Cześć. No ja do tych testów z allegro też nie mam zaufania ale może to dlatego mi nie wychodzą ze nie było owu.
    Dziś załamałam męża. Prosił wręcz błagał zrób ten test ciążowy , zrobiłam i widziałam że mu się mega smutno zrobiło. Tłumaczyłam że się nie udało że ja się nie nastawiałam bo przecież testy owu nie wychodziły pozytywne ale on swoje że miał mimo wszystko nadzieję ... bardzo mi go szkoda. Ja wiem że się nie ma czego spodziewać więc mi już wsio ryba niech ten okres przychodzi ale on. Nie wiedziałam że caly czas tak bardzo mu zależy
    a moze zacznij pić inofem? Ponoć przy nim dochodzi do samoistnej owulki a co do męża.. fajnie, ze tak się przejmuje. Widac, ze mu zalezy to się ceni. Mój zbytnio nie przejmuje sie negatywnymi testami mówi tylko "znowu okres przyszedl? to cooo, sprobujemy jeszcze raz " Jest raczej pozytywnie nastawiony póki co. W końcu mamy za chwilę po 26 lat.. mówi, ze mamy czas i ja też tak myslę w sumie. Ale jak patrze na mojego 3 latka to nie chce dużej róznicy wieku stąd u nas ten pospiech. A moze pogadaj z mężem, wytłumacz ze coś sie dzieje, ze nie masz tej owulacji, moze razem wybierzecie się do lekarza zeby to zbadac? Wtedy będzie widział co jest grane i zacznie Cię rozumieć.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Kamila piszę się na spotkanie na porodówce

A ja z 11 grudnia 88'
    To co, może wrzesień lub październik umawiamy się na porodówce? bo raczej na sierpień juz przepadła szansa na ciąże. Ehh a tak chciałam rodzić na lato! Kurde.. Choć teraz i tak już wszystko mi jedno jaki miesiąc. Rodziłam w lutym i naprawdę straszna udręka na końcówce iść do gina i rozbierać się ze wszystkiego a po badaniu przychodzi jeszcze wiązać buty!! No to był mój najgorszy moment u gina po badaniu fajnie tak sobie przypomnieć te chwile czy zima, czy lato wspaniale jest być w ciąży i urodzić zdrowego maluszka

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kamila u mnie już też po @ i mam 7 cd, czas się wlecze strasznie. Ja robię testy z allegro i fajnie wychodzą. http://allegro.pl/50-testy-owulacyjn...Q2YTZhOTJmMg== ja kupuję te. W czwartek idę na pierwszy monit zobaczyć jak tam pęcherzyki i dlaczego mam te plamienia.
    U mnie 5dc i też mi się strasznie wlecze. W piątek mam dzwonić do gina i umawiamy się na monitoring. To już mój trzeci cykl z monitoringiem...

A mój mąż za chwilkę ma badanie nasienia. Sam stwierdził, że musi się przebadać.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    A ja mam synka z 9 grudnia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    A ja mam synka z 9 grudnia
    A ja synka z 9 lutego a miał być na 28 stycznia : O

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    a moze zacznij pić inofem? Ponoć przy nim dochodzi do samoistnej owulki a co do męża.. fajnie, ze tak się przejmuje. Widac, ze mu zalezy to się ceni. Mój zbytnio nie przejmuje sie negatywnymi testami mówi tylko "znowu okres przyszedl? to cooo, sprobujemy jeszcze raz " Jest raczej pozytywnie nastawiony póki co. W końcu mamy za chwilę po 26 lat.. mówi, ze mamy czas i ja też tak myslę w sumie. Ale jak patrze na mojego 3 latka to nie chce dużej róznicy wieku stąd u nas ten pospiech. A moze pogadaj z mężem, wytłumacz ze coś sie dzieje, ze nie masz tej owulacji, moze razem wybierzecie się do lekarza zeby to zbadac? Wtedy będzie widział co jest grane i zacznie Cię rozumieć.
    problem polega na tym, że pije już inofolic a ma to przecież ten sam skład. i jakos specjalnie nie pomaga. w pierwszym cyklu jak zaczełam go pic coś tam ruszył ale teraz przestał działać

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a jak było u Was z @ po odstawieniu tabletek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    No i w zależności od tego jak długi masz cykl tak zaczynasz testować np. jak masz 28 dni to zaczynasz od 10cd , jak zaczynałam przygodę z testami to zaczynałam od 10cd, teraz wiem, że mam owu dopiero po 16 ch wię testuję od 12cd. Ja robię testy koło południa jak jestem w domu, a tak to rano lub dopiero wieczorem, jak już jest dodatni to robię też 2x żeby widzieć kiedy zacznie spadać poziom LH. Jak robię rano to wstaję sobie wcześniej żeby oddać ranny mocz najpierw a potem następny dopiero wziąć sobie do badania.
    no ja mam różne te cykle od 26 do 30. Zacznę w piątek robić to będzie 11dc. Codziennie jeden? A jak będą dwie kreski, testowa ciemniejsza od kontrolnej to kiedy jest owu? I kiedy zacząć robić po dwa dziennie bo juz się pogubiłam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    problem polega na tym, że pije już inofolic a ma to przecież ten sam skład. i jakos specjalnie nie pomaga. w pierwszym cyklu jak zaczełam go pic coś tam ruszył ale teraz przestał działać
    no to kochana radziłabym Ci wybrac się na monit.. będziesz miała pewność co do owulacji i w ogóle co jest grane tam na dole. Może to chwilowe takie "rozstrojenie". Nie wiem co może zaburzać owulke, może poczytaj o tym w necie coś tam zawsze się dowiesz. Ja jeszcze nie dotarłam do tego tematu, a myslalam ze juz wszystko mam przeczytane na temat owulacji.

Cytat Zamieszczone przez Evlin Zobacz posta
    Dziewczyny a jak było u Was z @ po odstawieniu tabletek?
    u mnie jest 3 cykl teraz 28 dc kiedy okres bedzie nie wiem, pierwszy cykl chyba 33 czy 32 dni juz nie pamietam ale cykl był bez owu drugi też się tak zapowiadał ale w 14 dc kupiłam inofolic i w 30 dc miałam pozytyw na teście i potworny ból brzucha ale nie udało się a teraz nic zero bólu i negatywy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów