Strona 685 z 1200
Pokaż wyniki od 6,841 do 6,850 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kamila u mnie już też po @ i mam 7 cd, czas się wlecze strasznie. Ja robię testy z allegro i fajnie wychodzą. http://allegro.pl/50-testy-owulacyjn...Q2YTZhOTJmMg== ja kupuję te. W czwartek idę na pierwszy monit zobaczyć jak tam pęcherzyki i dlaczego mam te plamienia.
    Ooo to ja dokładnie te same chciałam zamówić ale jednak w tym cyklu postawie na te z rossmana tak na próbę. U mnie 6 dc od kiedy zaczynasz robić te testy ? Bo ja kompletnie nic o nich nie wiem. Czytałam ze nie wolno rano, tylko najlepiej popołudniu i o tej samej porze codziennie. Nie można też pić 2h przed. Tyle wiem. Tych pasków w opakowaniu jest 5 wiec starczy mi jedno opakowanie ? Czy może od razu kupić dwa ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila piszę się na spotkanie na porodówce

A ja z 11 grudnia 88'

Cześć. No ja do tych testów z allegro też nie mam zaufania ale może to dlatego mi nie wychodzą ze nie było owu.
    Dziś załamałam męża. Prosił wręcz błagał zrób ten test ciążowy , zrobiłam i widziałam że mu się mega smutno zrobiło. Tłumaczyłam że się nie udało że ja się nie nastawiałam bo przecież testy owu nie wychodziły pozytywne ale on swoje że miał mimo wszystko nadzieję ... bardzo mi go szkoda. Ja wiem że się nie ma czego spodziewać więc mi już wsio ryba niech ten okres przychodzi ale on. Nie wiedziałam że caly czas tak bardzo mu zależy

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Ooo to ja dokładnie te same chciałam zamówić ale jednak w tym cyklu postawie na te z rossmana tak na próbę. U mnie 6 dc od kiedy zaczynasz robić te testy ? Bo ja kompletnie nic o nich nie wiem. Czytałam ze nie wolno rano, tylko najlepiej popołudniu i o tej samej porze codziennie. Nie można też pić 2h przed. Tyle wiem. Tych pasków w opakowaniu jest 5 wiec starczy mi jedno opakowanie ? Czy może od razu kupić dwa ?
    No i w zależności od tego jak długi masz cykl tak zaczynasz testować np. jak masz 28 dni to zaczynasz od 10cd , jak zaczynałam przygodę z testami to zaczynałam od 10cd, teraz wiem, że mam owu dopiero po 16 ch wię testuję od 12cd. Ja robię testy koło południa jak jestem w domu, a tak to rano lub dopiero wieczorem, jak już jest dodatni to robię też 2x żeby widzieć kiedy zacznie spadać poziom LH. Jak robię rano to wstaję sobie wcześniej żeby oddać ranny mocz najpierw a potem następny dopiero wziąć sobie do badania.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Cześć. No ja do tych testów z allegro też nie mam zaufania ale może to dlatego mi nie wychodzą ze nie było owu.
    Dziś załamałam męża. Prosił wręcz błagał zrób ten test ciążowy , zrobiłam i widziałam że mu się mega smutno zrobiło. Tłumaczyłam że się nie udało że ja się nie nastawiałam bo przecież testy owu nie wychodziły pozytywne ale on swoje że miał mimo wszystko nadzieję ... bardzo mi go szkoda. Ja wiem że się nie ma czego spodziewać więc mi już wsio ryba niech ten okres przychodzi ale on. Nie wiedziałam że caly czas tak bardzo mu zależy
    Mamakai, tak mi przykro. Czasem nie doceniamy tych naszych połówek....

Jak widzę jego minę teraz to też mi się płakać chce Minę ma jak zbity pies i chyba przestał się do mnie oddzywac. Dzieciuch. Czy to cholera jest moja wina że 3 cykl i nie ma owulacji?

Mamakai nie zadręczaj się tym. On to musi po swojemu przetrawić. Ja też tak niestety mam, że stroję fochy jak dziecko. Może porozmawiaj z nim o tym.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Evlin

Mieszka w
    Wrocław
    Mamakai nie martw sie. To nie Twoja wina. Ja mam 40dc i dziś testowałam. Niestety.... Ale ostatnio jak robiłam to mój mąż też się zezloscil. Było jemu bardzo przykro. Pierwszy raz widziałam że tak bardzo mu zalezalo.

ale wiecie mam wrażenie, że on mnie obwinia o to trochę ale cholera jasna przecież na antykoncepcje w postaci tabletek zgodziliśmy sie oboje więc to nie tylko moja wina ze je brałam. Ale zobaczcie jaki absurdalna sprawa bierzesz pigułki zeby nie zajść a jak chcesz mieć dziecko to się nie udaje.

Właśnie mam teraz to samo. Brałam żeby nie być a teraz lipa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów