Strona 683 z 1202
Pokaż wyniki od 6,821 do 6,830 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    U mnie chyba w tym cyklu kaplica.
    Nic mnie nie boli-zero objawow. Nawet piersi ktore zwykle w drugiej fazie cyklu sa ogromne ciezkie i bolace, teraz sa male lekkie i nie bolace..:/ mialam nadzieje na dobre wiesc na nasza zblizajaca sie rocznice slubu i moje urodziny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    U mnie chyba w tym cyklu kaplica.
    Nic mnie nie boli-zero objawow. Nawet piersi ktore zwykle w drugiej fazie cyklu sa ogromne ciezkie i bolace, teraz sa male lekkie i nie bolace..:/ mialam nadzieje na dobre wiesc na nasza zblizajaca sie rocznice slubu i moje urodziny
    A może paradoksalnie ten brak objawów jest objawem? Nie nakręcaj się negatywnie, póki nie dostałaś miesiączki wszystko jest możliwe.
    Ps. Ja też grudniowa
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzieki za mile slowa dziewczyny

Kot, super, ze Ci sie udalo!

Burzujka, to o niczym nie swiadczy jeszcze.

Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie, czy można pić jednocześnie zioła ojca Sroki (mieszanka nr 3 na owulacje - raz dziennie przed snem) i zioła ojca Klimuszki (na zrosty - dwa razy dziennie, np. rano i po południu)? Mam zrosty po laparoskopii i muszę się ich pozbyć, a od miesiąca pije zioła ojca Sroki i nie wiem czy powinnam z nich na razie zrezygnować. Staramy się o dziecko od kilkunastu miesięcy i jak na razie nic z tego... Proszę o odpowiedź dziewczyny, które z ziołami mają doświadczenie od dawna Pozdrawiam wszystkie staraczki

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Nie trać nadziei! 17 grudnia miną dokładnie 2 lata od mojego pierwszego poronienia. 4 ciąże później... 3 grudnia będę miała moją wymarzoną córeczkę!
    Witaj Kot, byłyśmy razem na grudnióweczkach Trzymam mocno kciuki za szczęśliwy finał

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cichon_k Zobacz posta
    Witaj Kot, byłyśmy razem na grudnióweczkach Trzymam mocno kciuki za szczęśliwy finał
    Pamiętam Cię i trzymam kciuki, żeby Tobie też się niedługo udało! Ja już nie miałam nadziei, a jednak miałam szczęście i wspaniałego lekarza
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Hipp a Ty juz po @ ? Ja już chyba dziś mam końcówkę następny weekend staranka <3 co dwa dni. Wyobraźcie sobie dziewczyny, że mój jak juz pisałam jest na weekendy tylko ale za tydzień od 5 grudnia (wtedy mniej więcej powinna być owu) jest na delegacji w POZNANIU!! Jestem mega szczęśliwa bo jeśli mamy to robić co dwa dni i zwiększyć szanse w tym cyklu to po prostu pojadę na dwa dni do poznania tam mam rodzinę wiec bez problemu. Ciesze się, że chociaż w tym cyklu uda nam się zwiększyć szanse do maximum.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila wpadaj na kawkę parę km od Poznania jeśli jesteś zmotoryzowana

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Kamila wpadaj na kawkę parę km od Poznania jeśli jesteś zmotoryzowana
    Dziekuje za zaproszenie kochana Jestem jak najbardziej zmotoryzowana ale dowiedzialam sie wlasnie ze rodzinki nie bedzie akurat na nastepny tydzien na miejscu i pomyslalam sobie ze chyba smigne do pozka pociągiem wieczorem, zrobimy to co mamy zrobić i wracam do domu :P takie trochę wariactwo Nie chce jechać wieczorami samochodem tym bardziej ze mam 120 km do pokonania w jedna stronę. Wole pociągiem bez stresu. Użyje w tym cyklu testów owu, i jeszcze zobaczę czy warto jechać ten kawał drogi bo może juz będę po owulce w weekend. Mam nadzieje ze bez zaproszeń, spotkamy się na porodówce

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kamila to w takiej sytuacji dla pewnosci pojdz sobie na monitoring zebys nie jechala na prozno
    Eh tez sobie pomyslalam ze moze brak objawow jest objawem... ale watpie... przeciez powinnam czuc cokolwiek. Poza tym u mnie w tej poronionej ciazy i biochemicznej odczuwalam przejmujaca sennosc i zmeczenie szczegolnie w kontekscie pracy. Teraz tego nie czuje.
    Nic nastawiam sie na droznosc i badania nasienia. Chce zebysmy te dwie rzeczy mieli zalatwione do konca roku. I po nowym roku ruszamy z inseminacja...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów