Strona 68 z 1202
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    My dopiero zaczynamy przygodę z odpieluchowywaniem Julka ma 13 miesięcy i od miesiąca zaczyna prosić na nocnik. Nie zawsze, ale często gdy chce 1 lub 2 to idzie do nocnika, wyciąga go z "ukrycia" i mówi "yyyy"
    Czasem siedzi na nim tak długo że ja już mam dość; ) od siku do siku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    aguska dla małej nocnik to nowość i to, że może sobie siknąć do niego na pewno sprawia jej frajdę więc dlatego tyle siedzi.
    Moja Kaja też siedziała długo na nocniku - ale to już było sadzanie na siłę i z innego powodu, byleby coś wypchała i pozbyła się choć trochę tego balastu innego sposobu na nią nie było!

Senior Member Awatar Patrycja Łuczkowska
    Mieszka w
    Pruszcz Gdanski, Poland
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-10 zobacz kalendarz
    cześć My też zmagamy się z odpieluchowywaniem, mała już korzystała z nocnika jak miała 16 miesięcy chętnie siadała kupkę tez robiła regularnie byłam już pewna że się udało a tu zaś gdy wróciliśmy do Polski na widok nocnika ucieka albo siada tylko na chwilkę a ja nie nalegam. my już w tym cyklu działamy czekam na dni płodne :-)

Witam wszystkich, miałam sporo do nadrobienia w tym wątku. Przeniosłam się do styczniówek, myślałam że chociaż tutaj będę miała komu pogratulować. Przykro mi z powodu niskich bhcg i kolejnych @.
    Arwen podziwiam Ciebie i Twojego męża za podjęcie decyzji o adopcji. Mocno Wam kibicuje. Jednocześnie bardzo Ci współczuje, to już kolejna ciąża która nie może się zagnieździć. Wiesz dlaczego tak się dzieje? Może masz jakiś stan zapalny?
    Yelina trzymam kciuki żeby ten cykl okazał się udany
    Wszystkim życzę powodzenia i przyjemnych starań

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Taka refleksja mnie teraz naszła, że jakie to straszne z jednej strony, że jest nas tyle tu na forum i żadnej dobrej wiadomości dotyczącej ciąży chociażby od miesiąca...
    Straszne to że tak ciężko zajść w ciąże tym które baaardzo chcą...

Dzisiaj w sklepie widziałam koleżankę z rocznym dzieckiem... uśmiechniętą, szczęśliwą, wypoczętą...a ja? ja przy niej wyglądałam jak nie powiem co. Prosto z pracy, zmęczona, nieogarnięta no i (zdałam sobie własnie przy niej sprawę że) smutna...
    Jakie to życie jest dziwne, niby człowiek wszystko ma, a jednak jeśli brakuje tego "czegoś" w naszym przypadku dziecka, to czuje się taki...smutny, samotny...

takie refleksje na dziś

miłego popołudnia

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    nawet perspektywa nowej pracy nie cieszy aż tak bardzo, jak człowiek wszystko podporządkowuje staraniom się o dziecko....bez skutecznym zresztą

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mam dokladnie takie same refleksje dzis...
    I wiecie co? Niestety to widac na zewnatrz... Dzis ze trzy osoby powiedzialy mi ze jestem nieobecna/smutna/przygnebiona...
    A niestety to ze czytam tu na forum o Waszych dzieciach wcale nie pomaga.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati rozumiem doskonale (niestety)...;(

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Agata fajnie, że się odzywasz i że wszystko z Wami w porządku

Ja też mam pewne przemyślenia po Waszych wpisach dziewczyny.
    Ulatniam się stąd, bo odbieram to w ten sposób, że mamy, które mają już dzieci nie są tu mile widziane. Przykre to

No trudno, fajnie było tu z Wami mimo wszystko.

Życzę Wam jak najlepiej :*

Martulka też tak sobie pomyślałam. trochę to przykre. wiadomo że jesteśmy w "lepszej sytuacji" bo mamy już dzieci Ale też bardzo chcemy mieć kolejne i też mocno przeżywamy niepowodzenia.
    A i tak, szczerze powiem, często mam ochotę napisać (np w związku z pytaniem kogoś "jak spędzicie weekend" ) coś o tym że razem w trójkę gdzieś byliśmy, spędziliśmy miło dzień Ale nie pisze żeby Wam nie było przykro.. ale mogę już nic nie pisać... :/
    tylko suche fakty - robię test/mam
    @/nie udało się....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów