Strona 679 z 1202
Pokaż wyniki od 6,781 do 6,790 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasia może i w święta w przyszłym roku jeszcze nie będziecie mieć dziecka, jak zaczynacie leczenie w lutym, ale wierzę i trzymam za to mocno kciuki, ze w przyszłoroczne święta będziesz w zaawansowanej ciąży i będą one w końcu szczęśliwe. Tego Ci życzę

Arwen jak tam? Mieliście mieć w tym tygodniu info o kwalifikacji.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Szczerze mówiąc to ja już w takie cuda to nie wierzę. Nawet jak będę w ciąży to chyba nie zaznam spokoju i szczęścia póki nie urodze. Juz i ja po woli tracę nadzieje.

Właśnie Arwen jak tam?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A ja wierzę, że ten profesor znajdzie rozwiązanie Waszego problemu i w końcu i do Was szczęście się uśmiechnie

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Moje święta w tym roku też nie będą wesołe...pierwsze święta bez mojej Mamy

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Moje święta w tym roku też nie będą wesołe...pierwsze święta bez mojej Mamy
    Cosima przytulam Cię mocno :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Hej. Wy tu o świętach a ja nawet jeszcze o tym nie myślę. Ale fakt miesiąc i będą święta. Ale zleciało. ...

U mnie testy bledna więc albo nie było owu i raczej nie będzie albo testy jej na 100 procent nie pokazały . Miałam jednego dnia tak dużo śluzu na zewnątrz. Ale nie myślę o tym za bardzo.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No cywilizacja w koncu do mnie wrocila
    Cosima, Kasia sciskam! Oby swieta dla Was szybko minely... ja jeszcze o nich nie mysle-za dyzo rzeczy musze zrobic do swiat zeby rozmyslac.
    Mamakai to kiedy testujesz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Bo te allegrowe testy takie są. Miałam z nimi identycznie. Nigdy nie pokazały mi owu w pełni przez co tylko wprowadzały konsternację i myślenie "było - nie było - to to czy nie" dlatego tak ich nie polecam, bo testowanie ma służyć temu żeby wiedzieć a nie mieć dodatkowy mętlik.
    Skoro bledną i śluz był, to myślę, że to jednak było jajeczkowanie. Także teraz spokojnie czekaj na wynik

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mamakai to kiedy testujesz?[/QUOTE]

Szczerze to nawet nie wiem. Pewnie nie zdążę się zastanowić bo okres przyjdzie.

Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    Mamakai to kiedy testujesz?
    Szczerze to nawet nie wiem. Pewnie nie zdążę się zastanowić bo okres przyjdzie. [/QUOTE] pewnie nie doszło do owu bo skoro 10 z allegro dobrze nie pokazały tak samo z resztą jak 20 z apteki ( coś tak pokazywały mocniejszą kreskę ale nie było to równe tej kontrolnej) to pewnie zadnych fajerwerków nie było. jedynie troche brzuch bolał i ten śluz się jednego dnia pojawił i tyle. nie ma co nawet testować w tym cyklu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów