Strona 676 z 1202
Pokaż wyniki od 6,751 do 6,760 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Muszę wam coś wyjaśnić żebyście mnie źle nie zrozumiały.mnie nie brzydzi mąż bo kocham tego chłopa , szanuję to co dla nas robi , poprostu obrzydza mnie sama czynność , sam akt - nie on.

Co do tego jak jest między nami- jest fajnie. Wiadomo zdarzają się sprzeczki ale nie często. Mąż dba o mnie i o core jak potrafi rabka nieba by nam uchylił jakby mógł . Mam naprawdę szczęście że go mam ze jest tylko ten seks jest beznadziejny . Ja nic nie czuje chociaż widzę jak on się stara żeby mi było lepiej.brzydzi mnie sama czynność i tyle

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    czyli jesteś typowym ASem mamakai
    nie ma w tym nic złego. to jest jedna z orientacji seksualnych
    Mam jedną taką koleżankę, ma tak samo, ma męża i dwójkę dzieci - seks tylko w celach prokreacyjnych. są mega szczęśliwi
    Aczkolwiek, może mimo wszystko warto byłoby się wybrać do lekarza? bo może gdzieś jest przyczyna, którą można by było wyeliminować?

U mnie bóle podbrzusza, ostatnim razem ich nie było... Do tego wczoraj się z mężem przytulaliśmy i zabolał mnie w trakcie jajnik ten co z niego owu była... Miała tak któras? u mnie pierwszy raz.

Cichoń, witaj po przerwie jesteśmy na podobnym etapie widzę

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Znam (a raczej znałam), parę w której facet był ASem. Małżeństwo nie przetrwało, łącznie z tym, że dostali unieważnienie ślubu kościelnego. Także nie zawsze bywa tak różowo.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Długo się nie odzywalam bo miałam sporo pracy i głowę zajęta jednak w każdej chwili Was czytam. :-)
    U mnie 38 dc... @ nie ma a cztery dni temu test negatywny. Już nie wiem co myśleć.... starałam sie nie myśleć o ciąży lecz tak się nie da

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cajafuerte Zobacz posta
    Hej dziewczyny, dawno nie pisałam, nie było kiedy, remont wre, zresztą nie było o czym :P
    jestem już w drugim cyklu po poronieniu i w tym cyklu zaczęliśmy się starać, ale
    Ale czuje takie wielkie parcie na to, żeby się udało, że mam wrażenie, że z tego ścisku się nie uda.
    Ostatnio często płaczę, mimo, że jestem po miesiączce, powinno byc lżej, a tu w tv świąteczne reklamy, wszędzie pełno małych dzieci.
    Myslałam, że ja do takich osób nie należę, a jednak...
    Jak wyłączyć te myśli?
    Dać sobie czas, po prostu.
    Mimo że mam wielki szacunek do indywidualności człowieka i ilości czasu jaka musi upłynąć po, to uważam, że ten czas jest po coś i powinno się odczekać.
    Ja jestem spokojna, dałam sobie te dwa cykle, teraz moja trzeci, który już bez zabezpieczenia ale bez ciąży, dzieci nic mi nie robią, rodzą się, mi także się urodzi, Tobie też, każdej, wierzę w to. Ten czas po to taka lekcja pokory, cierpliwości i zaufania do losu.

Mouse, co do faceta, oni to przeżywają również, po diagnozie poronienia pierwszy raz widziałam mojego męża takiego... nawet po śmierci swojej mamy taki nie był... dałam mu trochę czasu, żeby wrócił mój silny, twardo stąpający po ziemi i rozsądny facet. Utwierdzając mnie tylko jakiego mam farta, że jest moim mężem. Teraz jest już ok, przetrwaliśmy to i tak naturalnie wyszło, że po dwóch cyklach znów próbujemy, jak zalecił gin.

Czekam na @, brzuch mnie boli. Kupiłam dziś wiesiołka, zobaczymy co uradzi
    Ostatnio edytowane przez panna-nienormalna ; 23-11-16 o 20:40

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    cichon, widzę, że wzieliście się do "pracy". Bardzo dobrze! Jakby miało coś tam nie grac to specjalista ma duże szanse pomóc, a unikanie problemu nic nie da, a tylko pogorszy.

mamakai, współczuję. "Robienie" dziecka bywa obciążające psychicznie, bo trzeba, a niekoniecznie się chce. Ale robienie dziecka jak się seksu nie lubi? Osobiście doradzałabym kontakt z lekarzem, może zleci jakies badania (hormony?). A między Wami tak na codzień to jak jest? Swojego czasu pamietam, że mieliście jakies kryzysy. To tez na pewno wpływa na chęci.
    Wzięliśmy się "do pracy", bo innej opcji nie ma. Mąż przed naszym pierwszym dzieckiem robił już badanie nasienia, więc u niego z tym nie ma problemu. Generalnie to lekarze twierdzili, że jest problem z moją owulacją, tzn jej nie ma. Ostatnie monitoringi jednak ją potwierdzają, wszystkie hormony mam ok. I sama tak obstawiam, że albo u mnie jest problem z zagnieżdżeniem się zarodka (ale duphaston biorę), albo coś nie tak z nasieniem męża. Zresztą te ostatnie dwa poronienia na tak wczesnym etapie też raczej są przyczyną jakości naszego zarodka... Tak kombinujemy, a że mam w mieście klinikę i nie są to jakieś straszne koszty to chcemy spróbować. Albo faktycznie nam pomoże, albo odpuścimy zupełnie. Czas też nie działa na naszą korzyść, ja 33, mąż 42.

Cichon, zrobicie co macie zrobic i sami poczujecie co dalej

Mamakai, mira, jest ok jak obie strony maja to samo podejscie. Gorzej jak rodzi sie frustracja.

Burzujka, ja w okresie okoloowulacji cierpie w czasie seksu hehe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Arwen, w trakcie owulacji to i ja cierpie, mało przyjemny mam wtedy seks... Ale to już 3 albo 4 dni po owu...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i trzech Aniołków (*)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Arwen, w trakcie owulacji to i ja cierpie, mało przyjemny mam wtedy seks... Ale to już 3 albo 4 dni po owu...
    I ja też...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów