Strona 674 z 1202
Pokaż wyniki od 6,731 do 6,740 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamakai ja tez rak miałam tylko po urodzeniu dziecka az nasz związek wisiał z włosku. Facet długo tak nie wyrtrzyma. U nas była kłótnia na kłótni . A sex był dla mnie przykrym doświadczeniem bo ja nie odczuwałam przyjemnosci bo zawsze mnie bolało i robiłam to raz na miesiąc albo rzadziej . Wymówki typu ze mam infekcje ze mam okres i wgl .. Przełamałam sie zaczęliśmy od lampki wina od pocałunku i tak poszło ze nic mnie nie bolało nie byłam spięta i co najwazniejsZe nie było tam sucho bo tak to zawsze jak papier ścierny. I nic na przymus . Facetowi w każdej chwili sie chce a kobiecie nie koniecznie . Mamakai a może masz jakieś kompleksy może coś innego jeśli macie już córeczkę to jakoś to sie wydarzyć musiało

2. dzieckozakupy.pl
    Zawsze się zmuszalam do seksu. Więc jak myśleliśmy o dziecku to też było to na zasadzie zmuszanie sie do seksu. I jakoś się udało. Całe szczęście w drugim cyklu.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    ok, ale o ile Tobie to nie przeszkadza to jest jeszcze mąż i jego potrzeby :/

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Właśnie, dlatego że ma on potrzeby to ja się zmuszam. Gdyby ich nie miał to bylibysmy najszczęśliwszym małżeństwem na ziemi.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To po co masz się zmuszać. Warto spróbować doprowadzić do tego żeby to była i dla Ciebie przyjemność. Ja nie mam jakiegoś ogromnego libido. Tez nie raz mi się niechce. Mogłabym się kochać raz na tydzień albo raz na dwa tyg. Ale jak kochamy się częściej to tez mam z tego przyjemność. Może nie zawsze orgazm. Czasami jest to z powodu potrzeb męża ale generalnie warto doprowadzić do tego żeby była to przyjemność. Ja lubię seks bo wtedy jesteśmy blisko siebie i to jest dla mnie najbardziej satysfakcjonujące
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Mamakai takie może trochę głupie pytanie ale po co brałaś tabletki anty ? Jak ty jesteś nastawiona do sexu anty ?

Senior Member Awatar cichon_k
    O mnie
    Mama Borysa i dwóch Aniołków (*)
    Witam. Ale mnie tu dawno nie było... Powoli nadrabiam co u Was...
    Ja właśnie zaczynam kolejny miesiąc. Ostatnie dwa cykle były z owulacjami potwierdzonymi monitoringiem, ciąży niestety nie ma. Próbujemy to teraz ugryźć z innej strony. W poniedziałek mąż robi badanie nasienia i 14.12 mamy już umówioną wizytę w klinice leczenia niepłodności. Jakby co, zdecydowani już jesteśmy na inseminację.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nie chciałabym uprawiać seksu z kimś kto się do niego ze mną zmusza...
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cichoń!!! Jeju, ale fajnie Witaj na pokładzie
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    bardziej chodziło mi o to, że jeśli mąż ma potrzeby to ja bym poszła właśnie do specjalisty, żeby mi pomógł. Myślę, że dla niego seks tylko po to, żeby sobie ulżyć też nie jest fajny. Ale to sprawa między Wami, u nas by to nie przeszło po prostu.

witaj cichoń

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów