Strona 672 z 1202
Pokaż wyniki od 6,711 do 6,720 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Też mam nowe testy z allegro i nie wiem jak one się zachowują

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Ja też od kilku dni piję inofem i biorę magnez. Zakupiłam sobie wczoraj ten żel conceive plus. Zobaczymy czy zadziała ta mieszanka.
    Ja nadal czekam na @ ;/
    Ja taka sama mieszankę teraz będę stosować inofem+ conceive plus

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mamakai, fajnie ze się odezwałaś mam nadzieje, ze ten cykl będzie dla Ciebie owocny zresztą dla każdej z nas, która aktualnie się stara

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Kobietki powodzenia w staraniach. Niech wam się w końcu uda!
    Ja zmykam na jakiś czas. Psychicznie wysiadam chyba. Muszę odpocząć od tematu dziecka ciąży itp.
    Ciąży nie ma bo testy negatywne. A @ nadal nie ma. Wizyta u lekarza dopiero za 2 tyg. Coś mi się znowu popier**** ;/
    Raz na jakiś czas zajrzę co tam u was. Powodzenia :*

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Nati, wiem co czujesz
    Ściskam mocno i wpadaj do nas kiedy tylko zapragniesz.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    oooo Nati... Wpadaj czasem i dawaj znac co u Ciebie...! ściskam :*

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Hej Dziewczyny! Ja biorę clo pierwszy cykl i już od 7 dc czułam lewy jajnik i bąbelki. 8 dc byłam na usg i gin potwierdził 2 dominujące pecherzyki na lewym i jeden na prawym, ale to lewy będzie pracował. Dziś 11 dc i brzuch mam mega napompowany...tak jakby mega wzdecie i bóle przy jajnikach, zwłaszcza lewym. tak jakby owu ze zdwojoną siłą. Zbadałam dziś poziom LH testem i kreska tastowa jest, ale nie tak intensywna jak kontrolna, więc albo już po owu albo szykuje się na godzinach...Trochę się martwię tymi bólami...CZY TEŻ TAK MIAŁYŚCIE PRZY CLO?

NAti doskonale Cię rozumiem, też niedawno dodałam podobny wpis, ale mimo wszystko zagladam tu regularnie, choc nie piszę zbyt czesto...Czasami taki detoks pomaga, oczyszcza., czego Ci życzę!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Hejka ja sie dawno nie odzywałam ale jakoś tak już mam dosyć myślenia kiedy zajdę w ciąże czy dostanę @ czy nie kiedy ja dostanę i wgl. Kupiłam testy i o to jest ich wynik jak mamakai wrzuciła zdjęcie to ja tez te ostatnie zdjęcie z dzisiaj codziennie robione od 8 dc http://m.fotosik.pl/zdjecie/40fe6b44dcfc3d95

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ilusive bole brzucha podczas brania clo to normalka. Ja przez bolące jajniki spać nie mogłam bo tak mnie bolało. A jak przyszłam na monitoring do mojej ginki i powiedziałam ze mnie mega boli brzuch ze aż nospe brałam to ona cała rozpromieniona mówi ze to świetnie, że znaczy ze jajniki pracują.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Hej dziewczyny :* cały czas Was czytam, nie da sie od tego odzwyczaić
    Witam tez nowe dziewczyny!!

Potrzebowałam mega wyciszenia po tym wszystkim..
    miną miesiąc, dostałam okres prawie jak w zegarku i chyba będę musiała porozmawiać z moim o tym, ze nie chce czekać dwóch miesięcy jeszcze (w tym miesiącu seks był bardzo rzadko i to z zabezpieczeniem ale może to i lepiej) i ze chciałabym znowu cieszyć sie sobą bez zbędnych zabezpieczeń itp bo wiem, ze już psychicznie jest ok. Tylko czuje sie jak 16 bo... boje sie, ze on nie będzie chciał bo wiem, ze tez to przeżył nawet przez ostatni tydzień mieliśmy/mamy ciche dni... Już mnie nosiło i nosi nadal bo jestem człowiekiem z reguły lubiący dotyk i mnóstwo kontaktu takiego jest mi potrzebne a teraz jest tego baaaardzo mało - podobno ma za dużo na głowie (mnóstwo pracy pod koniec roku)
    W weekend mamy kolejna rocznice poznania i wtedy bym chciała z nim porozmawiać ale nie wiem jak to ugryźć i mam nadzieje, ze humor będzie miał lepszy.
    Musiałam sie wygadać - z góry przepraszam ale ciężko o tym myśleć i chyba potrzebuje rady ..

*Co do testów z Allegro - ja nie skuszę sie na nie za żadne skarby!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów