Strona 67 z 1202
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Jak to mówią: nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci ale pamiętaj ze musisz być przygotowana na wszystko :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasia ja jeszcze jestem pełna nadziei że się uda kiedyś zajść w ciąże. W końcu musi się kiedyś udać.
    burzujka kurcze fajnie by było gdyby beta poszła w górę

O mnie
    Arwen mi też bardzo przykro

O mnie
    dzisiaj dostałam telefon że zapraszają mnie na rozmowę kwalifikacyjną, z jednej strony powinnam się cieszyć bo będę mieć nową lepszą pracę jeśli pozytywnie przejdę rozmowę, nie mniej jednak pewnie będę musiała "lekko" przesunąć plany dotyczące ciąży czego nie chcę jak to mówią "jak nie urok to sra...a"

Senior Member Awatar Yelina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-21 zobacz kalendarz
    Mi sie chyba tez nie udało bo dzis 8 dzien od owulacji a nic nie czuje. W ciąży z synkiem po 6 dniach miałam pierwsze objawy. :-/ najgorsze ze nawet nie wiem kiedy dostanę miesiączkę. Juz 47 dzien od odstawienia tabletek. Trochę mnie to dołuje. Ale w trakcie dnia aż tak o tym nie myśle. Jesteśmy na etapie odpieluchowywania wiec mam masę roboty :-P chociaż synek sobie super radzi i sam juz woła, że chce na toaletę ale jednak cały czas musze pilnować :-) mężczyzna sie z niego robi ;-) test pewnie zrovie 25 albo 26 jeśli wcześniej miesiączka znowu nie przyjdzie. Chociaż nie liczę na wynik pozytywny. Tylko jeśli nie przyjdzie a bedzie jedna kreska to chyba do ginekologa sie umówię

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Nati tak zazwyczaj bywa. Realizujemy plany, a w trakcie zawsze pojawi się coś, co nam te plany krzyżuje. Ale nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia Po rozmowie kwalifikacyjnej napewno wszystko się wyklaruje i już bedziesz wiedziala co robić

Yelina każda ciąża jest inna. To że w pierwszej ciąży miałaś tak szybko objawy nie znaczy, że teraz też tak będzie Nie dołuj się tak szybko

Burzujka, <1 to beta negatywna i ciazy nie ma. Nie rob sobie kochana nadziei, bo zaboli. Ja zrobilam tysiac bet <1 przezywalam wielokrotnie.

Dzieki za wsparcie :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja do odpieluchowywania mojej nie mam zdrowia... teorie ma świetnie opanowana -wie co gdzie powinno być i jak zrobi na dywan to pokazuje na nocnik - Ale gorzej z praktyką...
    Ja dziś mam taki jakiś smutny melancholijny dzień. głównie przez pogodę, wszystko mnie drażni. na spacer tylko na chwilę wyszłam - zimno i pada. no i skończyłam czytać smutną książkę i cały czas o niej myślę...
    Zresztą u nas na forum też raczej smutnawo, a myślałam że się w końcu w tym tyg którejś z Nas uda i będą jakieś pozytywne informacje.... eh.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ejna, nie smutaj się. Jeszcze nam zaświeci słońce- i w pogodzie i w życiu.
    Też miałam nadzieję, że po naszej Agatce kolejne ciąże się pojawią.

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    A z tymi pieluchami to powiem Wam, że miałam jazdy Starsza przestała robić w pampersa jak skończyła 2 latka, od razu przeszła na nocnik-zero problemów, a po roku zaczęła kupy wstrzymywać. Nie robiła przez 5 dni pod rząd i to tydzień w tydzień :/ wszystko dawaliśmy jej - czopki, syropy, błonnik do jogurciku... nic jej nie ruszało. Problem minął sam gdy poszła do szkoły. Wypróżnianie regularne, do tej pory wszystko ok.
    Z młodszą było ok. Też przestawiła się na nocnik jak miała 2 latka, ale żadnych problemów nie było. Ale stresa mieliśmy, by problem się nie powtórzył :/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów