Strona 669 z 1202
Pokaż wyniki od 6,681 do 6,690 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o, czekacie na mnie, jak miło ja cały czas czekam na okres, dziś mija miesiąc od poronienia, chyba po pierwszym zaczniemy już starania, tak bardzo nie mogę się doczekać...

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    o, czekacie na mnie, jak miło ja cały czas czekam na okres, dziś mija miesiąc od poronienia, chyba po pierwszym zaczniemy już starania, tak bardzo nie mogę się doczekać...
    Jeśli nie ma przeciwskazan a Ty czujesz się fizycznie i psychicznie dobrze to czemu nie zaczynajcie przynajmniej będziemy razem testować :P

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila przykro mi, że @ przyszła, ale fajnie, że spokojnie to przyjęłas

O mnie
    Właśnie ostatnio coś za spokojna jestem mam nadzieje, ze to się utrzyma w tym cyklu. A powiedzcie mi dziewczyny jeszcze na temat inofemu.. dziś idę do apteki go kupić ale biorę aktualnie femibion 1 juz od października i teraz jak to zrobić... pijąc inofem zrezygnować z tamtego kompletu witamin ? Czy można to i to brać jednocześnie ? Nie chce brać czegoś ponad stan.

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Właśnie ostatnio coś za spokojna jestem mam nadzieje, ze to się utrzyma w tym cyklu. A powiedzcie mi dziewczyny jeszcze na temat inofemu.. dziś idę do apteki go kupić ale biorę aktualnie femibion 1 juz od października i teraz jak to zrobić... pijąc inofem zrezygnować z tamtego kompletu witamin ? Czy można to i to brać jednocześnie ? Nie chce brać czegoś ponad stan.
    Kamilaa2191, ja tez brałam Femibion 1, ale zrezygnowałam z niego jak zaczęłam pić Inofem, dwie saszetki dziennie ( 1 *rano, 1*wieczorem). Inofem dostarcza mi 400 mcg kwasu foliowego, moim zdaniem to wystarczy.

Inofem w stacjonarnych aptekach nie jest tani, w internetowych można dostać 60saszetek za mniej niż 60 zł.
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 22-11-16 o 09:38

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Kamilaa2191, ja tez brałam Femibion 1, ale zrezygnowałam z niego jak zaczęłam pić Inofem, dwie saszetki dziennie ( 1 *rano, 1*wieczorem). Inofem dostarcza mi 400 mcg kwasu foliowego, moim zdaniem to wysarczy.
    Dzięki kochana odpowiedziałaś w wyczerpujący sposób na moje rozmyślania :P

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    to zależy Kamila jak się odżywiasz bo w femibionie oprócz kwasu foliowego są jeszcze witaminy. Biorąc sam inofem owszem zastąpisz kwas foliowy, ale nie witaminy więc jak zdrowo się odżywiasz to ok, ale jak różnie to bywa to zmieniłabym drogi femibion na jakieś tańsze witaminy bez kwasu foliowego plus inofem i to prawda co do ceny, najtaniej chyba na apteka melissa w necie. Wczoraj ją odkryłam i jest jeszcze tańsza niż gemini, ale ma chyba mniejszy asortyment bo np. femibionu 1 nie ma.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Zgadzam się co do Melissy. Też się tam zaopatruję. Ja zmieniłam Femibion na Pharmaton Matruelle (60 kapsułek za 52 zł bodajże kupiłam w Melissie właśnie) a ma lepszy skład, bo w Femibionie nie ma DHA.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Ja biorę pregna plus bo ma wszystkie składniki zalecane przez polskie towarzystwo ginekologiczne dla kobiet starających i się i w ciąży

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Myślę, że każdy z tych preparatów jest dobry, bo to tylko wariacje na temat tego samego zestawu witamin produkowane przez różne koncerny farmaceutyczne. Nawet zwykły Folik za parę złotych + zróżnicowana dieta by wystarczyły, ale skoro są takie preparaty to warto skorzystać.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów