Strona 667 z 1202
Pokaż wyniki od 6,661 do 6,670 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    a właśnie apropo monitorowania cyklu, mam pytanie bo zawsze mnie to ciekawiło. Przy wizytach prywatnych przy takim monitoringu za każdą wizytę normalnie kasują? Bo jakbym ja z moimi mega nieregularnymi cyklami zaczęła chodzić na monitorowanie i tak co parę dni czekając na owulację to bym chyba zbankrutowała, jak to jest?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Witajcie. Miałam dołączyć już wcześniej ale jakoś nie było kiedy. Dzisiejszy test pozytywny, mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Hipp, no to prawdopodobnie przez wiesiolka nie mam okresu bo test z dzisiaj rano negatyw. To już 4 dni po terminie @.

Kamila ja zanim zaczęliśmy się starać to dwa cykle przed już brałam wiesiołek przez cały cykl i mi się nie wydłużył. W sumie to jakoś nie poczułam jego efektu ani cykl dłuższy (zależało mi na fazie lutealnej) plamienia dalej były więc nie wiem. Mi zioła nie pomogły więc idę o krok dalej. Może na twój organizm jakoś działają, stąd to wydłużenie cyklu. Zioła nie pomogły ale za to od samego pisania postów dostałam @ :P :P :P

Asia też mnie to ciekawi, bo dopiero zaczynam swoją przygodę z nowym lekarzem i monitorowaniem cyklu. Jak się dowiem to napiszę.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ode mnie gin brała za każde usg. Może trochę mniej ale jednak zawsze brała przy monitach
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

o boziu to mogę się nie wypłacić :/ ...

Asia1988x, Hipp z tego co się orientowałam to monitoring jest tańszy jak zwykła wizyta. U mojego gina, do którego chodzę na NFZ, monitoring prywatnie kosztuje 50 zł ( ma gabinet pod Wrocławiem), natknęłam się na ceny max 80 i to w mieście, ale za mocno nie zagłębiałam tematu. Mnie się udało wymęczyć 3 monitoringi w ramach NFZ, co lekarz w karcie napisał to nie wiem, ale dostałam to co chciałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    a właśnie apropo monitorowania cyklu, mam pytanie bo zawsze mnie to ciekawiło. Przy wizytach prywatnych przy takim monitoringu za każdą wizytę normalnie kasują? Bo jakbym ja z moimi mega nieregularnymi cyklami zaczęła chodzić na monitorowanie i tak co parę dni czekając na owulację to bym chyba zbankrutowała, jak to jest?
    Ja płacę 80 zł za tylko USG (w Katowicach, więc pewnie temu aż tyle). Normalne wizyty u lekarza prowadzącego, zawsze jak mam potrzebę, to umawiam dużo do przodu i mam je z NFZ. A w mojej klinice niepłodności to już inna sprawa, tam stawki są w Euro i nie są niskie. Generalnie to nie jest tania zabawa. Jak dziś policzyłam mniej więcej, to na same testy owulacyjne i ciążowe wydałam już dobre kilkaset złotych. O badaniach nie wspominając. Teraz czeka mnie drożność i rezerwa jajnikowa i znowu tysiąc złotych pójdzie się... Ale jak już pisała Kasia... To jest ten etap, kiedy nie patrzy się na pieniądze i człowiek wyda ile trzeba byle osiągnąć upragniony efekt.
    Ostatnio edytowane przez *Mira ; 21-11-16 o 12:55
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

U mnie monit kosztuje 50zl, ale to taki szybki poglad. Bez zbednej dyskusji z dyskusja to juz 100zl haha.

My mamy chalupke pod dachem, wlasnie wybieramy okna, zeby wczesna wiosna wstawic. w duchu sie modle o Swieta 2018 na swoim, bo na razie mieszkamy u rodzicow i zaciagamy pasa tak, zeby nie brac kredytu albo wziac na jakas wykonczeniowke.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dziewczyny a teraz głupie pytanie ode mnie a więc jak wiecie spóźnia mi się @ 4 dni (nigdy nie miałam aż takich poslizgów) jesli to nie przez wiesiołek, a test z dzisiaj rano negatywny więc o co chodzi? Nie stresuje się na tyle, zeby cykl wydłużył się aż tak. Jutro z rana lece na bete, ale o jeszcze jedno chciałam zapytać. W sobote czyli dzień po spodziewanej @ naszło nas z moim ukochanym i się zwyczajnie pokochaliśmy... skończył we mnie bo stwierdził, ze jak się staramy to czemu miałby to zrobić poza mną. Dziewczyny teraz to głupie pytanie czy to mogło mieć wpływ jakiś na @?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów