Strona 666 z 1202
Pokaż wyniki od 6,651 do 6,660 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    "Wysikałam" tych testów 50, robiłam je jak szalona po 3 razy dziennie i nigdy! nie pokazały mi owulacji. Moim zdaniem one są nieczułe i do bani. Te z Rossmanna za to działają bez zarzutu, wystarczy je robić raz dziennie o tej samej porze. Jednak jak coś kosztuje 20 zł za 5 sztuk a nie 30 za 50, to musi się to odbijać na jakości.
    ano tego się spodziewałam...ale polecił tak zakupic ginekolog, więc nie wiem, czemu :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    a mi właśnie te z rossmanna "nie wychodziły" a te tanie z allegro pokazują owu, w pierwszym miesiacu tylko nie mialam 2 mocnych kresek, ale w kolejnych już tak

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Burzujka najważniejsze że jajeczko pękło i ze dzialaliscie a testami się nie przejmuj a endometrium tez na razie się nie przejmuj. Gdyby było bardzo źle to lekarz by Ci powiedział.

Ja dziś byłam z mężem w biurze projektowym i wybraliśmy w końcu projekt naszego domku oczywiście jeszcze czekają nas zmiany w projekcie ale już mamy jakiś początek. Niewiem skąd weźmiemy kasę na budowę ale to jest to marzenie które po woli idzie do przodu i po woli się realizuje. Jakoś damy rade
    No w sumie lekarz powiedział, że tragedii nie ma...
    Gratuluję wybrania projektu domku... to kiedy zaczynacie budowę?
    My wczoraj byliśmy u znajomych co się wybudowali ale jeszcze nie wykończyli, byliśmy podziwiać postępy i tak nas nakręcili... Ze postanowiliśmy zacisnąć zęby i wziąć kredyt na dom już w przyszłym roku... i nawet oglądaliśmy projekty domów... Nie mogę się doczekać...!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Joanna, gratuluję narodzin

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kasia, ale super tez marze o wybudowaniu domu najlepiej gdzieś koło lasu mmmmm rozmarzylam się tylko najgorsze chyba to kupić ziemię... później ma się taki spokój ze ta ziemia jest i można stopniowo budować. Fajnie, że już idziecie w tym kierunku małymi krokami i ważne ze razem o tym myślicie. U mnie póki co ja tylko myślę o budowie domu, mój ukochany jest raczej realista poniekąd ma rację w tych czasach... ale ja zawsze mówię że wszystko jest do zrealizowania nawet jeśli zajęłoby to 10 lat.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mamy zamiar zacząć na wiosnę. Tylko teraz te badania to niewiem jak to wyjdzie.
    My mamy właśnie działkę pod lasem tesciowie nam przepisali. Wczoraj oglada li smy szafy bo chcemy kupić i przybokazji obejrzałam kuchnie piękne są. Na szczęście mężowi podobają się takie same. My też pewnie będziemy budować z 10 lat. Ale jak zaczniemy to już jakoś po woli będzie szło.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    domek... nie dla nas chyba, w tym roku kupiliśmy nowe mieszkanie 3 pokojowe i dopiero pół roku tu mieszkamy wcześniej wynajmowaliśmy i dom nie wchodził nawet w grę... sama ziemia pod dom kosztuje u nas jakieś 150 tysięcy + budowa, a w tym samym czasie płacić wynajem, ratę kredytu na ziemię i się budować to nierealne. Żeby być na swoim kupiliśmy mieszkanie, dość szybko wykończyliśmy bo było w stanie deweloperskim i zamieszkaliśmy. W tych czasach własne 4 kąty, choćby małe to już jest coś i bardzo z tego się cieszymy. Doszliśmy do wniosku, że przecież zawsze jeśli nam się zacznie lepiej powodzić można pomyśleć jeszcze o czymś, a mieszkanie wynająć. Całe życie przed nami, a przynajmniej nie płacimy za wynajem obcym ludziom. Tak czy siak gratuluję planującym budowę i życzę własnego mieszkania czy` domu każdej z nas, `a do tego z małym/małymi biegającymi ludkami w środku

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asia własne mieszkanie to tez super. My jak do tej pory albo na wynajmowanych a teraz kątem u rdzicow. Dlatego własne M to super sprawa. Ciasne ale własne
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu to jest najlepsza opcja mieszkać jakiś czas u rodziców i odkładać czy się budować, sami tak byśmy zrobili, ale niestety moi rodzice mieszkają 100 km stąd, a mama męża mieszka w kawalerce więc nie dałoby rady. Każdy kto ma taką możliwość właśnie z rodzicami powinien korzystać chociaż wiadomo nie zawsze jest z rodzicami lekko

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O kurcze człowiek siedzi cały weekend na studiach a tu burza.
    Kamila u mnie przez cholerne 3 tbl luteiny też się przeciąga, miała być sobota a tu dalej nic a mnie już normalnie coś bierze wrrr...
    Dostałam od przyjaciółki namiary na fajną ginekolog i ona zaproponowała mi rozpoczęcie od monitorowania cyklu więc luteinę odstawiłam.
    Kamila wiesiołek mógł ci wydłużyć cykl ale z tego co się orientuję to powinno się go brać do owulacji max do 15cd.
    Mi testy owu z allegro zawsze wychodzą, te paskowe zanurzeniowe. Może źle pobieracie zbyt rozcieńczony mocz???

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów