Strona 664 z 1202
Pokaż wyniki od 6,631 do 6,640 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    maggie byłam tylko za naszą zachodnią granicą na tydzień ale i tak odpoczęłam psychicznie trochę od tych nerwów myślenia itp.
    Co nie zmienia faktu, że czekam na tą nieszczęsną @ ;/ a leci ze mnie tam woda dosłownie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    o widzisz cosima ja też mam długie krwawienia ale nie aż takie jak ty.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    wow ile tu nowych postów... A ile nowych osób!!! Witam się i ja z Wami

Kasiu, mnie też się podoba Twój suwaczek. Szybko zleci do lutego. a potem już tylko z górki!

Byłam na monicie. Jeden pęcherzyk przestał rosnąć więc z bliźniaków i podwójnej szansy nici.
    Za to dominujący urósł szybciej niż się spodziewaliśmy bo wczoraj powinien mieć 18mm a miał 20mm. Ale kurcze poszliśmy z lekarzem do pielęgniarki po zastzyk, żeby mi zrobiła i się okazało, że już w przychodni ich nie sprzedają i nie poinformowali o tym mojego lekarza... W aptekach nie jest tak łatwo go dostać, dodatkowo to był piątek wieczór więc tymbardziej kicha a pęcherzyk 20mm więc to trzeba kłuć już.
    Więc mój szalony lekarz wziął mnie na fotel i od środka ten pęcherzyk pougniatał, żeby pękł taki ugniatany ovitrelle jeszcze później mi powiedział, że jego kolega to się z niego śmieje, że on tak ugniata te pęcherzyki, ale mówi, że ma na koncie kilka ciąż u pacjentek po czymś takim, więc on uważa, że jest to skuteczne
    Jedynie martwi mnie moje endometrium... bo jest tylko 5mm... Po ovitrelce miałam 9mm.

Także trochę nie po mojej myśli.

Jeszcze wczoraj późnym wieczorem miałam ćmienie jajnika, czyli pękł, więc zadzialiśmy i dziś też więc teraz czekamy na efekty...
    Wczoraj zrobiłam też test owu (tym razem z allegro, bo dostałam parę sztuk) i wyszedł negatywnie, ani nawet jaśniejszej kreski nie było... Jak to mozliwe? Czy w trakcie owulacji już LH spada? bo się pogubiłam już... :/

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Z tego co ja wiem Burzujko, to pik LH jest od 48 do 24 godzin przed owulacją a potem dokładnie jak napisałaś - LH spada, więc wszystko gra.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Burzujka zawsze mogą być bliźniaki jednojajowe co do testów owu, tak jak Mira pisze pik LH jest wcześniej (ja słyszałam o 24h-36h przed owu) . Później poziom LH spada i pewnie gdybyś robiła test owu z apteki czy Rossmanna, a nie ten z allegro to podejrzewam, że wykazalby bladą kreskę. O tych testach z allegro już ktoś pisał, że są kiepskiej jakości. Także głowa do góry i trzymamy kciuki

Kamila i jak? @ nie przyszła?

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Burzujka zawsze mogą być bliźniaki jednojajowe co do testów owu, tak jak Mira pisze pik LH jest wcześniej (ja słyszałam o 24h-36h przed owu) . Później poziom LH spada i pewnie gdybyś robiła test owu z apteki czy Rossmanna, a nie ten z allegro to podejrzewam, że wykazalby bladą kreskę. O tych testach z allegro już ktoś pisał, że są kiepskiej jakości. Także głowa do góry i trzymamy kciuki

Kamila i jak? @ nie przyszła?
    Dzięki dziewczyny, trochę się uspokoilam.. chociaż nadal spokoju mi nie daje to endometrium... :/

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka najważniejsze że jajeczko pękło i ze dzialaliscie a testami się nie przejmuj a endometrium tez na razie się nie przejmuj. Gdyby było bardzo źle to lekarz by Ci powiedział.

Ja dziś byłam z mężem w biurze projektowym i wybraliśmy w końcu projekt naszego domku oczywiście jeszcze czekają nas zmiany w projekcie ale już mamy jakiś początek. Niewiem skąd weźmiemy kasę na budowę ale to jest to marzenie które po woli idzie do przodu i po woli się realizuje. Jakoś damy rade
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ja ten cykl pierwszy raz z testami owu. jak często je robić? robię raz na dobę póki co, raz 2x, bo zapomniałam rano :P
    jak chyba zaczynam odpuszczać, tzn godzić się z tym, że "miało wyjść od razu, a nie wyszło".
    cieszy mnie, że czuję, że moje samopoczucie i chyba hormony zaczynają wracać do normy

U mnie niestety nieudany cykl ;( owulacja monitorowana pęcherzk był ,ale się nie udało...
    Dziewczyny,czy macie też brązowe plamienia na początku @, ja tak właśnie teraz mam...
    w zeszłym cyklu 31 dzień,teraz już 33..i traf w owulacje..

Witam dziewczyny.Długo nic nie pisałam.Troszkę podczytywałam ale przyznam się że nie jestem na bierząco.
    Kasiu wiem że po raz kolejny ci się nie udało.Strasznie mi przykro z tego powodu.Wierzę, że gdzieś jest ten twój czas.Trzymam mocno kciuki.

Wpadłam tylko po to:

W środę 16 listopada przyszła na świat nasza córka Lilia Maria.
    To najcudowniejszy dzień w moim życiu.
    Życzę każdej z Was takiego.
    Nie poddawajcie się i do przodu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów