Strona 663 z 1200
Pokaż wyniki od 6,621 do 6,630 z 11992

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Kamila widzę, że okres też mamy podobnie :P też czekam na jutrzejszy dzień i od nowa :P chociaż ja nie mam żadnych złudzeń bo od 21cd mam już plamienia i krwawienia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Kamila widzę, że okres też mamy podobnie :P też czekam na jutrzejszy dzień i od nowa :P chociaż ja nie mam żadnych złudzeń bo od 21cd mam już plamienia i krwawienia.
    No to piona kochana w razie co będziemy w ten sam dzień testować w następny miesiąc a jaki długi masz cykl?
    Ja jeszcze mam troszkę nadzieje, mimo że w tym cyklu zawaliłam sprawę z wiesiolkiem. Także czekam. Ale nie wiem czy to wina brania wiesiolka po owu, bo od tygodnia mam bóle podbrzusza o których pisałam już wcześniej, są do zniesienia ale to jednak skurcze. A dziś nie boli nic o dziwo. Tylko lekko cycki przy dotyku. Jak to nazwałam wcześniej to cisza przed burza. Dzisiaj chodzę spokojna, czekam aż tylko się obudze jutro i od jutra będzie stres bo juz jutro na 100% powinna przyjść. Póki co nie kupiłam testu ale już jest blisko mam aptekę dwie ulice dalej wiec pewnie jak wyjdę jutro z psem z rana to zawędruje do niej

Hipp, moze dolega Ci cos innego o czym nie piszesz? Bo jesli taki standard na regulacje cyklu to conajmniej dziwne.

Lolcia, Hipp, witajcie

jejku ale postów przybyło wiecie co, bardzo bym chciała pozostać w niewiedzy w sprawie wiesiołków, luteiny, inseminacji, duphastonu, testów owu nawet... i tak po prostu hmm wpaść?

ja póki co mam dostać @ 22. więc czekam na razie z testowaniem...

powodzenia przyszłe Mamuśki :*

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Panna nienormalna, czyli w poniedziałek testujesz? A Ty mieszkasz w samym Poznaniu czy w okolicach?

O mnie
    Zrobiłam test przed chwila z porannego moczu i jest negatywny. Nawet nie ma zadnego cienia drugiej kreski. Okresu nadal nie mam ale przyjdzie pewnie dziś lub jutro. Straciłam ta mała cząstkę nadzieji

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    witam nowe dziewczyny i życzę powodzenia bo się przydadzą

cosima ty pewnie już po @ co?
    a ja jeszcze jej nie dostałam. Wszystko mi się przesunęło przez wyjazd. Czuję się napompowana jak balon ;/

Chciałabym zacząć nowy cykl a nie mogę ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Witam nowe dziewczyny

Kamila jeszcze nie wszystko stracone, bo pamiętam że pisałaś o tym strasznym bólu i może wtedy była opóźniona owu. No ale rozumiem, że Ty trochę straciłas nadzieję.

Nati a gdzie ten wyjazd, jeśli można zapytać? Wakacje w środku jesieni? trzymam kciuki, żeby @ w końcu przyszła.

Burzujka byłaś wczoraj na monicie? Jak te Twoje pęcherzyki?

Tak.czytam o tych Waszych staraniach i też już bym chciała zacząć, a tu jeszcze miesiąc czekania.
    Ostatnio edytowane przez maggie_87 ; 19-11-16 o 10:59

O mnie
    Maggie, być może była to spóźniona owulka ale co z tego jak to było pamiętam w środę a mój wraca zawsze w piatki i tak się nie kochalismy.. starania były od 4-7.11 bo tak akurat był na weekend. A ten straszny ból 9.11.
    Myślicie dziewczyny ze @ nie przychodzi przez to ze brałam wiesiolka jeszcze 5 dni po ewentualnej owu ? Bo juz nie wiem, testy negatywne a okresu nie mam. Miałam zawsze jak w zegarku na 27dc choć moje cykle bywają różne od 26 do 29 dni max co kilka miesięcy. Ciągle się obwiniam ze ten olej mi spierdzielil cały cykl

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati, no co Ty , ja mam zawsze długie krwawienie, czasem nawet 7-8 dni. Dzisiaj 5dc, a właściwie 4 , bo @ przyszła późnym wieczorem. Dopiero się rozkręca.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów