Strona 662 z 1202
Pokaż wyniki od 6,611 do 6,620 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Luteina wzięta za wcześnie w cyklu może powodować blokadę owulacji. Kilku lekarzy twierdzi to samo.
    Teraz to się już serio BOJE, a miał to być złoty środek Prosiłam położną by zapytała lekarza czy mi nie zablokuje owu czekam na wiadomości. Najwyzej chyb na własną reke będe brała od 15 cd lub wg testów owulcyjnych.

2. dzieckozakupy.pl
    Teraz to się już serio boję tej luteiny to co miało być super rozwiązaniem i ratunkiem to teraz sam STRACH. Zobaczę co mi ta położna powie, prosiłam by zapytała lekarza czy mi owu nie zablokuje. Chyba zwariuję. Jak się zdenerwuje to sobie bede brała od 16 cd lub po pozyt testach owu. Lolcia bardzo dobry pomysł.

Lutke bierzemy zazwyczaj 3 dni po owy przez 10 dni. To taka podstawa nie panikuj, ale chyba warto pomyśleć o zmianie lekarza

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Czyli jedziemy na tym samym wózku... :P My też na serio ale jeszcze bez spiny z powodu niepowodzeń, ale już mnie to zaczyna przerażać Dzwoniłam do przychodni, położna zapyta lekarza czy tak ma rzeczywiście być że codziennie przez cały cykl ale powiedziała że faktycznie tak mam zapisane w kartotece dopiero o 18;00 mam oddzwonić i chyba do tego czasu oszaleje u mnie jest inny problem mam owulację i w miarę regularny cykl tylko że te cholerne krwawienia przez całą fazę lutealną mam
    Wiadomo, ze każdy stara się na serio tak mi się jakoś głupio napisało to przez ten dzień.. Chciałam napisać, ze my to nie na luzie bo ja nie umiem Mój ukochany ma luzik totalny :P

Rozumiem też mam dziś fatalnie :/ ja mam owulację po 16 cd, czyli luteinę powinnam wziąć około 19cd a cykle mam 28 dniowe. Jak 10 dni będę brała luteinę o mi sie cykl wydłuży?

Kamila fajnie się ma ten Twój z tym luzikiem, mój też full spokój Tylko mi się wydaje, że to przez ich brak znajomości fizjologii kobiet i świadomości tych wszystkich rzeczy które mogą pójść nie tak. Albo to my za bardzo panikujemy i wkręcamy się w ten młyn...

Hipp, jesli owu masz faktycznie 19dc to masz druga faze cyklu 8-9 dni wiec bardzo krotko. Luteina moze wydluzyc Ci cykl i dac Ci wieksze szanse na ciaze. Ale to Ci powinien lekarz wyjasnic w zasadzie.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Kasiu strasznie podoba mi się Twój suwaczek. Jest w nim coś wzruszającego - nadzieja Jak będę miała drugą inseminację też sobie taki zrobię

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Kasiu strasznie podoba mi się Twój suwaczek. Jest w nim coś wzruszającego - nadzieja Jak będę miała drugą inseminację też sobie taki zrobię
    Dokładnie, tez to sobie pomyślałam Kasi suwaczek jest pełen nadzieji

O mnie
    Miałam napisać wieczorem. A więc okresu brak póki co. Jutro pewnie dostane, ewentualnie jeszcze niedziela wchodzi w grę bo cykle mam 26-29 dni dziś jest 27 dc. Juz mnie korci żeby zatestowac z rana ale tak bardzo nie chce widzieć tej jednej kreski, tak się boje.

Kamila mnie już w żołądku kręci czytając Twój wpis ja bym nie wytrzymała. Dzwoniła położna mam brać 2 tbl luteiny przez pierwszy miesiąc i bez względu na to czy będe miała okres czy nie a potem przez następny msc po jednej na dzień. Już się kontaktowałam z inną ginekolog żeby to skonfrontować. Jeszcze nie mam odp. s

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów