Strona 661 z 1202
Pokaż wyniki od 6,601 do 6,610 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Cześć dziewczyny. Cały czas Was podczytuje, ale dziś muszę napisać
    Staramy się już czwarty i cykl i ten chyba też będzie bezowocny. Cykle mam 28-30 dni cały czas obstawiałam owu ok 16 dc, w każdzym razie 14 dni przez @.W tym miesiącu chodziłam na monitoring. 11 dc pęcherzyk na prawym jajniku miał 15mm, 14 dc rano gin powiedział, że pęcherzyk kilka godzin wcześniej pękł lub się cofnął, jednoznacznie nie mógł się wypowiedzieć. Test owu w tym dniu z allegro pokazał 2 równe kreski test z apteki jedną. Do tej pory nic nie bolało, ale wczoraj po południu czułam ból w prawym jajniku. Dziś rano test z apteki pokazał dwie równe kreski.
    Początkowo przyjęłam optymistyczną wersję, że pęcherzyk pękł, owu była, seks był czyli pięknie..... Ale ból w jajniku i wskazania testów po "teoretycznie możliwe owulacji" spowodował, że zgłupiałam.
    Co o tym myślicie??

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Czesc hipp My też staramy się od dwóch miesięcy ale my to nie na luzie, tylko już tak na seriooo co do luteiny to powiem Ci tak, ja brałam luteine na podtrzymanie ciąży, więc siłą rzeczy jest ona na podtrzymanie w razie jakbyś zafasolkowała czyliiii dalej idąc tym tokiem luteine raczej bierze się od ewentualnej owulki do końca cyklu bo byc może mogłabyś być wtedy w ciąży.
    Czyli jedziemy na tym samym wózku... :P My też na serio ale jeszcze bez spiny z powodu niepowodzeń, ale już mnie to zaczyna przerażać Dzwoniłam do przychodni, położna zapyta lekarza czy tak ma rzeczywiście być że codziennie przez cały cykl ale powiedziała że faktycznie tak mam zapisane w kartotece dopiero o 18;00 mam oddzwonić i chyba do tego czasu oszaleje u mnie jest inny problem mam owulację i w miarę regularny cykl tylko że te cholerne krwawienia przez całą fazę lutealną mam

Lolcia ja też korzystam z testów owu z allegro i porównując z objawami samopoczucia śluzem itd to by się zgadzały jego wyniki w moim przypadku. Może te dodatnie testy po ewentualnej owu nadal dodatnie bo LH nie znika w momencie w całości po owulacji tylko stopniowo się wypłukuje i zastępuje go progesteron. U mnie druga kreska stopniowo znika przez ok 3 dni aż w końcu nie ma jej wcale. Więc myślę, że wszystko mogło się zdarzyć

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Lolcia ja też korzystam z testów owu z allegro i porównując z objawami samopoczucia śluzem itd to by się zgadzały jego wyniki w moim przypadku. Może te dodatnie testy po ewentualnej owu nadal dodatnie bo LH nie znika w momencie w całości po owulacji tylko stopniowo się wypłukuje i zastępuje go progesteron. U mnie druga kreska stopniowo znika przez ok 3 dni aż w końcu nie ma jej wcale. Więc myślę, że wszystko mogło się zdarzyć
    Hipp, dobrze mówisz z tym, że teoretycznie test dzień przed powinien pokazać też dwie kreski.... chociaż myśląc dalej, test robię ok 9:00, a dwie kreski wskazują, że owu będzie od 24 do 36 godzin jak dobrze pamiętam, a jeśli owu była tak jak mówi gin, od poprzedniego testu nie mineło 24 h, bo u gina byłam dokładnie 24 później a było kilka godzin po ewentualnej owu....

Wystarczyła jedna mądra głowa i to nie moja
    Ale fakt jest taki, że dwa różne testy w odstępie max 2 godz pokazały co innego.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Lolcia ale w Twoim przypadku powinnaś bardziej ufać lekarzowi a nie testom. Testy nestety bardzo często się mylą. A jednak sprzęt gina bardzo rzadko.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Lolcia ja bym tu jeszcze dołożyła fakt, że były to dwa testy innych firm więc mogły mieć różną czułość w wyrywaniu LH. Zakupiony w aptece mógł pokazać 2 kreski przy wyższym st LH niż to zrobił test allegro. W medycynie jest taka zasada że jak się bada zmienność jakiegoś zjawiska to najlepiej się trzymać jednego narzędzia badawczego. Czyli albo cały cykl jedziesz testami apteka albo allegro. Mieszanie może być niemiarodajne. Zwróć uwagę, że część źródeł podaje, że po wzroście LH owulacja może być już po 12h a ja bym tu dodała odmienną urodę i zmienność osobniczą każdej z nas. Amen :P :P :P :P

Dziewczyny, ja "łykłam jak pelikan" to, że gin powiedział, że pęcherzyka nie ma, bo pękł i owu była kilka godzin wcześniej..... drugim uchem wypuściłam to, że się cofnął, bo sam nie miał 100 %. Owu była, seks był i tego się trzymam. Ale moja natura jest taka, że drążę i drążę i jeszcze w pracy mam cały dzień na drążenie i drążę... oczyście nie potrzebnie.... zdaje sobie z tego sprawę, ato to silniejsze ode mnie

I proszę o rozgrzeszenie
    Ostatnio edytowane przez Lolcia85 ; 18-11-16 o 14:05

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rozumiem Cię bo sama jak o tym wszystkim myślę to mnie żołądek boli i jestem przerażona. Przerażona czekaniem na kolejną owu, stratą kolejnego miesiąca, wystraszona tym co może być nie tak ze mną i na ile to się ewentualnie okaże poważne i trudne w leczeniu. Czemu owulacja nie może występować ze 3 razy w cyklu???!!!!!!

Luteina wzięta za wcześnie w cyklu może powodować blokadę owulacji. Kilku lekarzy twierdzi to samo.

Moim zdaniem idealnym wyjściem byłoby przeciwieństwo antykoncepcji, nie chcesz mieć dzieci nic nie robisz. Chcesz mieć, bierzesz magiczną tabletką, jest owu, cyk cyk i za 9 miesięcy płacz
    Takie trochę naciągane, oczywiście ale biorąc pod uwagę, że jednak większość kobiet większą część dorosłego życia patrzy jak tu nie zajść rozwiązanie idealne ale nie realne.... za to dobry materiał na książkę sci-fi Trzeba żartować, żeby nie zwariować

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów