Strona 660 z 1202
Pokaż wyniki od 6,591 do 6,600 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Kamila to nie jest tak ze chciałam. Sytuacja mnie do tego zmusiła... no ja to chyba oszaleje do tego czasu. To jeszcze ponad dwa miesiące...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Witam Was dziewczyny gorąco, też dopisuję się do chęci zostania mamą w 2017 roku Po przeczytaniu ostatnich 50 stron postu normalnie uszy mnie pieką z emocji, takie jesteście dzielne i wytrwałe, oby mnie też na to było stać... Z mężem staramy się na "luzie" od dwóch miesięcy dopiero, ale nici. Był wiesiołek, castagnus w podwójnej dawce i testy owulacyjne. Po odstawieniu tabl anty mój organizm totalnie oszalał, dopiero teraz widzę jakie to jest ŚWIŃSTWO I CHOLERSTWO. Najpierw człowiek chce się jak najpewniej przed ciążą zabezpieczyć, a potem rozpaczliwie jej szuka, ironia... Po tabsach nabawiłam się wypadania włosów garściami, problemów skórnych, i najgorszego krwawień międzymiesiączkowych. Nie dość, że owulacje mam późno 17, 18, 19 cd to od 20 zaczynam krwawić. Czekałam pół roku na powrót fizjologii, ale się nie doczekałam Więc czoraj wybrałam się w bojowym nastroju do swojego gina i zapisał mi 2x dziennie luteinę 50 mg podjęzykowo. Pytała jak stosować i powiedział, że codziennie!!! Szukałam info na ten temat i okazało się, że wszyscy biorą wg wydzielania w trakcie cyklu a mi kazał cały czas i bez względu na to czy będzie miesiączka czy nie. Stad moje pytanie czy któraś z Was brała luteinę CODZIENNIE w trakcie starań o dziecko? Macie tak ogromne oświadczenie, więc mam nadzieję, że ktoś mi na to będzie potrafił odpowiedzieć. Pozdrawiam Was serdecznie.

O mnie
    Witaj Hipp. To jest jakaś bzdura żeby luteine brać codzienne! Luteine bierze się w drugiej części cyklu po owu do @. Ten lekarz to jakiś niedouczony człowiek albo ja jeszcze wszystkiego niewiem. Według mnie zmień lekarza
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

No powiem Ci, że usilnie szukam kogoś kto brałby luteinę codziennie ale NIC. Chyba, że ja go źle zrozumiałam, chyba zadzwonię do tej poradni i zaytam położną co o tym sądzi Tak się denerwuję bo miałam już takie nadzieje związane z nowym cyklem a jutro ma być @. Na dodatek mamy konflikt serologiczny i boję się ciąży biochemicznej, żeby nie doszło immunizacji

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    No powiem Ci, że usilnie szukam kogoś kto brałby luteinę codziennie ale NIC. Chyba, że ja go źle zrozumiałam, chyba zadzwonię do tej poradni i zaytam położną co o tym sądzi Tak się denerwuję bo miałam już takie nadzieje związane z nowym cyklem a jutro ma być @. Na dodatek mamy konflikt serologiczny i boję się ciąży biochemicznej, żeby nie doszło immunizacji
    To zapytaj położnej. A c do konfliktu serologicznego to się nie przejmuj. Ja niewiem jak to dokładne działa ale moja bratowa tak ma i urodziła dwoje zdrowych dzieci bez większych komplikacji. Więc to najmniejszy problem. Nie potrzebnie się denerwujesz.

Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Kamila , bo ja nieśmiało od kilku cykli działamy. Poza tym rzadko piszę. Mimo że to dopiero kilka cykli to każdy @ mnie przybija i nie zawsze mam siłę by pisać. Najbardziej lubię się schować w mysiej dziurce i sobie pociuchutku pochlipuję. Tym razem mam za pieńku ze swoim :/ więc gdzieś musiałam zapłakać ....
    Za to czytam was laseczki regularnie i za wszystkie tak trzymam kciukasy i strasznie się ciesze, jak już którejś się uda

Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    To zapytaj położnej. A c do konfliktu serologicznego to się nie przejmuj. Ja niewiem jak to dokładne działa ale moja bratowa tak ma i urodziła dwoje zdrowych dzieci bez większych komplikacji. Więc to najmniejszy problem. Nie potrzebnie się denerwujesz.
    Widocznie miała tyle szczęścia, że dzieci odziedziczyły minusa po niej Ja oczywiście widzę najgorszy scenariusz dla siebie :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Po prostu dostawała zastrzyki wtedy kiedy trzeba. Konflikt serologiczny to najmniejszy problem jaki może być w tym wszystkim.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Kamila to nie jest tak ze chciałam. Sytuacja mnie do tego zmusiła... no ja to chyba oszaleje do tego czasu. To jeszcze ponad dwa miesiące...
    Wiem, wiem ze sytuacja zmusiła.. Więc, zle sie wyraziłam. Musiałaś wybrać ten luty tak czy siak. Pomyśl, ze jeszcze TYLKO dwa miesiące dzielą Cię od szansy bycia mamą, ze tak to nazwę. TYLKO 2 MIESIĄCE w porównaniu z tym co już masz za sobą. Trzymam juz kciuki

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Czesc hipp My też staramy się od dwóch miesięcy ale my to nie na luzie, tylko już tak na seriooo co do luteiny to powiem Ci tak, ja brałam luteine na podtrzymanie ciąży, więc siłą rzeczy jest ona na podtrzymanie w razie jakbyś zafasolkowała czyliiii dalej idąc tym tokiem luteine raczej bierze się od ewentualnej owulki do końca cyklu bo byc może mogłabyś być wtedy w ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów