Strona 658 z 1202
Pokaż wyniki od 6,571 do 6,580 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    tak sobie o tych bliźniakach zaczęłam myśleć... fajnie by było nawet mój mąż powiedział, że byłoby super jakbyśmy mieli bliźniaki...!
    oczywiście jestem w głębi serca przekonana, że się nie uda, ale przynajmniej być może mam 50% więcej szans na ciążę w tym cyklu. Jutro sie okaże na kolejnym monicie czy dalej oba rosną...

Kasiu, no szkoda, że nie uda Wam się uzbierać pieniędzy na teraz ale co się nie odwlecze to nie uciecze

Mira, 150 euro to chyba dosyć dużo co? Nie chcesz drożności gdzieś w polsce robić?

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka fajnie jak są dwa pęcherzyki. Masz większą szansę na powodzenie niż jakby był jeden. Na bliźniaki tez jest szansa ale wiadomo, szczęścia nigdy za wiele trzymam kciuki :*

Trochę szkoda ze jednak nie teraz będziemy mieli ta wizytę...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    tak sobie o tych bliźniakach zaczęłam myśleć... fajnie by było nawet mój mąż powiedział, że byłoby super jakbyśmy mieli bliźniaki...!
    oczywiście jestem w głębi serca przekonana, że się nie uda, ale przynajmniej być może mam 50% więcej szans na ciążę w tym cyklu. Jutro sie okaże na kolejnym monicie czy dalej oba rosną...

Kasiu, no szkoda, że nie uda Wam się uzbierać pieniędzy na teraz ale co się nie odwlecze to nie uciecze

Mira, 150 euro to chyba dosyć dużo co? Nie chcesz drożności gdzieś w polsce robić?
    Dużo, ale do przeżycia. W Śląskich kliniach sono-HSG kosztuje od 500 zł wzwyż. Do tego wszędzie wymagają sterty dodatkowych badań (a np cytologię miałam w 2015 i była dobra, wirusologię w październiku). Wyjdzie tyle samo albo i więcej, a tak będę miała wszystkie wyniki w jednym miejscu. Poza tym tamta klinika jest już dla mnie oswojona, a to zdecydowany plus.

Kasia trzymam kciuki, żeby Malina Wam pomógł. Bo kasę kosi nieziemską.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta

Burzujka, ale super wiadomosc! Miec szanse na bliźniaki to naprawdę wyróżnienie u mnie w rodzinie moj dziadek jest z bliźniaków, więc ja następna tez mam szansę ponoć. Co drugie pokolenie ma szansę
    Kaśka ile kasy : O o ranyy.. i jaka róznica w cenie, dziwne. Ale idziesz do przodu to jest naważniejsze!! juz coraz bliżej celu kochana
    napisze co u mnie krótko.. a więc boli mnie podbrzusze codziennie od chyba wtorku raz przestaje zaraz znowu boli troche i znowu przestaje wiadomo jakies tam skurcze wiec to nie wróży nic dobrego, a przedwczoraj cała noc tak mnie brzuch bolał, ze spać nie mogłam. Myslalam już, ze rano zobacze majtki we krwi i w ten dzien własnie zrobiłam test w południe ktory wyszedl negatywnie.. Jutro ma przyjsc @ ciągle mam mikro nadzieje, ale te skurcze mnie dołują. Codziennie jezdze na basen, wczoraj przyszła dziewczyna wysoko w ciązy i wprost nie mogłam oderwać wzroku od niej.. jakoś tak mi smutno. W pierwszej ciąży nie zachwycałam się tak tym wszystkim. Choć byłam mega szczęśliwa z mojego odmiennego stanu. Po porodzie uwierzcie mi dziewczyny, ze postanowiłam zostać POŁOŻNĄ. Nie pisałam jeszcze tu Wam o tym. Dzięki ciąży dopiero wiem jaka jest moja droga życiowa i to z powołania. Mój juz nie może o tym słuchać Dlatego teraz jest mi ciężej z tym wszystkim.. Mam mój mały cud, dziękuje Bogu, ze mnie nim obdarzył i doceniam to każdego dnia, ale tak cudownie jest być w ciąży.. chce jeszcze raz Czuć to wszystko ah wzięło mnie na wspomnienia Dzisiaj przyjechalam z tego basenu i znowu siedze w necie i sie doszukuje niewiadomo czego i czytam po sto razy to samo

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamilaa jesteś położną? Wiesz, że ja też to poczułam... tak lubię szpitale i chciałabym POMÓC kobietom przed, w trakcie i po porodzie... tylko teraz już zdaje się za późno... gdzie w tym wieku studia robić, już nawet nie chodzi o wiek, ale kiedy? i za co

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Kamilaa jesteś położną? Wiesz, że ja też to poczułam... tak lubię szpitale i chciałabym POMÓC kobietom przed, w trakcie i po porodzie... tylko teraz już zdaje się za późno... gdzie w tym wieku studia robić, już nawet nie chodzi o wiek, ale kiedy? i za co
    Nie, jeszcze nie jestem położna gdybym nią była to nie pytałabym sie Was i radziła o czasami tak głupie rzeczy, ze głowa boli :P chciałam iść na studia dwa lata temu jak mój maluch miał 9 miesięcy ale zrezygnowałam bo studia medyczne są tylko DZIENNE nie ma zaocznych wiec to u mnie odpada jak narazie bo nie chce zostawiac synka od pon do pt, ze tak powiem na moją zachciankę studiowania. Co prawda mam juz skonczone jedne studia ale to nie to.. POŁOŻNICTWO mnie tak fascynuje, ze nie macie pojęcia. Byc przy cudzie narodzin każdego dnia, emocje nie do opisania. A własny poród to już w ogóle kosmos rozpływam się jak o tym piszę teraz Aska i ja tez lubie szpitale mimo wszystko a najlepiej oddziały położnicze i patologii ciąży uwierz mi, ze jak byłam w kwietniu na zabiegu ginekologicznym, mój odział sąsiadował z położniczym to musiałam się przejść przez położnictwo bo bym nie wytrzymała tak samo przez te 3 dni kiedy miałam zabieg miałam do czynienia z położnymi to każdą jedną zaczepiałam i pytałam się ich o ich pracę a one patrzyły na mnie i mówiły, ze ja to na pewno z takim zapałem i samozaparciem zostane w końcu tą położna choćbym miała wtedy z 50 lat Dziewczyny ja to jestem jakaś wariatka na tym punkcie a to dzięki mojemu synkowi, wszystko co związane z ciążą, porodem, połogiem, noworodkami wywołuje u mnie takie emocje, że od razu się wzruszam. Jak bywam u kogoś w odwiedzinach w szpitalu to potrafię łazić po szpitalu i szukać oddziału położniczego haha wiem, brzmi to jak totalne wariactwo ale ja naprawdę to czuje dziewczyny. Coś wspaniałego. Już nie mogę się doczekać jak skonczę studia i zacznę pracę w zawodzie. Łezka się w oku kręci na samą mysl.

O mnie
    Aha i zapomniałam wam napisać, ze nawet kiedyś był o mnie artykuł w necie "po porodzie postanowiła zostac położna" tak ześwirowałam na tym punkcie. Napisałam kiedyś na priv do jednej strony na facebooku, to miał byc tylko komentarz do pytania jakiejś mamy a oni zrobili z mojej wypowiedzi cały artykuł

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie

Kasia, czyli jednak. To Wasza decyzja

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Kasia super, że chcesz działać i się nie poddajesz jak zawsze trzymam kciuki.
    Kamilla położnictwo fajna sprawa mam wiele koleżanek położnych i powiem szczerze, że w tym zawodzie trzeba mieć powołanie i nigdy nie popadać w rutynę.
    Mira nowy rok nowe nadzieję mam nadzieję, że i on kogoś Ci przyniesie.
    Burzujka bliźniaki są super może ustrzelicie parkę powodzenia

Postanowiłam Wam się pochwalić zdjęciem z USG z moimi "bliźniakami" ten większy jest pokryty strzałkami i fotka dość niewyraźna, ale mam smartfona dziadka. Wiem, że to wróżenie z fusów itd i zobaczę tego 29.11 co to będzie, ale marzenia można mieć zawsze.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0079.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	95.5 KB
ID:	99166

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów