Strona 652 z 1202
Pokaż wyniki od 6,511 do 6,520 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cosima - kciuki za jutro zaciśnięte!!
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    kasia_88 wszystkiego najlepszego:-) i oczywiscie upragnionych 2och kreseczek;-);-);-)

asia1988x w takim razie owocnych staran;-)

cosima a wiec czekamy z rana Na 2 ie kreseczki:-)

burzujka ja Tez nie mam jakis idealnych warunkow,bo mamy male mieszkanko a jednak jak wariaci Zdecydowalismy sie na 2 dziecko. my niestety domek postawimy gdzies za 3 lata. No ale coz:-)musze czekac:-)

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja z moim M też nie czekaliśmy na idealne warunki, ale za to mamy cudowną córeczkę Dopiero od roku jesteśmy na swoim. Dziś mam pełen luzik stres zszedł całkiem, duphaston x2 biorę. Boje się tylko pana żygacza po tym leku, ale co będzie to zobaczymy.

kamila2191 kurcze jakbym czytala o sobie:-) Zaszlam w ciaze mialam 19 lat ale niestety w 8tc stracilam swoja kropeczke. Wspierala mnie wtedy mega moja mama,za co jestem Jej bardzo wdzieczna. ja bylam po zawodowce i tez liczyli ze pojde dalej ale coz ja wtedy myslalam o Moim szczesciu:-) a co do moich rowiesnikow to Coz jedna zaszla w wieku 17 lat nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to Ze ojcem jej dziecka jest jej Kuzyn:-(:-( A druga niestety 8 razy poronila a w domu ma urzadzony pokoik dla maluszka lacznie Z wozkiem Ale niestety bez dziecka:-(

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    fistaszka - gratulacje

Arwen - mam nadzieję, że się uda w końcu

ja mam za to dylemat... jestem po miesiączce i nie wiem, czy nie odpuścić starań... niedługo wypada mi badanie rezonansu głowy, na które czekam od pół roku w kolejce. boję się, że zajdę i to spowoduje jakieś problemy :/ i teraz jestem w kropce - uważać ten miesiąc, czy nie? chociaż jak dla mnie to może byc kolejny miesiąc stracony i może być "szkoda czasu"

neira88 ja bym chyba odpuscila:-( wiem ze przeleci jeden Bezowocny miesiac ale jesli by sie udalo i cos by bylo nie tak(czego oczywiscie Ci nie zycze) to do konca bedziesz robila sobie wyrzuty ze to Twoja wina:-( ale zrobisz jak uwazasz:-) kazda decyzja jaka podejmiecie bedzie sluszna:-)

Neira, dzieki a co do rezonansu. Chyba bym zrobila przerwe starankowa, ja mialam przerwe przy rtg zeba, bo balam sie komplikacji.

Cosima, kciuki!

U nas tez z miejscem slabo, troche potrwa budowa domu, ale nawet oa nie widzi przeszkod wiec

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny za życzenia jeszcze moi rodzice zapomnieli o moich urodzinach. Popłakałam się i wydaje mi się ze później mój mąż im przypomnial bo potem przyszłi.

Neira tez na Twoim miejscu postawiła bym jednak na rezonans a staranka bym odpuscila. Pamiętaj ze Twoje zdrowie jest bardzo ważne w ciąży.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kurde mój post się wykasowal a pisałam go z takim sercem. Masakra coś mi się dzieje z tym tabletem dziś.

Bynajmniej, cosima wejdę rano tu na forum i maja być dobre wieści! trzymaj się:*

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Neira ja także popieram dziewczyny i odpuscilabym starania. Czekasz pół roku już za badaniem..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów