Strona 650 z 1202
Pokaż wyniki od 6,491 do 6,500 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila sorki! zadowolona?

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    o, to musimy zrobić zlot bobasów kiedyś w Poznaniu jak już nasze starania zamienią się w udane porody cosima a w którym szpitalu rodziłaś?

fistaszka, kropka to może być bliźniak, ale i ciałko żółte właśnie, na tym etapie wielkości zarodka więc wszystko możliwe teraz oby tylko do następnej wizyty i dobrze, że maz brać duphaston. Lepiej dmuchać na zimne ja jeśli tylko zobaczę drugą kreseczkę też zacznę brać.

Wy nie chcecie okresu, a ja z kolei już bym chciała bo po dwóch (o ile nie po jednym) zaczniemy starania więc tego mi życzcie, wszystkie Wasze okresy biorę na siebie!

musimy być dzielne laski.
    To Ty już chcesz dostać okres jak miałaś zabieg 22.10. Ja miałam zabieg 5.10 i dalej nic... już mam też dsyc czekania.

Jeden plus urodzin. Dostałam właśnie prezent na który czekałam dosyć długo pieniądze z ZUSu za zwolnienie ale mi listonosz prezent zrobił
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasia o matko jaki prezent ja Ci życzę spokoju ducha, żebyś jakoś sobie wszystko konstruktywnie poukładała w głowie, a potem żeby wszystko się trzymało planu chciałabym już okres, wiem że szybko, ale jak usłyszałam w piątek, że nie zapowiada się na owu, to trochę się zmartwiłam, a gdzie jeszcze do okresu... a gdzie do dwóch z końcem roku odstawiam małego od cycka, może się wszystko bardziej rozkręci.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Kasia. Sto lat! Spełnienia tego jedynego marzenia :*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Dzięki dziewczyny :*

A co do okresu. Myślałam że moze juz się zacznie. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch. A od kilku dni po przytulaniach mam śluz lekko zabarwiony. I prezerwatywa jest lekko zabrudzona. Myślałam że może @ się rozkręca ale dalej nic
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kasiu wszystkiego dobrego, dużo miłości i spełnienia marzeń :*
    dobrze ze macie takie podejście do rodziny czasami ludzie za późno o tym sobie przypominają. Ludzie gonią za rzeczami materialnymi lepszym autem itd a przecież to nie jest ważne
    Ja mam rodzinkę w Śremie i Poznaniu uwielbiam tam jeździć

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Cosima czy to już jutro testujesz?
    Tak, już jutro...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    o, to musimy zrobić zlot bobasów kiedyś w Poznaniu jak już nasze starania zamienią się w udane porody cosima a w którym szpitalu rodziłaś?

fistaszka, kropka to może być bliźniak, ale i ciałko żółte właśnie, na tym etapie wielkości zarodka więc wszystko możliwe teraz oby tylko do następnej wizyty i dobrze, że maz brać duphaston. Lepiej dmuchać na zimne ja jeśli tylko zobaczę drugą kreseczkę też zacznę brać.

Wy nie chcecie okresu, a ja z kolei już bym chciała bo po dwóch (o ile nie po jednym) zaczniemy starania więc tego mi życzcie, wszystkie Wasze okresy biorę na siebie!

musimy być dzielne laski.
    Ja jeszcze nie rrodzilam, staramy się o pierwszą ciążę. Ale urodziłam się na Polnej.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kasiu, wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, miłości i spełnienia tego największego marzenia

Cosima trzymam mocno kciuki za Twój jutrzejszy test!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asia ja jestem baaardzo zadowolona z tego szpitala jesli o to pytasz :P A Ty gdzie rodziłaś?
    Cosima już jutro będzie wszystko wiadomo kciuki zaciśnięte :*
    Fistaszka, widzę że już termin porodu znany Lipiec ahh.. piekny miesiąc na poród można chwalić się brzuszkiem w piękną pogode ja rodziłam w lutym i chodziłam jak taka wielka kuula na następnej wizycie już usłyszysz bicie serduszka coś wspaniałego!! zazdroszczę Ci trochę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów