Strona 649 z 1202
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,490 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Fistaszka juz jest dobrze więc głowa do góry
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dzięki Kasiu trochę stres zszedł.
    Na USG było widać jedną dużą i drugą troszkę mniejsza plamkę, ale na moje pytanie co to jest ginek odp że nie wie. Też takie 2 plamki miałyście podczas 1 usg?

Senior Member
    sysia1290

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Fistaszki ja miałam dwie plamki i ta mniejsza to był krwiaczek malutki który sie zrobił przy zagnieżdżeniu. Hmm ewentualnie bliźniaki hihihi ) powodzenia i spokojnych 9 Msc ;*

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Fistaszka trzymam kciuki za pierwszą wizytę. Będzie dobrze!

cosima oby chociaż to się kochana udało
    Dzięki nati! Troszkę się już denerwuję...

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cosima czy to już jutro testujesz?

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    strasznie Was podziwiam... fajnie być tu z Wami
    wczoraj miałam okropny humor, dowiedziałam się, że nasi znajomi starają się już półtora roku o dziecko, w naszym gronie są idealni niemal, bardzo dobra praca, oboje niezwykle aktywni, towarzyscy, zawsze pierwsi jeśli chodzi o jakieś imprezy, wyjazdy itp. mają piękne mieszkanie, oboje z dobrych ciepłych rodzin, takich gdzie wartość rodzina ma największą, ona idealna pani domu, do nich się jedzie i z każdego kąta wylewa się ciepło i miłość... a tu taki długi czas i dziecka nie ma
    oboje z moim S. doszliśmy do wniosku, że niedługo nie mieszkanie, dom, samochód, zagraniczne wakacje będą czymś luksusowym, takim lepszym standardem życia, lecz właśnie rodzina, taka z dzieckiem, dziećmi....

gdy poroniłam dopiero zaczęłam dostrzegać coś więcej niż wesołe różowiutkie bobasy... teraz widzę je jako zwieńczenie bardzo długiej i ciężkiej, wyniszczającej psychicznie drogi :/
    to także tłumaczy trochę dzisiejsze skupienie się na dziecku, może takie aż nazbyt, postawienie go w centrum wszechświata, najlepiej pod kloszem, najlepiej z dala od innych, tylko dla siebie, taka trochę zaborcza miłość, gdy walczy się o coś zbyt długo...

a ja bardzo nie chcę być taką właśnie mamą, chciałabym żeby moje dziecko było małym człowiekiem, który rozwija się, istnieje w społeczeństwie, ma prawo do swoich decyzji, upadków, chciałabym być zawsze obok, ale nie dwoić się i troić, by otaczać i osaczać. czy jest to możliwe, gdy tak ciężko w dzisiejszych czasach o dziecko? gdy jest ono takie wyczekane?

ok, dość już moich drgań emocjonalnych
    niedługo testuję, chociaż nawet pozytywny wynik nie spowoduje u mnie ulgi, wiem że mogę być w ciąży, ale tak bardzo boję się ponownej jej utraty

Trzymam za Was mocno kciuki

aaaa Fisztaszka, co do dwóch kropeczek- może to zarodek i pęcherzyk? usg na tym etapie to tak naprawdę wróżenie w fusów, dlatego w ogóle nie zaprzątaj sobie tym głowy odpoczywaj jak najwięcej i nie stresuj się

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    fistaszka no i fajnie, że się trochę uspokoiłaś. Na następnej wizycie już serduszko będzie pięknie biło

panna nienormalna bardzo często tak właśnie bywa jak piszesz. Nam się wydaje, że niektórzy ludzie, znajomi mają praktycznie wszystko i zero problemów w życiu.
    A gdy ma się wszystko oprócz upragnionego dziecka to rzeczy materialne nie mają już wtedy większego znaczenia.

My też mamy warunki na pojawienie się dziecka w naszym życiu a jakoś ta fasolka nie chce się pojawić..
    Czuję w kościach że zbliża się @ ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    My może nie mamy jakiś idealnych warunków do posiadania dziecka bi wcześniej wynajmowalismy małą kawalerkę a teraz mieszkamy kątem u moich rodziców. Zaczynamy budować dom. Co nie zmienia faktu ze warunki mieszkaniowe u moich rodziców są idealne do posiadania dziecka. Ale co z tego jak go nie ma... dziś mam 28 urodziny... I co z tego. Wcale nie są one dla mnie szczęśliwe... w tym wieku to ja chciałam juz planować drugie dziecko...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    o, to musimy zrobić zlot bobasów kiedyś w Poznaniu jak już nasze starania zamienią się w udane porody cosima a w którym szpitalu rodziłaś?

fistaszka, kropka to może być bliźniak, ale i ciałko żółte właśnie, na tym etapie wielkości zarodka więc wszystko możliwe teraz oby tylko do następnej wizyty i dobrze, że maz brać duphaston. Lepiej dmuchać na zimne ja jeśli tylko zobaczę drugą kreseczkę też zacznę brać.

Wy nie chcecie okresu, a ja z kolei już bym chciała bo po dwóch (o ile nie po jednym) zaczniemy starania więc tego mi życzcie, wszystkie Wasze okresy biorę na siebie!

musimy być dzielne laski.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    o, to musimy zrobić zlot bobasów kiedyś w Poznaniu jak już nasze starania zamienią się w udane porody cosima a w którym szpitalu rodziłaś?

fistaszka, kropka to może być bliźniak, ale i ciałko żółte właśnie, na tym etapie wielkości zarodka więc wszystko możliwe teraz oby tylko do następnej wizyty i dobrze, że maz brać duphaston. Lepiej dmuchać na zimne ja jeśli tylko zobaczę drugą kreseczkę też zacznę brać.

Wy nie chcecie okresu, a ja z kolei już bym chciała bo po dwóch (o ile nie po jednym) zaczniemy starania więc tego mi życzcie, wszystkie Wasze okresy biorę na siebie!

musimy być dzielne laski.
    Aśka chyba Ci się posty pomyliły :P to ja rodziłam w Pozku rodziłam w Raszei.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

chce zostac mama w 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów