Strona 646 z 1202
Pokaż wyniki od 6,451 do 6,460 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Oj trudne to czekanie. My walczylismy 3,5 roku. Potem podjelismy decyzje o adopcji i powiem szczerze, ulzylo mi, wreszcie czuje sie znowu dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monia-p

O mnie
    Staram się o ciążę
    hejka.
    Dziewczyny, o do inofemu. Lekarz zalecił mi pic raz dziennie i tak tez pisze na opakowaniu. Piję go 2-gi rok (z przerwami jak byłam w ciąży) i nie pomógł mi zajść w ciążę. Pomogł w inny sposób bo wyregulował cykle , bez leków tylko inofem piłam. W końcu mi organizm poszwankował tak jakby inofem juz tak nie działałł i musiałam pobrać clo.
    Teraz czekam na @ 14,15.11 jak nie to lecę na hcg. Już mnie je ciekawość ehhhhhh.
    Miałam iui 2.11 i pregnyl dostałam więc trzeba czekać.
    Trzymajcie kciuki

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Ucina mi coś posty :/
    ja na początku dobrze znosiłam starania bo myślałam, że a następnym razem się uda.. Ale teraz ostatnio znoszę to coraz gorzej.. Jakoś nie mogę sobie poradzić z tym, że się tak ciągle nie udaje. Teraz jak mój M wróci zbadamy go.. Przyczyna jest nieznana dlaczego się nie udaje, jesteśmy w klinice leczenia niepłodności. W następnym cyklu w którym będzie mój M to ostatni raz spróbujemy a jak się znów nie uda to inseminacja... Zobaczymy.
    Co do pracy to pracuję normalnie a co do sportu to tak jak Wy jestem na bakier bo też myślę, że może akurat się udało.
    Ostatnio edytowane przez Madzia_ ; 12-11-16 o 18:53

Senior Member Awatar Anla3
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-10-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki :-). Długo nie pisałam, ale podczytywałam ratami. Miałam sporo pracy w tym tygodniu. Właściwie dopiero 2h temu wyłączyłam sluzbowego laptopa, a weekend "niby" wolny...
    Wszystkim zaciążonym z całego serca gratuluje :-).
    U mnie 4dc. i już wkrótce zaczynamy starania. Jupi :-)
    Groszek 9 tc. 11-10-2016 (*)

witam. czy i ja moge do Was dolaczyc? pozdrawiam:-)

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez mamaiwona13 Zobacz posta
    No pewnie napisz coś o sobie kochana pozdrawiam

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez Anla3 Zobacz posta
    Cześć Dziewczynki :-). Długo nie pisałam, ale podczytywałam ratami. Miałam sporo pracy w tym tygodniu. Właściwie dopiero 2h temu wyłączyłam sluzbowego laptopa, a weekend "niby" wolny...
    Wszystkim zaciążonym z całego serca gratuluje :-).
    U mnie 4dc. i już wkrótce zaczynamy starania. Jupi :-)
    Powodzenia!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez mamaiwona13 Zobacz posta
    Witamy! Napisz coś o sobie...długo się staracie czy dopiero zaczynacie? Masz już w domu jakąś pociechę?

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, ja akurat nie mam problemów z wagą, trzymam się 43-45 kg przy wzroście 160 cm.
    Tak 8-9 lat temu chorowałam na anoreksję, w krótkim czasie schudłam z 74 kg na 34 kg i cały czas sobie pluje, że przez to nie mogę zajść w ciążę.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cześć MamaIwona

Cosima jak masz dobre bmi to na pewno już się wszystko wyregulowało. Podziwiam Cię, że udało Ci się wyjść z tej trudnej choroby.

Ja mam mega stres czy jutrzejsza wizyta u ginka potwierdzi ciążę. Masakra jestem sparaliżowana czemu jestem taka głupia, stresuje się a wiem, że to źle wpływa na dzidziusia. Czytam artykuły o pustym jaju płodowym i innych rzeczach i się nakręcam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów