Strona 645 z 1202
Pokaż wyniki od 6,441 do 6,450 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    u mnie jest rok i 3 miesiące starań. I dziewczyny uwierzcie mi, pierwsze miesiące starań są chyba najgorsze, bo człowiek wcześniej ył pewny że pójdzie jak z płatka a potem się okazuje, że jednak to nie jest takie proste i jest załamka... potem w moim przypad ku było zawieszenie takie jak u Nati, potem po wakacjach wzięłam swoje życie w swoje ręce i zawodowo jest super, bo w tym roku szkolnym mam 3 razy więcej pracy niż w poprzednimi bardzo zaczęłam się rozwijać i jest super. Z sportem i dietą słabo bo mam tak jak Ty Nati... więc puchnę w oczach i biję rekordy wagowe co dodatkowo człowieka dołuje (ja to ostatnio zaczęłam stopniowo zmieniać garderobę bo we wszystkjim wyglądam grubo albo zwyczajnie się nie mieszczę w niektóre rzeczy...!). Od kilku dni mam strasznego doła i ryczę po kilka razy dziennie... Dopiero dziś jest trochę lepiej bo wyszliśmy do ludzi z okazji meczu i nawet albo się napiłam i odrazu psychicznie lepiej się czuję. Chyba muszę olać unikanie alkoholu bo na prawdę alkohol działa na mnie zbawiennie
    Także u mnie jest to falowe. Raz jest lepiej i nie myślę o tym a raz to aż odczuwam fizyczny ból...

Życzę Wam dziewczyny, żebyście starały się krócej niż ja i inne dziewczyny, które dłużej się starają bo to rujnuje życie.
    no właśnie to ryjnuje życie.. WIELKI PODZIW dla Was dziewczyny macie bardzo baaaaardzo duzo siły, ona pomoże Wam w końcu dojść do celu ja nie mam co się z Wami równać, ale kto wie moze też zajmie mi to rok.. az nie chce o tym myśleć. W kazdym razie musimy w koncu odpędzić te złe mysli bo ponoć negatywne nastawienie przyciąga własnie te negatywne zdarzenia.. Choć wiem jakie to trudne. Trzymajcie się dziewczyny trzymam za Was kciuki cały czas i dopinguje każda z osobna jak nadchodzi czas testowania. A co alkoholu ja od czasu do czasu piwko sobie wypiję na wieczór przy filmie albo jak wczoraj przy meczu tak na rozluznienie i fakt pomaga bardzo. To nie znaczy ze mamy zacząć chlać ale od czasu do czasu relaks przy drinku czy innym trunku nie zaszkodzi

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Mam jeszcze pytanie do Was dziewczyny co do inofemu (wiem, wiem przynudzam ) muszę wiedzieć wszystko zawsze od A do Z. A więc czy inofem pije się do konca cyklu tzn do testowania czy do owulki jak wiesiołka?

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Ja staram się ponad półtora roku w sumie niedługo 2 lata

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    jak już pisałam my się staramy równo rok. na początku było super, pełny optymizm przez pierwsze chyba 3 miesiące. potem mąż zaczął w siebie wątpić i chciał zrobić sobie badania i to to ja mu je odrdzałam bo po co, bo przecież jest młody i zdrowy to jak coś może być nie tak itd. po jakiś 2-3 miesiącach nieudanych jednak zrobił badania i wyszły w miarę w porządku. potem ja zaczęłam "sprawdzać" po kolei wszystko u siebie. lekarze, kolejni lekarze bo poprzedni do d... w międzyczasie wiesiołek, testy owu, zero alkoholu itp. mąż powtórzył wyniki po 4 miesiącach i wyszły lepsze niż za pierwszym razem, moje wszystkie wyniki też są dobre, lekarz sam się zdziwił, że jeszcze nam sie nie udało. kazał nam obojgu zrzucić trochę wagi, zwłaszcza mi, żeby wdrożyć leczenie hormonalne (cośtam na zwiększenie liczby jajeczek przy owulacji). póki co jestem pod kontrolą dietetyczki, schudłam 12 kg i dalej nic. następnym krokiem ędzie sprawdzanie drożności jajowodów no i leki o których pisałam, potem inseminacja i jak to też nie to zostanie nam juz chyba tylko invitro.po około 8 miesiącach starań dpuściłam sobie chuchanie na siebie. Jak jest okazja (urodziny imieniny itp) to alkohol piję, jestem na diecie, zaczęłam pracować, jak jest możłiwość to jeżdżę na rowerze, ćwiczę na orbitreku itp. przekonałam się że nadmierna ostrożność nie ma sensu. Miesiące kiedy byłam o krok od depresji już chyba za mną, teraz staram się za dużo o tym nie myśleć, no wiadomo poza dniami kiedy przyjdzie @. a co będzie dalej zobaczymy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    jak już pisałam my się staramy równo rok. na początku było super, pełny optymizm przez pierwsze chyba 3 miesiące. potem mąż zaczął w siebie wątpić i chciał zrobić sobie badania i to to ja mu je odrdzałam bo po co, bo przecież jest młody i zdrowy to jak coś może być nie tak itd. po jakiś 2-3 miesiącach nieudanych jednak zrobił badania i wyszły w miarę w porządku. potem ja zaczęłam "sprawdzać" po kolei wszystko u siebie. lekarze, kolejni lekarze bo poprzedni do d... w międzyczasie wiesiołek, testy owu, zero alkoholu itp. mąż powtórzył wyniki po 4 miesiącach i wyszły lepsze niż za pierwszym razem, moje wszystkie wyniki też są dobre, lekarz sam się zdziwił, że jeszcze nam sie nie udało. kazał nam obojgu zrzucić trochę wagi, zwłaszcza mi, żeby wdrożyć leczenie hormonalne (cośtam na zwiększenie liczby jajeczek przy owulacji). póki co jestem pod kontrolą dietetyczki, schudłam 12 kg i dalej nic. następnym krokiem ędzie sprawdzanie drożności jajowodów no i leki o których pisałam, potem inseminacja i jak to też nie to zostanie nam juz chyba tylko invitro.po około 8 miesiącach starań dpuściłam sobie chuchanie na siebie. Jak jest okazja (urodziny imieniny itp) to alkohol piję, jestem na diecie, zaczęłam pracować, jak jest możłiwość to jeżdżę na rowerze, ćwiczę na orbitreku itp. przekonałam się że nadmierna ostrożność nie ma sensu. Miesiące kiedy byłam o krok od depresji już chyba za mną, teraz staram się za dużo o tym nie myśleć, no wiadomo poza dniami kiedy przyjdzie @. a co będzie dalej zobaczymy
    Szacunek dla Ciebie. Ja bym chyba już dawno odpuscila. Póki co jeszcze mam pozytywne nastawienie ale to dopiero drugi miesiąc... choć w tym cyklu nie liczę na ciążę. Obym nie przekonała się jak jest po roku starań.. trzymam kciuki za Ciebie i za resztę dziewczyn jesteście silnymi kobietami.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Inofem piłam cały czas.

Dziewczyny trzymam za Was kciuki cały czas. Mam nadzieję, że szybko Wam się uda.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_ Zobacz posta
    Ja staram się ponad półtora roku w sumie niedługo 2 lata
    : O 2 lata? O mój boziuuu.... aż nie wiem co napisać. Przepraszam, że pytam ale co u Was jest "nie tak" ? Wiadomo? Pytam w razie jakby na mnie przyszła kolej zrobić badania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny a inofem 2 x dziennie i clostillbegyt to nie za dużo? Boje się tej cholernej hiperstymulacji...

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    My się staramy 1,5 roku.
    Na początku tak spokojnie, mówiłam sobie, że mamy przecież dużo czasu.

Najbardziej dobiła mnie śmierć mojej Kochanej Mamusi, tak bardzo mi przykro, że nie doczekała wnuka!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    U mnie zaraz będzie rok. Najpierw walki z byłym, potem już samotnej. Czy to się odbija na mnie? No jasne. Chociaż staram się normalnie żyć, nawet zmieniłam pracę w międzyczasie, to ciągle jestem w zawieszeniu. Schudłam ze stresu już prawie 5 kg (chociaż akurat to się przydało). Nic nie umiem zaplanować do przodu dalej niż na kilka tygodni. Urlop? Narty? Nic nie wiem bo a nuż się uda.... Skróty i nazwy, których wolałabym nie znać są moją codziennością. I choć teoretycznie jestem zdrowa, to z miesiąca na miesiąc coraz starsza i coraz bardziej przerażona, że jednak nie będę miała tego dziecka... Mam dni, kiedy wydaje mi się, że jest dobrze, mam też takie że ryczę bez powodu kilka razy. Rodzina jeszcze mnie znosi, chociaż ostatnio usłyszałam, że jestem nie do życia i wiem, że to prawda bo czasem ledwie sama ze sobą wytrzymuję a co dopiero inni. Teraz jest totalny dół po nieudanej inseminacji, za chwilę znowu będą wielkie nadzieje (o ile badania wyjdą dobrze). I sama nie wiem ile jeszcze wytrzymam i kiedy się poddam.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów