Strona 644 z 1202
Pokaż wyniki od 6,431 do 6,440 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Asia miłość francuska jest super Ja też mam ochotę na małe co nie co, nawet większe niż przed ciążą. Czekam na wizytę u ginka, żeby powiedział czy wszystko ok.

Kamilaa ja brałam inofem on podobno dobrze działa na jajniki i stymuluje je do pracy, jak będziesz brała 2x dziennie to już nie musisz suplementować kwasu foliowego. Ogólnie mi chyba pomógł, bo owulacja mi się co prawda przesunęła, ale się udało. Ja kupiłam go na doz,a testy owu polecam z rossmana nie trzeba sikać do pojemniczka i to jest bardzo wygodne. Najlepiej je robić o stałej porze ja np robiłam ok 17. Jednak mam nadzieję, że już nie będziesz tego potrzebować.

Ja jestem dumna z mojego M umówiłam go do urologa na NFZ i mimo, że zaszłam w ciążę to i tak poszedł sprawdzić czy wszystko ok. Bałam się, że leki które bierze na serce mogą pogarszać jakość plemników, ale okazało się, że nie co lekarz potwierdził.
    Fistaszka czytam o inofemie i piszą żeby pić to raz dziennie. Na pewno można pić 2x dziennie? Z wiesiołkiem przesadziłam i teraz boję się znów czegoś brać ponad stan

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Na pewno możesz jedna dziewczyna mi napisała tutaj na forum o tym, 1x dziennie działa jako suplement, 2x dziennie działa jak lek. Ja właśnie piłam 2x dziennie.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    O tak zdecydowanie miłość francuska to naturalny "nawilżacz"
    Dziewczęta muszę wziąć sprawy w swoje ręce bo powoli zaczyna mnie to przerażać że nie mogę zajść i niedługo zamknę się w roku starań.
    Skoro polecacie to i ja zakupię ten inofem i będę go stosować dwa razy dziennie.
    Kupię również ten żel ułatwiający plemnikom dojście który polecacie.
    No i oczywiście ten Duphaston który mi lekarz przepisał plus standardowo wiesiołek i euthyrox.
    Dużo tego ale jak mus to mus. Bo czas płynie na moją niekorzyść.

A teraz czekam na tą @ wstrętną...

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    O tak zdecydowanie miłość francuska to naturalny "nawilżacz"
    Dziewczęta muszę wziąć sprawy w swoje ręce bo powoli zaczyna mnie to przerażać że nie mogę zajść i niedługo zamknę się w roku starań.
    Skoro polecacie to i ja zakupię ten inofem i będę go stosować dwa razy dziennie.
    Kupię również ten żel ułatwiający plemnikom dojście który polecacie.
    No i oczywiście ten Duphaston który mi lekarz przepisał plus standardowo wiesiołek i euthyrox.
    Dużo tego ale jak mus to mus. Bo czas płynie na moją niekorzyść.

A teraz czekam na tą @ wstrętną...
    Nati wielki podziw dla Ciebie. Zaraz u Ciebie rok starań.. Ja bym chyba ogłupiala. Tu jest chyba kilka kobietek które też starają się rok i dłużej. PODZIWIAM WAS naprawdę. Skąd wy macie tyle siły? Zastanawiam się jak zyjecie podczas tylu starań w sensie czy myślicie przez cały ten czas codziennie o ciąży? ja jak wiecie staram się dopiero drugi cykl i już powoli jestem zmeczona czekaniem do czasu owu i od owulki do testowania.. Czuję się codziennie bez życia nic mnie nie obchodzi tylko kiedy nadejdzie czas do testowania. Straszne to jest, ale pewnie z czasem przechodzi?

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Nati89 ja bym spytała lekarza czy ten inofem dwa razy dziennie i duphaston to nie za dużo...

Fistaszka gratuluję suwaczka

Panna nienormalna ja nie miałam zabiegu bo wszystko poroniłam w domu. W szpitalu wyszło, że już nie ma sensu nic czyścić przepisali mi tylko antybiotyk i od razu wypuścili. Też nie zamierzamy czekać więcej niż te 2 cykle o ile wczesniej nie wymiękniemy

O mnie
    Jestem w ciąży
    To prawda są tutaj dziewczyny które jeszcze dłużej ode mnie się starają.Wielki szacun dla nich.
    Sama nie wiem skąd biorę na to siły. Mogę tylko powiedzieć, że moje życie zawodowe podupadło (bo boję się zmienić pracę bo a "nóż" zajdę w ciąże) , moje życie towarzyskie podupadło ponieważ nie jestem w stanie i zwyczajnie mi się nie chce imprezować, moje fit zdrowie też podupadło bo nie ćwiczę bo a "nóż" może zaszłam w ciąże diety też nie stosuje. Zostały mi nadprogramowe kilogramy ;/
    Na tym etapie mojego życia interesuje mnie tylko dziecko dziecko i jeszcze raz dziecko. I mimo że upadam co miesiąc z wielką siłą na glebe (jak każda z nas) to staram się podnosić i walczyć dalej ile sił. Choć fizycznie i psychicznie przede wszystkim jestem wykończona.

Ja bralam inofemx2 - zalecenie 2 roznych lekarzy i kolezanka tez brala x2 przy problemach z zajsciem. Tak tez jest napisane na opakowaniu z tego co wiem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Asia możliwe że za dużo. To są dla mnie nowości jeszcze. Dzięki za spostrzeżenie człowiek całe życie się uczy

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Najlepiej od @, bo na opakowaniu piszę, że w przypadku ciąży należy skonsultować z lekarzem. Też Cie podziwiam Nati, pamiętaj o tym wiesiołku, żeby brać do owu tylko. Ja proponuj też te testu owu, bo mi to bardzo pomogło choć myślałam, że nie a tu jednak
    Trzymam za Was kciuki i czekam, żeby z Wami ponarzekać na ciążowe dolegliwości.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    u mnie jest rok i 3 miesiące starań. I dziewczyny uwierzcie mi, pierwsze miesiące starań są chyba najgorsze, bo człowiek wcześniej ył pewny że pójdzie jak z płatka a potem się okazuje, że jednak to nie jest takie proste i jest załamka... potem w moim przypad ku było zawieszenie takie jak u Nati, potem po wakacjach wzięłam swoje życie w swoje ręce i zawodowo jest super, bo w tym roku szkolnym mam 3 razy więcej pracy niż w poprzednimi bardzo zaczęłam się rozwijać i jest super. Z sportem i dietą słabo bo mam tak jak Ty Nati... więc puchnę w oczach i biję rekordy wagowe co dodatkowo człowieka dołuje (ja to ostatnio zaczęłam stopniowo zmieniać garderobę bo we wszystkjim wyglądam grubo albo zwyczajnie się nie mieszczę w niektóre rzeczy...!). Od kilku dni mam strasznego doła i ryczę po kilka razy dziennie... Dopiero dziś jest trochę lepiej bo wyszliśmy do ludzi z okazji meczu i nawet albo się napiłam i odrazu psychicznie lepiej się czuję. Chyba muszę olać unikanie alkoholu bo na prawdę alkohol działa na mnie zbawiennie
    Także u mnie jest to falowe. Raz jest lepiej i nie myślę o tym a raz to aż odczuwam fizyczny ból...

Życzę Wam dziewczyny, żebyście starały się krócej niż ja i inne dziewczyny, które dłużej się starają bo to rujnuje życie.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów