Strona 643 z 1202
Pokaż wyniki od 6,421 do 6,430 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    A co daje ten inofem?

Laski zamiast żelu to polecam grę wstępną po francusku mam nadzieję, że nikogo nie gorszę!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    A co daje ten inofem?

Laski zamiast żelu to polecam grę wstępną po francusku mam nadzieję, że nikogo nie gorszę!
    moja droga Asiu, uprawiamy miłość francuską i ja jestem idealnie wilgotna. U nas problemem jest budowa anatomiczna mojego męża - skrócone wędzidełko od napletka. Kazałam mu to podcinać a on nie chce parę razy się mu naderwało więc musimy uważać...

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    burzujka to w Twoim przypadku uzasadnione! Ach ci faceci, oni to te ptaszki ukrywają przed lekarzami jak się da, a my musimy tak naprawdę

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Kamila może teraz Cię to nie pocieszy, ale pomysl sobie, że to DOPIERO drugi cykl i dobrze, że odkrylas te przeszkadzajki teraz, a nie np po roku bezowocnych starań a może wcale nie będzie tak źle i jednak zaskoczyło w tym cyklu. Głową do góry

Haha Asia dobre dobre

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez maggie_87 Zobacz posta
    Kamila może teraz Cię to nie pocieszy, ale pomysl sobie, że to DOPIERO drugi cykl i dobrze, że odkrylas te przeszkadzajki teraz, a nie np po roku bezowocnych starań a może wcale nie będzie tak źle i jednak zaskoczyło w tym cyklu. Głową do góry

Haha Asia dobre dobre
    no właśnie o tym samym dziś pomyslałam i powiedziałam to mojemu, że dobrze, ze tak szybko to odkryłam. Wczoraj własnie coś mi mówilo w głowie "weź troche poczytaj o owulce i innych rzeczach" normalnie tak mnie ciągneło do czytania wczoraj o tym jak nigdy. No i wszystko juz wiem na szczęscie za wczasu jak to mówią

O mnie
    Asia, ponoć ślina też coś tam rob zle plemnikom :P tak wczoraj się naczytałam oczywiście znowu głupieje przed testowaniem

O mnie
    Fistaszka, raczej jak nie zaciąże to w pewnym procencie może to być moja wina ze względu na ten cholerny wiesiołek juz go brac nie będe na pewno i ten zel. Kupie za to testy owu + inofem + zel ktory polecacie do trzech razy sztuka. A co do inofemu to on jest bez recepty? jak długo się go pije? od początku cyklu do owu jak wiesiołka czy cały czas ? Ile kosztuje?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Ale przecież ślina nie dojdzie aż tam gdzie plemniki zaczynają wyścig

Ja właśnie wyszłam od kontroli. Wszystko jest dobrze macica wygląda już ładnie po tym poronieniu tylko jajeczka małe jakby pierwsza połowa cyklu, a od poronienia jutro będą 3 tygodnie. Co do starań mówiła, że miała pacjentkę, która zaszła w ciążę już w pierszej owulacji i wszystko dobrze się skończyło, ale ze względu na dojście do siebie hormonów radzi poczekać i zacząć starania po 2 miesiączce. Także jeeeeszcze poczekamy...

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asia1988x Zobacz posta
    Ale przecież ślina nie dojdzie aż tam gdzie plemniki zaczynają wyścig

Ja właśnie wyszłam od kontroli. Wszystko jest dobrze macica wygląda już ładnie po tym poronieniu tylko jajeczka małe jakby pierwsza połowa cyklu, a od poronienia jutro będą 3 tygodnie. Co do starań mówiła, że miała pacjentkę, która zaszła w ciążę już w pierszej owulacji i wszystko dobrze się skończyło, ale ze względu na dojście do siebie hormonów radzi poczekać i zacząć starania po 2 miesiączce. Także jeeeeszcze poczekamy...
    Asia, a miałaś zabieg? Mi także ginekolog polecił poczekać 2,3 cykle. Miałam już dwie @ i jest ok, chociaż już po pierwszej powiedział, że grubość ścianek macicy jest ok, no ale...
    Za to czytałam o tym trochę na anglojęzycznych stronach i publikacjach i wielokrotnie przewijało się, że oczekiwanie ponad pół roku już nie jest wskazane, czyli jak widać przesada w żadną stronę nie jest dobra. Poza tym jednak lepiej jest odetchnąć trochę psychicznie, takie moje zdanie
    My już się staramy zobaczymy jak będzie

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Asia miłość francuska jest super Ja też mam ochotę na małe co nie co, nawet większe niż przed ciążą. Czekam na wizytę u ginka, żeby powiedział czy wszystko ok.

Kamilaa ja brałam inofem on podobno dobrze działa na jajniki i stymuluje je do pracy, jak będziesz brała 2x dziennie to już nie musisz suplementować kwasu foliowego. Ogólnie mi chyba pomógł, bo owulacja mi się co prawda przesunęła, ale się udało. Ja kupiłam go na doz,a testy owu polecam z rossmana nie trzeba sikać do pojemniczka i to jest bardzo wygodne. Najlepiej je robić o stałej porze ja np robiłam ok 17. Jednak mam nadzieję, że już nie będziesz tego potrzebować.

Ja jestem dumna z mojego M umówiłam go do urologa na NFZ i mimo, że zaszłam w ciążę to i tak poszedł sprawdzić czy wszystko ok. Bałam się, że leki które bierze na serce mogą pogarszać jakość plemników, ale okazało się, że nie co lekarz potwierdził.
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 11-11-16 o 16:53

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów