Strona 642 z 1202
Pokaż wyniki od 6,411 do 6,420 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    W dniu spodziewanej @. Nie testujcie wcześniej dziewczyny bo to nie ma sensu.
    Popieram Kasie, choć jestem mądra dopiero po niepotrzebny stres i rozczarowanie. A kiedy 2 kreski się pojawią to człowiek jest tak zmęczony tym wszystkim, że nawet się nie cieszy tak jak powinien.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Fistaszka super Ci rośnie ta beta, może bliźniaki?

Do do dupka, moja kumpela zaszła biorąc go bo miała nieregularne i nie zawsze owulacyjne cykle.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Dokładnie nie ma co się stresowac robiąc testy przed @ wiem to z poprzedniego cyklu. Teraz przynajmniej wiem ze musze wytrzymać do dnia @. Tak poza tematem testów. . Mam do was pytanie czytam w necie teraz i juz chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu. Po pierwsze biorę olej z wiesiołka który powinnam brać do momentu owulki.. a ja oczywiście biorę go cały czas. Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby o nim poczytać. Po drugie ja z moim stosujemy za każdym razem lubrykanty podczas sexu a to ponoć niewskazane bo zabijają plemniki nie no załamka

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    11 dpo to tez za wcześnie na test sikany. To też zależy ile trwa cykl. Tylko i wyłącznie w dniu spodziewanej @

Kamila wiesiolek blokuje chyba owu jak się go za długo bierze... a o lubrykantach to nic nie wiem.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Dokładnie nie ma co się stresowac robiąc testy przed @ wiem to z poprzedniego cyklu. Teraz przynajmniej wiem ze musze wytrzymać do dnia @. Tak poza tematem testów. . Mam do was pytanie czytam w necie teraz i juz chyba nie mam na co liczyć w tym cyklu. Po pierwsze biorę olej z wiesiołka który powinnam brać do momentu owulki.. a ja oczywiście biorę go cały czas. Nawet przez myśl mi nie przeszło żeby o nim poczytać. Po drugie ja z moim stosujemy za każdym razem lubrykanty podczas sexu a to ponoć niewskazane bo zabijają plemniki nie no załamka
    Kamila my też się wspomagamy lubrykantami, trochę czytałam o tym. Lubrykanty upośledzają plemniki i je wręcz zabijają... My teraz w trakcie starań używamy żelu conceive plus - polecam to taki specjalny żel, który jeszcze teoretycznie odżywia plemniki.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Kamila lepiej sobie kup żel ,który nawilża i jest przyjazny plemnikom. Ja też go chciałam kupić i czytałam o nim Conceive Plus - żel wspomagający poczęcie, tani nie jest. Olej z wiesiołka wytwarza prostaglandyny, które powodują skurcze macicy, więc bierz tylko do terminu owu.

Asiula hehehe było by super :P no, ale już cudem jest że tak szybko udało mi się zajść w ciążę.

O mnie
    ZałamanA trochę jestem bo to, że nie jestem w ciąży drugi cykl to prawdopodobnie moja wina. Po pierwsze ten wiesiołek.. miałam owu chyba 4 lub 5.11 a ja wzięłam ostatnia kapsułkę wczoraj rano wiec 5 dni po owu stąd może ten nagły ból 9.11 w środę ze aż trzęsłam się z bólu, ból jak przy porodzie. Myślicie że to od wiesiolka ? Boję się że te 5 dni za dużo i popsułam nam całe starania. Normalnie dzisiaj chodzę taka wkurzona ze lepiej nie podchodzić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    A co do żelu my używamy popularnego durexa. Nie używamy go bardzo dużo wrecz przeciwnie troszke na czubek palca ale jednak. Czytałam kiedyś, że raczej niewskazane jest używanie żelu przy staraniach ale my po prostu musimy. Nie wglebialam się w temat jakie żele są dostępne teraz. Mieliśmy durexa to go używaliśmy. Jak się nie uda teraz to zakupie ten żel, który polecacie dzięki dziewczyny!!

O mnie
    Fistaszka a Ty Piłas tylko ten inofem ?

O mnie
    Kamilla na pewno nie jest to twoja wina.
    Inofem 2 razy dziennie. Kupiłam ten olej z wiesiolka ale już nie zdążyłam go brać
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 11-11-16 o 12:28

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów