Strona 639 z 1202
Pokaż wyniki od 6,381 do 6,390 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar salome
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-28 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie staraczki oraz przyszłe mamusie ja również od tego miesiąca zaczynam starania, mam nadzieję że owocne pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Moje Kochane mądre głowy moja beta z 7.11g 10.30 -95 z 10.11 g 11.30 -334 Czy rośnie dobrze?
    http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
    Tu można łatwo sprawdzić

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Jejku czego t o nie wymyślą nawet Ne wiedziałam że jest coś takiego

Fistaszka dobrze przyrasta
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Burzujka,
    My zleciliśmy badanie nasienia w laboratorium, nie w żadnej klinice. Próbkę musieliśmy dostarczyć MAX do 3 h i do tego było szereg zaleceń co to przygotowania próbki.
    Z wynikiem poszliśmy do mojego gin i dalsze leczenie póki co on prowadzi. Jak wyniki się nie poprawią po zbiciu prolaktyny u męża to będziemy szukać urologa.

Wiec jeśli nie znajdziecie kliniki do której można próbkę dostarczyć to polecam zwykle laboratorium. No chyba ze chcecie od razu się leczyć w klinice niepłodności.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Witam Cie salome trzymam kciuki za Ciebie, jak za nas wszystkie zreszta
    Mira super ten kalkulator mam nadzieje, ze wkrótce z niego też skorzystam
    Trzymam kciukasy dziewczyny, tyle Was teraz testujących, ze juz nie wiem która aktualnie czeka na ten dzień
    Ja testuję za tydzień. to będzie mój termin @ 18.11... nie nastawiam się jak juz pisałam wcześniej no ale.. może będzie cud.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja już wiem że w ciąży nie jestem na pewno.
    Właśnie wyszłam od lekarza. Powiedział że macica ma się na miesiączkę...
    Ja już sama nie wiem co robię źle.
    Dostałam duphaston. On pomaga w ogóle?
    Bo już tracę kompletnie nadzieję i wyję oczywiście.
    A w ogóle to tak mi się wszystko popieprzyło po tym zabiegu że ta druga faza cyklu jest nie do zniesienia. Ból brzucha,głowy, biustu. Normalnie objawy ciążowe a jednak nic z tego...

cosima trzymam kciuki za ciebie:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Dziewczyny które miały plamienie przy zagnieżdżeniu, jak ono dokładnie wygląda? sorrki za takie szczegółowe pytanie ale na prawdę nie wiem czy liczyć na to, że to zagnieżdżenie czy już @ się rozkręca ?

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dzięki Kasia Mira ciekawy ten kalkulator wyliczył mi przyrost na 128%
    Madzia to wyglądem przypominało czekoladowy budyń mnie po cesarce często tak się zaczynała. @ Jednak każda kobieta ma inaczej aha jeszcze na samym początku miałam takie różowe plamienie

Hey dziewczyny czytam Was cały czas bo ciągle trzymam kciuki za każdą z Was. U nas już 17 tydzień, jak na razie wszystko ok nie licząc 2 infekcji intymnych które trzeba była leczyć antybiotykiem. Teraz jestem kilka dni po antybiotyku i jakoś czuję że nie doleczyłam tej infekcji, na szczęście w poniedziałek wizyta i zobaczę co tam u mojego groszka.

Madzia u mnie to plamienie wyglądało tak że poszłam do toalety za potrzebą i podczas podcierania na papierze zauważyłam śluz zabarwiony krwią był taki lekko różowy i to było jednorazowo. Później już się nie powtórzyło. oby u Ciebie to było zagnieżdżenie.

Trzymam za Was wszystkie kciuki i pozwolę sobie tu od czasu do czasu zaglądać. Pozdrawiam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów