Strona 636 z 1199
Pokaż wyniki od 6,351 do 6,360 z 11981

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Kamila, może druga owu w cyklu?
    Ja tak kiedyś miałam na ulicy z zakupami. Czekałam 20 minut, aż mąż przyjdzie i mi pomoże. Kucałam przy światłach, mnóstwo ludzi się gapilo, ale nikt nie zapytał nawet czy wszystko w porządku.
    Przypomniało mi to sytuację, jak jeszcze na studiach wracałam tramwajem do domu z jakiegoś egzaminu, więc ubrana elegancko i dostałam takiego napadu bólu miesiączkowego, że siedziałam zgięta w pół, pot lał się ze mnie ciurkiem (koszula była dosłownie mokra). Trasa około 30 minut. Nikogo nie obeszło że młoda, elegancko ubrana dziewczyna cierpi. Przecież mógł mi np pęknąć wyrostek. Nie pamiętam jak doszłam z przystanku do domu, ale cała sytuacja mocno mi wryła w pamięć chociaż było to kilkanaście lat temu. Straszna znieczulica panuje. Taka dygresja.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja testować będę w niedziele. Chociaż wątpię że się udało. Ja takiego szczęścia nie mam..

To prawda że panuje znieczulica. Ludzie chyba boją się podejść zapytać pomóc drugiej osobie.

Taki gwaltowny bol to moze byc owu, miewalam takie akcje :/ no i dzisiaj czuje sie fatalnie, owu jak nic... A co do zbieczulicy - jest i bardzo to przykre.

HEJ dziewczyny
    przejrzałam już kilkanaście stron wstecz, więc mogę powiedzieć, że już trochę Was poznałam- kolej więc i mi się przedstawić
    mam 27 lat, w poprzednią ciążę zaszłam ot tak, po prostu zaskoczyło od razu, odstawiłam tabsy, nie dostałam nawet okresu z odstawienia, byłam w ciąży, niestety zakończyła się odumarciem w 9tc... miałam zabieg łyżeczkowania, psychicznie czułam się okropnie, potęgowało to to, że dowiedziałam się o poronieniu 3 dni po ślubie... jednak wielkie wsparcie od Męża sprawiło, że jakoś się pozbierałam, pojechaliśmy w dwie (tak, tak, w dwie ) podróże poślubne, bardzo mi to pomogło, temat ciąży i dziecka odsunął się na jakiś czas, mój ginekolog zalecał poczekać 2-3 cykle, tak też robimy.
    przyczyną poronienia były prawdopodobnie jakieś zmiany genetyczne, tak czasem się zdarza. ja od początku dowiedzenia się o ciąży zaklinałam rzeczywistość mówiąc, że nie mogę mieć chorego dziecka, żeby Bóg mi takiego nie dawał bo nie poradzę sobie z tym, nie uniosę tego- myślę, że to swego rodzaju spełnienie mojego życzenia, tak sobie to poukładałam w głowie
    Praktycznie po zabiegu od razu wszystko wróciło do normy, jeśli chodzi o cykl, @ idealnie w punkt, potem moja pierwsza owulacja, którą czułam, ponieważ wcześniej zagłuszałam swój organizm tabletkami anty. Niedawno druga @, po jej zakończeniu przytulasy na całego
    Ponieważ mam zero doświadczenia z liczeniem cyklu, do niedawna nie wiedziałam nawet kiedy powinna być owulacja, uczę się wszystkiego z internetu, pomagają też aplikacje internetowe, wg jednej z nich owulację miałam wczoraj. Ponieważ chcemy już znów zobaczyć dwie kreseczki to działaliśmy, jednak nie w sam wtorek. Tak wyszło, będzie trzeba dzisiaj nadrobić :P

poronienie wiele mnie nauczyło, przede wszystkim pokory, której nie miałam ani za grosz, myślałam, że całe szczęście świata mi się należy, co powodowało, że nie doceniałam, a chciałam coraz więcej, dzisiaj już inaczej patrzę na swoje życie, dziękuję za to co mam, uczę się cierpliwości i dojrzewam, tak myślę
    jestem już całkiem dobrą kandydatką na mamę

a Wy- jesteście cudowne, naprawdę inspirujecie swoją siłą i odwagą, niezłomnością i chociaż ja silna babka jestem to i owszem, czasem potrzebuję skądś tej siły poczerpać, gdy mam chwilowy zanik formy
    trzymam za Was wszystkie kciuki :*
    i sorry, że się tak rozpisałam :P

Senior Member
    Evlin

Mieszka w
    Wrocław
    Znieczulica niestety szerzy się w co raz to młodszych ludziach niestety...

A co do facetów to zgadzam się że dużą rolę odgrywa ich wychowanie w domu rodzinnym. Mam nadzieję że MY przyszłe matki i obecne nie popełnimy takiego błędu i dobrze wychowamy synów :-)
    Chyba jest jakiś czas kłótni bo ja ze swoim od wczoraj drzemy koty... dziś zrobiłam na pocieszenie test... za wcześnie i po południu.. albo po prostu się nie udało....
    Witaj panno nienormalna :-) cieszymy się że z nami jesteś i trzymam kciuki za dwie kreseczki :-)

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Hehe, ale fajny nick

Witaj na forum.
    Masz rację, że dziewczyny tu dają siłę, bez nich nie przetrwałabym ostatnich dni.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy.
    Mój mąż rozumie, że trzeba zrobić te badania i nie chodzi o to, on tego nie chce zrobić. On się prostu boi i nie wyobraża sobie tego... Myślę, że to zrobi tylko będzie to ciężkie dla niego i dla mnie.
    Invimed odpisał, że nie ma możliwości zrobienia tego w domu... Będę pytała w kolejnych klinikach i jak się nie uda znaleźć miejsca gdzie to zrobić to mój biedny mężuś będzie musiał pójść do kliniki.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Panna nienormalna - cześć wydajesz się być ciekawą osóbką

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Na szczęście podczas tego bólu byłam u mamy z małym. Nie wiem co bym zrobiła gdybym akurat była gdzieś na ulicy. Znieczulica jest teraz straszna.. Pierwszy raz w życiu miałam taki ból. Jutro mój wraca z delegacji wiec postaramy się i jutro skoro może to być a nie musi owulka. Ale jak na 18 dc to chyba za późno ? Choć ty Fistaszka owu miałaś w 17 dc wiec widzę ze różnie to bywa.
    Witam panna nienormalna życzę owocnych staran

Senior Member
    Evlin

Mieszka w
    Wrocław
    Burzajko na pewno to zrobi bo również chce dziecka. Wiadomo, że będzie się stresowal lecz po jakimś czasie będzie się śmiał że to nic strasznego :-) liczę na to że znajdziecie klinikę w której pozwolą na dostarczenie nasienia z domu. Tylko jeśli wyniki mają być najdokładniejsze to lepiej oddac na miejscu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów