Strona 635 z 1202
Pokaż wyniki od 6,341 do 6,350 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Famirabelka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-16 zobacz kalendarz
    Myślę że to jest kwestia wychowania facetów przez ich matki. W naszym kraju panuje stereotyp że kobieta do kuchni, a mąż do zarabiania pieniędzy. Tylko że ten stereotyp był za bardzo zamierzchłych czasów. Teraz czasy się zmieniły i pracują obydwoje rodzice na byt rodziny. A kiedy jest sytuacja że jedno nie pracuje - drugie powinno pomóc, a nie mówić że nic nie robi. Ja nie pracuję - wcześniej bez problemu ogarniałam dom, bo zajmowało mi to naprawdę mało czasu, resztę przeznaczałam na naukę własną. Teraz męczę się jak mam wejść po schodach na piąte piętro (brak windy), męczy mnie zmywanie, wieszanie prania i odkurzanie. Mąż jak tylko się dowiedział o dzidziusiu to zakazał mi robienia w domu czegokolwiek - nie pamiętam kiedy ostatni raz sprzątałam. Oczywiście staram się wyręczać go w czym mogę. I nie mówię że mało lub nic nie robi. Takie wzorce są zaczerpnięte z domu rodzinnego. Dlatego przed ślubem często słyszy się tekst " popatrz na ojca młodego - bo tak w przyszłości będzie się zachowywał twój mąż - i odwrotnie. Myślę, że nie ma się co kłócić - tylko trzeba rozmawiać. maggie_87 ma rację - powinnaś spróbować zostawić go na dwie godziny i iść na spacer.

Trzymam kciuki za pogodzenie się.
    Ostatnio edytowane przez Famirabelka ; 09-11-16 o 15:30
    jestem w pierwszej ciąży
    wrzesień 2016 - starania nieudane, przyszła @

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    cosima mnie też wczoraj wieczorem bolało mnie podbrzusze. A dzisiaj mam wodnisty śluz.
    Zwariować idzie...
    Raz mi się wydaje że się udało a raz mam kompletnego doła bo wiem, że nic z tego...

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    nati , wiem co czujesz...ja też mam wodnisty śluz od dwóch dni i nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Nati , Cosima a kiedy testujecie???

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    No właśnie dziewczyny kiedy kiedy ???
    Fistaszka a chyba nie widziałaś mojego pytania do Ciebie.. pytałam się która to była Wasza próba zajścia w ciążę? I jakim termometrem mierzyłas tempkę? Buziaki w brzuszek !

O mnie
    Dziewczyny dzisiaj pierwszy raz w życiu dostałam nagle takiego bólu w podbrzuszu ze moja mama stała obok mnie i chciała dzwonić na pogotowie. Leżałam na podłodze i zwijalam się z bólu, cała się trzęsłam, nie mogłam wypowiedzieć słowa. Coś strasznego i najgorsze ze nie wiem co to mogło być. Jakby coś rozrywalo mnie od środka, szłam na kolanach do łazienki,nie mogłam się podnieść. Jakas masakra wzięłam ibuprofen i trochę minęło ale boli do tej pory. To byl taki skurcz jak przy porodzie i nie chciał puścić przez dobre 7 minut. To 18 dc chyba już po owu wiec nie wiem skąd ten nagły ból i to tak intensywny. Mialyscie tak ?

O mnie
    Kamila, może druga owu w cyklu?
    Ja tak kiedyś miałam na ulicy z zakupami. Czekałam 20 minut, aż mąż przyjdzie i mi pomoże. Kucałam przy światłach, mnóstwo ludzi się gapilo, ale nikt nie zapytał nawet czy wszystko w porządku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Chyba w przyszły wtorek, ale chciałabym wytrzymać do środy...

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Przepraszam Kamilaa nie zauważyłam to była 3 próba i nie zdążyłam mierzyć temperatury, ale mam zakupiony termometr z mircolife koszt ok 15zł i jest bardzo dokładny jak mierzyłam dla sprawdzenia temp pod pacha to było 36,6, a rzadko termometry tak dokładnie pokazują. Po owu też mierzyłam tak dla rozrywki w ustach i miałam ciągle 36,8 lub 37,0 to chyba był dobry znak. Ja zakupiłam 2 opakowania testów owu i robiłam je od 11dc i wyszedł w 17dc dodatni i w tedy już robiłam testy owu 2 razy dziennie. Chciałam sprawdzić czy te testy działają i przytulanko z M miałam tylko w 17dc i 19dc i się udało- dużo szczęścia mieliśmy.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Kamila, może druga owu w cyklu?
    Ja tak kiedyś miałam na ulicy z zakupami. Czekałam 20 minut, aż mąż przyjdzie i mi pomoże. Kucałam przy światłach, mnóstwo ludzi się gapilo, ale nikt nie zapytał nawet czy wszystko w porządku.
    A to mogą być dwie owulacje podczas jednego cyklu ? Pierwsze słyszę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów