Strona 634 z 1202
Pokaż wyniki od 6,331 do 6,340 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzieki Arwen. My za Ciebie tez kciukamy! A ja sie w nocy rozkleilam... Niby taki twardziel ze mnie a tu puscily mi nerwy... Wkurza mnie to nieprzeciętnie. Piza tym wczoraj wystosowalam maila do kliniki czy mamy szanse na oddanie nasienia na badania w domu. Obawiam sie po naszych ostatnich rozmowa ze mój mąż nie podda sie badaniom jak będzie musial spuscic sie w klinice. Z drugiej strony jak się poddamy inseminacjom czy in vitro to tez będzie musial to robic... No ale na razie o tym nie mysle... Cosima ovitrelle to jest to samo co pregnyl u mnie stosujemy to, żeby pęcherzyk pekl. w tym cyklu tez zastosujemy ovitrelle a potem sprawdzimy drożność..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

2. dzieckozakupy.pl
    Burzujka, wspolczuje sytuacji, wiem ze ci ciezko i trudno z tego wybrnac. Chodz dla mnie to troche dziecinne - badanie ginekologiczne to norma, kazdy lekarz musi zbadac, a nie zawsze robi to delikatnie (nie oszukujmy sie). A facet to ma pokoik, jest sam, ma czas, nikt go nie pogania. W klinikach nawet nikt nie widzi faceta z nasieniem poza pielegniarka po ktora dzwonisz.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Burzujka bardzo dobrze Cię rozumiem... moj mąż też nie chciał iść na badanie. Dopiero musiałam poronić jeszcze dwa razy żeby powiedział ze pójdzie... mam nadzieje ze Twój zgodzi się wcześniej. Mój mąż też nie ma oporów żeby zrobić badanie bo będzie ono prawdopodobnie robione w lodzi u Malinowskiego. Niewiem czy nie ma teraz oporów dlatego ze to tak daleko od domu. Ze bał się ze tam nie spotka go ktoś znajomy. Czy po prostu już wie ze nie ma wyjścia jak chce mieć dziecko. Daj mu na razie czas i wroccie do rozmowy za jakiś czas. Może zmieni zdanie.

Dziewczyny czy u Was też dziś spadł śnieg? Zima!!!
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    U mnie delikatnie popaduje ale za to takie duuuze płatki
    Mój mąż sam chciał zrobić badania zaraz po 4-5 miesiącach jak nam się nie udawało. Potem powtarzał żeby sprawdzić wyniki po kilku miesiącach też bez problemu. Wszyscy faceci których widziałam w klinice jakoś "na luzie" do tego podchodzili. Obawiam sie że jak nie ma jakiś poważnych wskazań to mogą się nie zgodzić na oddanie próbki w domu :/ burzujka trzymam kciuki żeby dojrzał do tej decyzji

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A propo oddania nasienia w domu. Słyszałam że można tylko trzeba w ciągu godziny dostarczyć to do kliniki
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 09-11-16 o 08:46
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

U nas Kasiu niestety nie wchodziło w grę. W domu mogło być tylko badanie bakteriologiczne. Im szybciej nadają nasienie, tym lepiej, bo wskaźniki są najlepsze na początku. Ja rozumiem, ze godność osobistą faceta cierpi. Na prawdę rozumiem, ale albo poświęcamy się oboje albo nikt. W końcu cel jest wspólny, nie?

A za burzujke trzymam kciuki, żeby badanie nie musiało się odbywać wcale

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    hej Dziewczyny, w sumie sporo z naszej grupy już tak bardzo zaawansowanie stara się o dzidziusia, mierzenie tempki, badanie drożności jajników, spermy, in vitro... ja to jestem daleko w tyle , ale...
    nie wiem czy jednak chcę zostać mamą w 2017 roku. Dopiero co Wam pisałam o kłotniach z mężami, że nie ma co, że zawsze wszystko się dobrze kończy i szkoda życia na kłótnie... Pokłóciłam się z moim M. W sumie nie wiem czy to była kłótnia powiedzieliśmy sobie parę gorzkich słów. Jeszcze jestem na urlopie macierzyńskim i wyszło na to, że nie robię nic pożytecznego, nie zarabiam... Mój mąż wraca z pracy i ma nic nie robić bo chodzi do pracy, zaczęło się od tego że miał pojechać zrobić zakupy bo ja mam zapalenie piersi i nie wychodzę... to był dla niego taki wysiłek bo "ciągle coś"... chyba nie mam siły. Chciałam dla Olisia rodzeństwo, żeby nie był sam (jestem jedynaczką i wiem jak to jest), ale nie wyobrażam sobie tak żyć... Nie wiem w ogóle czy jest sens być z takim człowiekiem, odechciało mi się wszystkiego

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Asia wrrrr faceci uważają, że jak kobieta w domu siedzi to nic nie robi i powinno być czysto i obiad i dziecko zadbane. Przecież 2 ludzi zakłada rodzinę, 2 chce mieć dziecko więc dlaczego facet nie czuje tego, że to jest jego obowiązek by np jechać na zakupy czy odkurzyć. Wkurza mnie jak ktoś mówi JA POMAGAM MOJEJ ZONIE tylko to nie jest pomoc a obowiązek. Pomóc to można mamie, sąsiadowi a nie w domu.
    Mam nadzieję, że się pogodzicie i wyjaśnicie na spokojnie wszystko. Może podzielicie jakoś obowiązki domowe zapytaj go co on by chciał robić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Burzujko, też zrobiłam research o HSG i się podłamałam.
    Widziałaś, że procedura najpierw obejmuje cytologię, posiew z pochwy i wirusologię (to akurat już mam)? Tyle badań, tyle wizyt

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Asia współczuję. Może zostaw męża na 1 dzień w weekend samego z synkiem i oczywiście z listą codziennych rzeczy do zrobienia typu zakupy, obiad, pranie, sprzątanie. Po takim dniu zapewne nie powiedziałby więcej, że siedzisz w domu i nic nie robisz z moim mężem akurat nie mam takich problemów, wręcz przeciwnie, sam mówi, że mam dużo do roboty, ale u nas jest ta różnica, że męża nie ma i praktycznie wszystko jest na mojej głowie. Jak już przyjeżdża na urlop czy na weekend to stara się wyreczac mnie we wszystkim czym się da Pamiętam jak rok temu przed świętami pojechałam na 2h do galerii, a mąż został z Mają (miała wtedy rok i trzy miesiące). Jak wróciłam to mąż wyglądał na tak zmarnowanego, że aż zapytałam czy chory jest, a on stwierdził, że po 2h z Mają jest bardziej wykończony niż po 8h swojej pracy a zaznaczę, że przez te 2h tylko się z nią bawił, nie robił obiadu itp.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów