Strona 633 z 1202
Pokaż wyniki od 6,321 do 6,330 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Dziękuję Fistaszka :-) zobaczymy co pokaże test. Ale już się nie namawiam i może to i lepiej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Super, że się nie nakręcasz ja tak nie potrafiłam. Podziwiam po co sobie stresu dodawać.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Staram się zająć czymś innym. Trochę pomaga. A najbardziej strach przed jedna kreska

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Zrobiłam chyba z 30 testów w ostatnich staraniach i powiem Ci szczerze, że za każdym razem był taki ogromny stres, ale i nadzieją. W końcu kiedy pokazała się ta druga blada kreseczka to już nie potrafiłam się cieszyć, więc chyba lepiej nie testować tak często.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    W tym cyklu zrobiłam tylko jeden test lecz było za wcześnie żeby coś pokazał. Teraz zrobię drugi. Jeśli nic nie wykaże to poczekam do następnego cyklu :-)

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta

cosima z niecierpliwością czekam w tym cyklu na twoje wiadomości co u ciebie bo jesteśmy w tym samym momencie. I mam nadzieję, że obydwie będziemy cieszyć się w tym samym czasie dwoma kreskami.
    Oby te wzdęcia były dobrym drogowskazem do ciąży za niedługo.
    Mnie pobolewa lekko brzuch od rana chciałabym wierzyć że to też jakiś dobry znak.
    Śmieszna sprawa też bo przy ostatniej ciąży wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Teraz też mam dziwne usta jakby jakiś taki wirus tam się zainfekował.

burzujka nawet nie wiem co napisać. Żadne pocieszenia tu nic nie dadzą. Znam ten ból co miesiąc...

Ostatnio dużo czytam o kobiecym organizmie. Czytam też artykuły które przesyłacie i w którymś było napisane, że niepłodność ludzie tak samo przeżywają tak jak poważną chorobę.
    Ja też mam taką nadzieję na lipcówki!
    Ale pewnie znowu będziemy rozczarowane, a w najlepszym wypadku tylko jednej się uda...

Wiem, że wyszukuje sobie objawy, ale nigdy nie czułam się jak taki balon, a do tego boli mnie jeszcze podbrzusze.
    Niech ten tydzień szybko mija!
    Nati, trzymam za Ciebie kciuki!

Dziewczynki, kciukam za Wasze 2 kreseczki Dawajcie dobre wieści!
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dzięki Arwen! Zobaczymy, co będzie, ale poddawać się nie zamierzamy.

Nati, Ty też dawaj znać, co u Ciebie?! A jak się w ogóle czujesz?

Burzujka, smutno...ale nie poddawaj się! A co to jest to ovitrelle, co zaczęłaś stosować? Pobudza owu?

Senior Member Awatar oKarola
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ilusive Zobacz posta
    Co do męża i jego "tylko" 6 mln plemników oraz podwyższonej prolaktyny to mój endokrynolog powiedzaił, że już dawno nie widział wyników nasienia żeby były powyżej 15 mln, a u mojego męża jest dużo ruchliwych. Powiedział też że podwyższona prolaktyna może rzeczywiście odgrywać tu znaczną rolę i przepisał mu 1/2 tabl dostinexu raz na tydzień. Wiec wcinamy dostinex razem Jednak u mnie utrzymał dawkowanie 2 x 1/2 tabl bo staram się o ciążę a prl nie spadła do zera.

Więc Dziewczynki jestem znów pełna nadziei jak i obaw co będzie dalej. Za 5-6 dni @ lub jej brak....A jeśli przyjdzie to clostilbegyt.
    Czy któraś z Was ma owocne doświadczenie z CLO?

Aha i biore też castangus i Inofem więc chyba wszystko co możliwe mi włączyli żeby tylko mnie zafasolkować
    Nie wiem czy mnie pamiętacie. Co jakiś czas wpadam, żeby zobaczyć co u Was. Cieszę się z każdych dwóch kreseczek i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki. Mój wpis to reakcja na pytanie czy są owocne doświadczenia z clo? Ja jestem dobrym przykładem. Moje owocne starania przy stymulacji clo mają obecnie nieco ponad 8 miesięcy (jeden cykl stymulowany wystarczył). Mój gin przepisał mi wtedy leki na dwie kuracje, a ja bez namysłu wykupiłam i okazało się, że zaskoczyło przy pierwszym podaniu leków, więc dalej jedno opakowanie clo leży sobie na półce i już raczej się nie przyda Wiadomo, że trzeba się liczyć z ciążą wieloraczą, choć dla mnie to była abstrakcja i tak naprawdę się nad tym nie zastanawiałam. Dopiero jak poczułam owu z dwóch jajników to do mnie dotarło, że mogą być bliźnięta, no i są Moje kochane maluchy Tobie również życzę powodzenia, mam nadzieję, że clo pomoże w staraniach Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za Was wszystkie

__________________________________________________ ________________
    Zapraszam https://www.facebook.com/bebetuli

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Dziękuję Arwen. :-)Oby dobrych wieści było więcej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów