Strona 632 z 1202
Pokaż wyniki od 6,311 do 6,320 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    mamakai nie rezygnuj tak szybko. Twój organizm jeszcze dobrze nie doszedł do siebie po takiej dawce hormonów jakimi są tabletki anty a ty już rezygnujesz ze starań. Daj sobie czas. Każda z nas by chciała żeby to było "już", ale nie rezygnujemy i walczymy co miesiąc raz bardziej a raz mniej.

cosima z niecierpliwością czekam w tym cyklu na twoje wiadomości co u ciebie bo jesteśmy w tym samym momencie. I mam nadzieję, że obydwie będziemy cieszyć się w tym samym czasie dwoma kreskami.
    Oby te wzdęcia były dobrym drogowskazem do ciąży za niedługo.
    Mnie pobolewa lekko brzuch od rana chciałabym wierzyć że to też jakiś dobry znak.
    Śmieszna sprawa też bo przy ostatniej ciąży wyskoczyła mi opryszczka na ustach. Teraz też mam dziwne usta jakby jakiś taki wirus tam się zainfekował.

burzujka nawet nie wiem co napisać. Żadne pocieszenia tu nic nie dadzą. Znam ten ból co miesiąc...

Ostatnio dużo czytam o kobiecym organizmie. Czytam też artykuły które przesyłacie i w którymś było napisane, że niepłodność ludzie tak samo przeżywają tak jak poważną chorobę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati nie trzeba nic pisać... Ja już przestałam reagować rozpaczą na @. Bardziej zobojętnieniem... Chociaż nie wiem co gorsze w sumie...
    Cosima, mnie co miesiąc wzdyma i mam też straszne gazy... Jak na ciążę tylko ciąży brak.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    na pewno lepsze zobojętnienie niż rozpacz. Uda się kiedyś

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Natalinka87
    Mieszka w
    PL/UK
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-16 zobacz kalendarz
    Hej, witam wszystkich bede tu czesto zagladac gdyz rowniez czekam na dwie kreski. Niestety po pierwszym cyklu staran nici, co prawda okres sie spoznia i mam dziwne plamienia (wizyta u gin umowiona), ale wszystkie testy negatywne. Jestesmy dopiero miesiac po slubie (oraz po wielu stresach) wiec grzechem byloby sie sie martwic poki co, wiedzac jak wiele kobiet stara sie latami, ale jestem wsciekla na te plamienia i brak okresu w terminie, skoro to nie ciaza, bo zawsze wszystko w tej materii bylo OK, a teraz jak na zlosc gdy postanowilismy zaczac sie starac cos jest nie tak tam na dole:/eh..w kazdym razie ja rowniez mam nadzieje (mimo tego ze niestety jestem ogromna pesymistka a to w niczym nie pomaga) ze zostane mama w 2017 i wierze ze wkrotce nam sie uda, czego tez wszystkim tutaj zycze
    Pozdrawiam,
    N.
    P.S (nie mam polskich znakow na klawiaturze :/

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mause Kochana jak się czujesz??? Ostatnio myślałam o Tobie.
    Dziękuje :*

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    MamaKai dziewczyny napisały chyba już wszystko, popieram je w 100%. Nie starajcie się (z tą całą obserwacją cyklu w pakiecie) , ale nie zabezpieczajcie. Chociaż podejrzewam, że boisz się, że nie dasz rady tak wyłączyć głowy.

Burzujka przykro mi:*

Ja dziś byłam u endo i hmm jestem trochę zawiedziona wizytą. Nie zapisał mi dostinexu na te prolaktyne, bo stwierdził, że przed podaniem tego leku powinnam mieć zrobione echo serca, rentgen płuc i próby watrobowe, bo niby on obciąża organizm. Wy mialyscie jakieś badania robione przed ubraniem dostinexu? Pewnie nie. Nie wiem, czy tylko ten mój endo taki przewrazliwiony, zapobiegawczy. Poza tym stwierdził, że prolaktyna nie jest mocno podniesiona (31 przy normie do 23) i że mogła ona iść w górę razem z tsh. Po 6 tygodniach brania większej dawki euthyroxu mam sprawdzić poziom tsh i prolaktyny, żeby zobaczyć czy spada. Jak nie to wtedy trzeba będzie włączyć leki. Póki co zaczęłam brać ten castagnus chociaż pewnie i tak nic nie da

O mnie
    Mamakai kopniak w tyłek, nie poddawaj się tak szybko. Uda Ci się, może spróbuj się poobserwować, sprawdzać śluz czy kup te testy owu. Ja myślałam, że owulację mam w 14 dniu cyklu a okazało się, że była 17dc. Mierzenie temperatury to też fajna opcja, ale wymaga trochę więcej zachodu. Nie poddawaj się!!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Maggie każdy lekarz ma chyba inne podejście do tej prolaktyny, jedna dziewczyna na forum miała chyba 25,5 i dostała bromergon. Może skonsultuj się z innym endokrynologiem. Ja jestem zdania, że każdy organizm jest inny i może w różny sposób reagować na hormony. Jedna osoba przy tsh w górnej granicy normy ma objawy niedoczynności a inna przy wysokim tsh czuje się dobrze.

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-17 zobacz kalendarz
    Burzajko mam dokładnie tak samo. 11 miałam robić test ale mam wrażenie że i tak wyjdzie jedna kreska.... żadnych objawów że w tym cyklu mogło się udać.

O mnie
    Evlin ja też nie miałam już nawet stwierdziłam, że to @ do mnie przyszła a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że któraś z Was dołączy do mnie w lipcówkach.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów