Strona 631 z 1202
Pokaż wyniki od 6,301 do 6,310 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez mamakai2014 Zobacz posta
    A my się staramy ostatni cykl. Jakby coś nie wyszło to mamy to w nosie wracam do tabletek anty. Nie mam siły ciągle patrzeć w mój organizm a może jednak była owulacja czy jej nie było czy był śluz czy nie... to nie na moje nerwy.
    A czemu wracacie do tabletek? Czemu na własne życzenie pozbawiacie się możliwości posiadania drugiego dziecka? Przecież możecie darować sobie sprawdzanie dni płodnych, możecie "odpuścić" starania, nie myśleć o owu ani o dniach płodnych i po prostu żyć. Co ma być to będzie. Jak teraz odpuścicie starania i będziesz tabletki brała to będziesz potem żałowała. A po jakimś czasie będziesz sfrustrowana jeszcze bardziej bo nie masz dugiego dziecka. Bo inni mają bez problemu a Ty nie masz. A teraz jesteś zablokowana bo za bardzo chcesz. Zobaczysz będziesz żałować i to negatywnie na Ciebie wpłynie. Będzie jeszcze gorzej.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Swoją drogą piszesz tak jabys starała się już 5 lat i miała dosyć. Zawsze tak szybko rezygnujesz ze swoich marzeń?

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kasia_88 Zobacz posta
    Ja żadnych skutków ubocznych nie miałam. Clo brałam od 5dc przez 5 dni. Sprawdziłam w aplikacji ze od 19dc brałam luteine wiec owu musiałam mieć jakoś 17-18-19 dc. A po 10dniach miałam robić betę.
    Też mam brać pięć dni. Na ulotce są opisane tragiczne skutki uboczne, stąd przyznam się trochę przestraszyłam, ale jak mówisz, że na Ciebie CLO działało dobrze, to jestem spokojniejsza. Zresztą to tylko 5 dni. Przeżyję.

MamaKai... nie wierzę, 2 czy 3 cykle i się poddajesz? Przecież to jest nic. Tym bardziej, że brałaś tabletki anty. Organizm nie zdążył nawet wrócić do swojego naturalnego trybu porządnie a Ty już masz dość? Cierpliwości dziewczyno.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *Mira Zobacz posta
    Też mam brać pięć dni. Na ulotce są opisane tragiczne skutki uboczne, stąd przyznam się trochę przestraszyłam, ale jak mówisz, że na Ciebie CLO działało dobrze, to jestem spokojniejsza. Zresztą to tylko 5 dni. Przeżyję.

MamaKai... nie wierzę, 2 czy 3 cykle i się poddajesz? Przecież to jest nic. Tym bardziej, że brałaś tabletki anty. Organizm nie zdążył nawet wrócić do swojego naturalnego trybu porządnie a Ty już masz dość? Cierpliwości dziewczyno.
    Spokojnie nic Ci nie powinno po nich być. Byłam jakiś czas temu tu na forum na wątku o clo i tam żadna dziewczyna nie skarżyła się na skutki uboczne. Więc chyba to rzadkość. No ja brałam tylko dwa cykle i raz miałam dwa pęcherzyki dominujące a raz miałam trzy, dwa pękła w tym samym czasie jeden kilka dni później ale generalnie działało. To że mi się nie udało to nie znaczy ze Tobie nie pomoże bardziej

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    mamakai ja tylko napiszę, że tabletki to nic dobrego jeśli chcesz mieć jeszcze dziecko. Uważam jak Kasia, po co się spinać? Nic nie licz nie mierz po prostu się nie zabezpieczajcie, kochajcie się kiedy macie ochotę lub częściej i będzie dobrze.

Mnie dopadło wczoraj zapalenie piersi, w nocy miałam tempareturę pod 39, ale na szczęście chociaż tempka już zeszła. Będę walczyć bo nie chcę znów antybiotyku.

Miłego dnia

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, od wczoraj mam masakryczne wzdęcia. Nie mogę się normalnie wyprostować. Czy to może mieć jakiś związek z zagnieżdżenieM? Pytam, bo jestem dokładnie 6-7dpo.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Dziewczyny, od wczoraj mam masakryczne wzdęcia. Nie mogę się normalnie wyprostować. Czy to może mieć jakiś związek z zagnieżdżenieM? Pytam, bo jestem dokładnie 6-7dpo.
    Jeżeli to typowe wzdęcia to wątpię...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Joasia123
    O mnie
    Mama dwóch skarbów
    Mamakai2014 nie poddawaj się tak łatwo. Ja ci opowiem w skrócie moją historię. Mam dwoje dzieci. Najstarsza córka była tzw. złotym strzałem. Za pierwszym razem nam się udało Nie dość że od razu , to dodatkowo dostałam bonus posiadania córki Zawsze marzyłam żeby mieć dziewczynkę. Niestety poród i wszystko co się z tym wiąże przeżyłam bardzo. Tak bardzo, że miałam więcej nie mieć dzieci, bo się po prostu bałam. Założyłam sobie wtedy spiralę . Najlepsze wyjście dla mnie bylo. Bardzo zadowolona byłam z tego faktu. Ale po kilku latach sumienie zaczęło mnie gryźć, że ta moja córcia zostanie kiedyś sama. NO bo nie oszukujmy się- wiecznie to ja żyć nie będę. Dlatego też zdecydowaliśmy się na kolejne dzieciątko. Zlikwidowałam zabezpieczenie i pytam sie mojej kochanej pani Gin. kiedy starania okażą się skuteczne. Odpowiedź była tak jak w przypadku odstawienia tabletek anty. Już praktycznie po pierwszym cyklu teoretycznie powinna wrócić plodność. Niestety życie rządzi się własnymi regułami. Staraliśmy się bezskutecznie kilka miesięcy- prawie rok. Wiem że to przy większości staraczek krótko, ale każde rozczarowanie pojawiąjącego się @ była trudna do przełknięcia......Ale w końcu się udało. Mamy zdrowego kochanego urwiska Nie wyobrażam sobie życia bez tych dwóch slodziaków.
    Wiem, że to zabrzmi jak trwializm, ale wpuście sobie na luz. To bardzo pomaga. Wiem Jakie to trudne. Teraz jak my się staramy któryś cykl z kolei też nie jest łatwo. Daję sobie rok. Ty też daj. Jak mi się nie uda to po prostu trudno. Wtedy pójde do mojej ukochanej i wspaniałej Pani gin i będziemy szukać przyczyny takiego stanu. Także kochana nie załamuj się- będzie dobrze. Zgadzam się niestety z Kasią, że będziesz tego żałować. Zresztą możesz przecież odpuścić sobie i przestać brać anty :P skoro i tak nie wychodzi to po co dodatkowo faszerować się tabsami A nuż widelec coś niechcący się pojawi

Także kochana - głowa do góry i cycki do przodu Będzie dobrze

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    mamakai już Ci pisałyśmy jakiś czas temu, że to nie jest zbyt dobry pomysł, żeby tak szybko rezygnować. więc powtarzać się nie będę
    Zyczę Ci z całego serducha, żebyś nie musiała nam kiedyś przyznać racji...

A u mnie brązowe plamienie... pewnie jeszcze dziś @ się pojawi, więc można puścić kciuki... :/

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Wielka szkoda

Cosima, mnie też tak wzdyma w drugiej części cyklu, chyba zatrzymuje mi się wtedy woda po prostu, bo nigdy niestety to nic nie znaczyło.
    31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów