Strona 63 z 1202
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Ejna, też miałam w miarę towarzyski weekend w piątkowy wieczór wpadli sąsiedzi na pogaduchy a w sobotę koleżanka z mężem dziś mieliśmy wolne popołudnie-dziadkowie zabrali dziewczynki i pojechali w odwiedziny do cioteczki Leniuchowaliśmy jak bąki

Co do pokarmu - ja jeszcze rok po zakończonym karmieniu po uciśnięciu miałam kropeleczkę, więc to wszystko normalne

Arwen, burzujka, aguska - czekam na pozytywne wiadomosci
    Ja mam jeszcze sporo czasu na testowanie, ale mam już przeczucia, że nic z tego nie wyjdzie w tym m-cu... zbyt mała częstotliwość zbliżeniowa, na dodatek mój M od jutra zaczyna nocki... no trudno :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Martulka ale to nie zależy od ilości ale od jakości najważniejsze to czy trafiliście w "ten" czas moja bratowa z bratem jak robili mojego chrzesniaka to tylko raz kochali się bez zabezpieczeń. Byli po ślubie. Chcieli niby poczekać ale z drugiej strony chcieli juz dziecko. Jeden wieczór. Stwierdzili ze co ma być to będzie i niech los zdecyduje za nich. I tak o to jest mój chrzesniak także trzymam kciuki za wszystkie trzymam kciuki.

Ja na razie czekam ma @ której ani widu ani slychu. Co mnie strasznie denerwuje bo to opóźnia moje kolejne szanse. Jakie to jest mega wkurzające ze re cykle są tak długie... dziś 41 dzień cyklu... tak mało i rzadko mam szansę... to jest okropne... znowu łapie mnie okropny dół... tym bardziej ze cykle są coraz dłuższe... już mam dosyć tego czekania
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna

"Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar cosima88
    O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję!
    Jakoś się trzymam...
    Jak wiecie,dopiero co się przeprowadziliśmy z mężem do mojej Mamy... krótko się mną nacieszyła.
    Najgorsze jest to,że nie zdążyłam dać jej wnuka...

Wracając do naszego głównego tematu... @ przyszła i właśnie się kończy, ale nie wiem czy w tym miesiącu w ogóle będziemy się starać...

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Aguska za Ciebie tez oczywiscie kciuki zaciskam!
    U mnie niestety wynik bede miala we wtorek do poludnia...:/ wiec jeszcze troche niepewnosci...
    Juz snuje w glowie plan co zrobie jak wyjdzie negatyw...

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    Aguska za Ciebie tez oczywiscie kciuki zaciskam!
    U mnie niestety wynik bede miala we wtorek do poludnia...:/ wiec jeszcze troche niepewnosci...
    Juz snuje w glowie plan co zrobie jak wyjdzie negatyw...
    Powiem Ci szczerze ze ja tak samo. Nawet męża uprzedzilam ze może się rozczarować niestety.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny skaandal normalnie..!
    Jestem w poczekalni w mojej przychodni i czekam przed zabiegowym zeby upuscic sobie krwi i nagle wchodzi dziecko z ospa na twarzy!
    Za pare minut z gabinetu lekarza wychodzi kolejne dziecko z ospa...!
    Dziecieca przychodnia jest drzwi na przeciwko ale wyslali na 'dorosla strone' dzieci z ospa zeby nie zarazaly na dzieciecym.
    Dla mnie to skandal!
    Mialam ospe ale polpasca racze nie mialam..! I co jak jestem w ciazy i zostalam narazona na zakazenie?! A co z innymi doroslymi? Skad pewnosc ze wszyscy juz przeszli ospe?!
    Ale jestem zla... Co za przychodnia :/

O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Burzujka no to nieciekawa sytuacja. Pewno im czasu szkoda;/ U mnie w przychodni zawsze dzieci zdrowe do bilansu i szczepień są przyjmowane w innych godzinach niż chore. Zazwyczaj zaraz po 7.00 a te z infekcjami od 8.00 lub 9.00, tak wiec nawet gdy ktos robi wyniki itp to nie ma zbyt dużej styczności z osobami chorymi.

Szkoda, ze wynik bedziesz miala dopiero jutro. To czekanie jest najgorsze :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Cosima przykre to wszystko ;(
    Ściskam mooocno :*

Kasia, ja sie wszystkiego boje - ze spadla, ze jest taka sama, ale tez, ze urosla. Co by sie nie wydarzylo i tak bedzie mega stres. Nie plamie juz wcale wiec albo sie organizm poddal zupelnie albo juz po wszystkim.

Burzujka, nie macie tam izolatki dla zakaznych? Masaka :/

A wy sie dziewczyny tak nie zapierajvie, ze ciazy nie bedzie, bo to starczy 1 szczesliwy plenpmnior i juz

Senior Member Awatar aguska696
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-23 zobacz kalendarz
    Niestety dziś na bete nawet nie dojechałam bo właśnie przyszła @

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów