Strona 629 z 1202
Pokaż wyniki od 6,281 do 6,290 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Fistaszka progesteron generalnie jest w normie także nie ma czym się przejmować ale jak będzie większy to będzie lepiej. Dlatego umów sie do gina. Przez tel powiedz o co chodzi to szybciej Cię zapisze bo tak to będzie kazał Ci przyjść około 6-7tc. Ale faktycznie jak będziesz powtarzać betę to powtórz progesteron. Tak dla swojego spokoju. No a generalnie to gratuluję ciąży
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nooo fistaszka to już oficjalnie Gratuluję kochana:* "buziaki w brzus" jak to ja mówiłam będąc w ciąży a teściowi życzę zdrówka.
    Które to było podejście ? Piłas tylko inofem i mierzyłas temp ? Czy coś jeszcze ? Odezwij się czasami tu do nas
    Ja czekam jak pisałam wczoraj całe dwa tygodnie jeszcze ehh.. choć i tak na pozytyw się nie nastawiam. Może w grudniu nam się poszczesci
    Madzia to czekamy za dobrymi wiadomościami mnie też kuszą te testy jak są w zasięgu ręki

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    fistaszka jeszcze raz gratulacje
    ciągnij ten łańcuszek dobrych wiadomości

Fistaszka, wirelkie gratulacje jesli masz nr do gina to dzwon spytac co z tym progesteronem, bo jak na moje oko to wiekszosc lekarzy da Ci progestreron - tylko mi nie panikuj, lekarze daja takie rzeczy na zapas

Dziewczyny przyłączam się do pytania Madzi:
    jaki termometr polecacie?
    Famirabelka jeżeli nic nie pomyliłam to chyba Ty polecałaś metodę Rötzera? Czy to była Fistaszka?

Planuję w tym miesiącu pomierzyć tempkę. Chcę kupić taki termometr bezdotykowy. Polecacie jakiś konkretny?

Senior Member
    monia-p

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Monia, witaj niestety faktycznie nie pamietam Ciebie. My sie poddalismy i jestesmy w trakcie procedury adopcyjnej. A Ty nie boj sie kliniki, tam pracuja spevjalisci, wieksze szanse, ze Ci pomoga. A tymczasem trzymam kciuki i zycze, zeby klinika nie byla potrzeba
    Wasza decyzja jest cudowna. Będziesz miała wielką miłość z całego serca. Powodzenia na tej nowej drodze (niełatwa procedura)Kochana. trzymam kciuki

Nie jest powiedziane że nie będziesz jeszcze w ciąży zakończonej pomyslnie .

Senior Member
    monia-p

O mnie
    Staram się o ciążę
    Hej Wam.
    Nie miałam czasu dzis pisać w pracy,

Fistaszka gratulujęęęę. Super że sie udało.

Madzia, bete po pregnylu zawsze robiłam po 14 dniach - tak gin kazał, więc test w tym czasie może nic nie wykazać. Trzymam kciuki
    Tez nie mogę sie doczekać kiedy ja poznam wynik mojej IUI z 2.11 hmmmm

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Kasia, świetny, rzeczowy artykuł.
    Fistaszka, gratulacje piękna beta.
    u mnie dziś 14dpo czekam nadal... ale jakos przekonana wewnętrznie, że czekma na @.
    oprócz cycków jak balony, nie mam żadnych objawów, nawet brzuch mnie nie boli, nic.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Fistaszka kochana ale wieści cudowne Rośnijcie zdrowo i dawaj nam znać co i jak

Ja też dostałam od gina przykazanie, żeby zrobić test po 14 dniach, niestety nie doczekałam tego dnia.

Burzujko, ja jeszcze kciuków nie puściłam.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dziekuję
    U mnie generalnie też kiepski dzień.. z mężem nadal na wojennej ścieżce.. ale juz przynajmniej ze sobą rozmawiamy... więc może wkrótce dojdzie do rozejmu.

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów