Strona 626 z 1202
Pokaż wyniki od 6,251 do 6,260 z 12020

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Neira, czas leci nieublaganie trzymam kciuki, obys juz wkrotce sie doczekala

Kasia, zmienilismy front, alre cel ten sam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Aha i mnie w ciąży nie bolały piersi, nic a nic z nimi się nie działo i poza humorami nie miałam żadnych objawów na początku także nie sugerujcie się objawami z neta

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    No i Arwen, moi rodzice po 10 latach starań podczas czekania na bobaska z adopcji "zaszli" w ciążę więc wiesz

Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Mira bardzo mi przykro:*

Ale tu dziś dyskusja się rozwinęła. Ja Wam powiem tak, w ciążę z córką udało mi się zajść w 5 cyklu. Wtedy było to dla mnie długo, z perspektywy czasu wiem, że mieliśmy ogromne szczęście. Wiem, że nigdy nie zrozumiem tego, co czują kobiety, które starają się latami o dziecko, które mają za sobą poronienia, tego strachu jaki dla nich niosą ze sobą kolejne ciąże. Tak samo jak nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak ludzie potrafią się podnieść po śmierci własnego dziecka... I szczerze mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała sobie tego wyobrażać. Dopiero jak się przejdzie daną tragedię jest się w stanie zrozumieć drugiego człowieka, który też przez to przeszedł.
    Od zawsze marzyłam o dziecku i twierdzilam, że to dzieci nadają prawdziwy sens naszemu życiu. Można mieć w życiu wszystko, a nie mając dziecka zawsze będzie "czegoś" brakowało.. ja jestem szczesciara, bo mam tę moją wymarzoną córkę. I uważam, że my mające już dziecko, jesteśmy na wygranej pozycji. Mamy już to nasze małe wielkie szczęście. Chcialybysmy mieć drugie, ale myślę, że trzeba doceniać to co mamy, bo jestem pewna, że wiele dziewczyn tu z forum oddaloby wszystko, żeby mieć choć to jedno dziecko.

Arwen też nie uważam, że się poddaliscie. Wręcz przeciwnie, nadal walczycie o spełnienie Waszego marzenia, w inny sposób niż wcześniej, ale walczycie i w końcu będziecie mieć swoje dzieciątko. Znam 2 małżeństwa, które też adoptowaly dzieci i oba nie żałują decyzji. Ta jedna znajoma mówi zawsze "jedni mają dziecko z brzucha, inni z probówki, a my mamy z serduszka"

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Neira, czas leci nieublaganie trzymam kciuki, obys juz wkrotce sie doczekala

Kasia, zmienilismy front, alre cel ten sam.
    No dlatego uważam ze się nie poddaliscie i walczycie dalej
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Asia, ja juz mialam swoje ciaze, a dokladniej 6. Dosyc tego zachodzenia i cierpienia w moim przypadku.

Maggie! Z tym dzieckiem z serduszka to ladnie powiedziane

Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Arwen dostaniesz od losu najpiękniejszą miłość :* miałam w przedszkolu adoptowaną dziewczynkę, dziecko z największą empatią jakie widziałam, te dzieci są wyjątkowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ale się dzisiaj dyskusja zrobiła...

Mira, baaaaaaaardzo mi przykro!!!

A co do reszty, to nie mam siły...jakoś jestem pośrodku tego. Nie mam za sobą 3 czy 4 zabiegów, ano też nie zaszłam w 1-2 cyklu. Zaledwie 1,5 roku starań.
    Nie wiem czy to mało czy dużo. Każdy zna swoje granice. Powtarzam po raz kolejny, ostatnio chyba jak było spiecie z grooooszkiem, nasze forum nie służy do oceniania, tylko do wspierania. Ogólnie to popieram burzujkę i nati.

Cosima, ja jestem skrajnym przypadkiem. wiem to. Ale tez pamietam jak serce mi sie krajalo jak nie zachodzilam w ciaze, a zamiast "przykro mi" slyszalam "no wez sie rozluznij, jedz na wakacje, napij sie wina, idz gdzies, nie wariuj, za bardzo sie przejmujesz". A od osob ktore nie wiedzialy o moich problemach hitem bylo "wez sie za robienie dzieci, bo za chwile bedziesz za stara, a potem bedziesz plakac, ze nie masz dzieci, a to bedzie na wlasne zyczenie". Zlote rady od osob, ktore nigdy nie mialy problemow z zajsciem w ciaze.

Famirabrelka, sorry jesli poczulas sie urazona, ciesz sie, ze nie masz tych kiepskich doswiadczen.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Polecam Wam dziewczyny przeczytanie tego artykułu
    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...Redirects=true
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów