Strona 625 z 1202
Pokaż wyniki od 6,241 do 6,250 z 12019

chcę zostać mamą w 2017 roku!

Monia, witaj niestety faktycznie nie pamietam Ciebie. My sie poddalismy i jestesmy w trakcie procedury adopcyjnej. A Ty nie boj sie kliniki, tam pracuja spevjalisci, wieksze szanse, ze Ci pomoga. A tymczasem trzymam kciuki i zycze, zeby klinika nie byla potrzeba

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    czytam i czytam dziewczyny co piszecie i też musze swoje dodać (jak zwykle )
    Famirabelka powiem wprost. Udało Ci się zajść w ciąże i trochę teraz zachowujesz się jakbyś właśnie zjadła wszystkie rozumy i za Twoimi radami na pewno uda nam się wszystkim zajść w upragnioną ciąże. Ótoż nie. Każdy ma inne podejście. Zrozum dziewczyny, które starają się lata. One już tym żyją, one ciągle mają to w głowie, ciągle są podłamane jak się nie udaje. Tu nastawienie nic nie zrobi, jeśli ich problem tkwi w chorobie. Po prostu nic nie zrobią, choćby skały srały i mury pękały nastawienie NIC NIE DA. Ja też staram się dopiero drugi cykl!! i to z drugą ciążą ale nikomu nie bede prawić co ma robić i jak ma sie nastawiać. Każda z nas wie doskonale jakie ma problemy czy to fizyczne czy innej natury.. i kazda z nas zrobi to, co uwaza za stosowne. Owszem, radziłam, zeby wyluzować troszkę ale priorytet mamy ten sam = zajść w ciążę i raczej tej myśli nie odpędzimy w las i nie zajmiemy się innymi marzeniami skoro już wybrałyśmy.

Mira, bardzo Ci współczuję.. Tak bardzo się z Wami cieszyłam, czułam, ze w końcu zaczęły się dobre wieści. Ale przecież dobre wieści jeszcze nadejdą i dla Ciebie i dla kazdej z nas. Trzymaj się ciepło kochana i nie poddawaj.

Fistaszka, czekam jutro na wynik z bety wszystko będzie dobrze. od samego rana będe tu zaglądac

A co do mnie to my już po staraniach. Jeszcze jutro rano zanim wyjedzie ostatni przytulas i zostanie czekanie. Nie nastawiam się za bardzo bo to tylko dwa dni. Ale wiadomo jakaś tam nadzieja zostaje. Bedę do Was zaglądać kochane i Was dopingować a ja tak faktycznie odezwe się około terminu @ czyli +/- 20.11 z wieściami, no chyba, że coś po drodze mnie zaskoczy. Buziaki

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    ostatnie 4 miesiące miałam dziwnie skrócone cykle - po 27 dni, gdzie przez cale życie 29-30 (raptem kilka razy w życiu zdarzyło się po 31-33).
    dziś mija 29 i okresu ni widu, ni słychu. bólu piersi brak, temperatura spadła przedwczoraj w nocy...nie mam co liczyć na testowanie, już to przetrawiłam wczoraj tylko nie wiem, co się znowu dzieje, że się wydłużył.. do przedwczoraj miałam jakby objawy ciążowe i jak ta temp spadła, to od razu przeszły (wzdęcia, temp podwyższona, wysoki aptetyt).
    jajnik boli ciurkiem całe 3 tygodnie, nie wiem, dlaczego tak jest od tych 4 miesięcy :/

ja też nie umiem wyluzować kilka dni przed przewidywanym okresem "macam" cycki w poszukiwaniu najważniejszego objawu :P

Arwen - ja pamiętam Cię z wątku majówek2015, w którym jestem nadal. dla mnie nie poddałaś się - dla mnie adopcja to naprawdę wielka odwaga i postawa godna pochwały. sama mam sąsiadów, którzy mają adoptowana córkę, bo drugiego dziecka mieć nie mogli. jest wspaniała jak starsza siostra

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Arwen1988 Zobacz posta
    Monia, witaj niestety faktycznie nie pamietam Ciebie. My sie poddalismy i jestesmy w trakcie procedury adopcyjnej. A Ty nie boj sie kliniki, tam pracuja spevjalisci, wieksze szanse, ze Ci pomoga. A tymczasem trzymam kciuki i zycze, zeby klinika nie byla potrzeba
    Arwen Ty wcale się nie poddajesz. Cały czas walczycie o dziecko.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Mira przytulam telepatycznie - bardzo mi przykro.

Jejku mały obiadek u teściów, a tu taka dyskusja się rozwinęła.

Zgadzam się, że nigdy się do końca nie zrozumie kobiety, która długo stara się o ciążę jeśli samemu nie ma się takich problemów. Ja sama jak na razie nie mam dzięki Bogu takich doświadczeń, ale wiem jak cudownie jest mieć dziecko i wiem jak pustkę w sercu bym miała gdyby nie było ze mną mojej córeczki. Dlatego drogie dziewczyny, które staracie się już tak długo stosujecie różnie terapie, przechodzicie przeróżne bolesne badania -BARDZO, ALE TO BARDZO WAS PODZIWIAM jesteście wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam za Was kciuki, myślę, że to forum jest po to by wspierać, czasami kopnąć w tyłek jak ktoś głupio gada np. że się nie uda czy że będzie źle, ale na pewno by nie oceniać. Każdy ma swoje życie i myślę, że jeśli tak walczycie o swoje dzieci to na pewno wybrałyście dobrą drogę.
    Ja staram się o 2 dziecko i to, że mam już córeczkę to nie zmienia faktu, że strasznie się boję, że nie będę mieć drugiego. Drugie, trzecie czy ósme dziecko jeśli kobieta chce je mieć to będzie to przeżywać, że nie udaje jej się zajść w ciąże. Każde dziecko jest tak samo ważne i tak samo się o nie walczy i tak samo się je kocha.

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta

Zgadzam się, że nigdy się do końca nie zrozumie kobiety, która długo stara się o ciążę jeśli samemu nie ma się takich problemów. Ja sama jak na razie nie mam dzięki Bogu takich doświadczeń, ale wiem jak cudownie jest mieć dziecko i wiem jak pustkę w sercu bym miała gdyby nie było ze mną mojej córeczki. Dlatego drogie dziewczyny, które staracie się już tak długo stosujecie różnie terapie, przechodzicie przeróżne bolesne badania -BARDZO, ALE TO BARDZO WAS PODZIWIAM jesteście wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam za Was kciuki, myślę, że to forum jest po to by wspierać, czasami kopnąć w tyłek jak ktoś głupio gada np. że się nie uda czy że będzie źle, ale na pewno by nie oceniać. Każdy ma swoje życie i myślę, że jeśli tak walczycie o swoje dzieci to na pewno wybrałyście dobrą drogę.
    Ja staram się o 2 dziecko i to, że mam już córeczkę to nie zmienia faktu, że strasznie się boję, że nie będę mieć drugiego. Drugie, trzecie czy ósme dziecko jeśli kobieta chce je mieć to będzie to przeżywać, że nie udaje jej się zajść w ciąże. Każde dziecko jest tak samo ważne i tak samo się o nie walczy i tak samo się je kocha.
    Bardzo dobrze napisane

Senior Member Awatar Madzia_
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    jestem mamą i staram się o kolejną ciążę
    Dziewczyny mam pytania - jak długo u Was utrzymywały się skutki po pregnylu? Strasznie bolą mnie piersi a to 7dpo.
    Jaki kwas foliowy/witaminy przyjmujecie??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta

Dokladnie, tez to mialam na mysli Kazda ciąża jest wazna, czy to pierwsza, druga czy piąta. Ja przezywam te drugie starania jeszcze bardziej niż pierwsze.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kamila dokładnie też tak mam chyba to przez to, że więcej się wie.
    Boli mnie prawy jajnik jak na owu lewy tylko czasami dużo lżej czy to normalne może któraś z Was tak miałam w ciąży???

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Taki mały żarcik na rozluźnienie, co jak co, ale płodności na forum to nam na pewno nie brak

Famirabelka nie jest za wcześnie na suwaczek, jesteś w ciąży to ustawiasz

laski luz, każda uważa jak uważa, jak jednej pomaga "new age" i harmonia to ok, innej Bód z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego to ok, innej Kościół Katolicki, może jogging, zumba czy kino? Ok, ważne że pomaga. Jeśli którejś nic nie pomaga bądźmy dla siebie wsparciem peace and love

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów